Вещерът!

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Tue Jul 23, 2019 9:53 am

Amelia wrote:
Mon Jul 22, 2019 6:42 pm
трубадур wrote:
Mon Jul 22, 2019 10:14 am
На мен ми хареса, музиката е неподходяща, а и определено не е тронове левел бюджет, но изглежда прилично. Единственото което ме дразни са тъпанарите, които знаят вещера само от треатата игра и го раздават специалисти. Т.е. засега с нещото нямам проблем. Кавил е нацепена бацка и е точен ръб за Гералт.
Омри плз, уайфуто ти не пасва на нито един наличен Гералт, като почнем с канона в книгите, та стигнем до третата игра. :mrgreen:
Къ мое видиш толкова много секс на екрана и да се оплакваш... бтв, нали знаеш че га земат и направят джотаро на американски хенриту е единственият възможен избор :spite:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Вещерът!

Post by Amelia » Tue Jul 23, 2019 2:46 pm

Fucking no.

Хенриту винаги ми е бил безличен и пластмасов, като кукличка Кен. Искаш секс на екрана? Щеше да видиш ако бяха взели Зак Макгауън за ролята на Гералт. А Джотаро абсолютно никой не може да го изиграе.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Вещерът!

Post by Killua » Tue Jul 23, 2019 3:28 pm

Amelia wrote:
Tue Jul 23, 2019 2:46 pm
Fucking no.

Хенриту винаги ми е бил безличен и пластмасов, като кукличка Кен. Искаш секс на екрана? Щеше да видиш ако бяха взели Зак Макгауън за ролята на Гералт. А Джотаро абсолютно никой не може да го изиграе.
Зак Макгауън щеше да е страхотен Гералт.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Wed Jul 24, 2019 3:21 pm

Хенри е топ тиър гералт и разбира пичагата доста добре, освен това е страхотен актьори, има ебаси присъствието

https://www.youtube.com/watch?v=cLZms_s8SEc

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Вещерът!

Post by Litz » Wed Jul 24, 2019 3:41 pm

Ивет Никол Браун е единственото яко нещо във видеото.

А Кавил прилича на батка във фитнеса, ама не от яките като Хемсуърт, Момоа и Еванс, дето имат чар и харизма и стават, ами от тия дето ще ги подминеш.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Вещерът!

Post by penzata » Wed Jul 24, 2019 4:05 pm

трубадур wrote:
Wed Jul 24, 2019 3:21 pm
Хенри е топ тиър гералт и разбира пичагата доста добре, освен това е страхотен актьори, има ебаси присъствието

https://www.youtube.com/watch?v=cLZms_s8SEc
Як е пичагата, но в тейлъра (а и от картинките) е яко мех и пластмасов, и бие повече на Жералд, отколкото на Гералт. Иначе и аз хапя мустачките му от Невъзможната Мисия. :spite:

И пак, това не е негова вина, де, Гералт има баси и грозното ланче. :vomit:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Вещерът!

Post by tigermaster » Wed Jul 24, 2019 5:13 pm

Готин глас има човекът. Друг е въпросът, че в това видео по някаква причина прилича на Гералт повече, отколкото в трейлъра на сериала. Йенефер - и тя.
Ама половин час бе... Надали ще го изгледам.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Вещерът!

Post by tiffany aching » Wed Jul 24, 2019 9:10 pm

Нямам забележки към каста. :)
Радвам се, че не съм го гледала в ролята на Супермен и новият Гералт (засега) много ми допада!. 8-)

Image

Image

Photoshopped version

Image

Разбира се, би била удачна и комбинацията: тяло на Зак Макгауън плюс лице (и талант) на Николай Костер-Валдау... ех. :) Каквото и да си пишем, Гералт от Witcher 3 e невероятно, недостижимо секси. :ninja: Така че ще се задоволим (аха-ха) с к'вото има. :lol:

... На този етап - коментирайки набързо единствено външността на кастнатите актьори (чиито имена още не мога да запомня) - Трис е супер сладка, кадърът в трейлъра е подвеждащ (нищо че няма кестенява/червена коса). Цири (Сири?) не ми се струва достатъчно непокорно/дяволито дете (излъчването й). И като стана дума - най-не на място ми изглежда(ше) Йенефер, но готиният й врясък от трейлъра създава известни надежди... Много неподходяща харизма, определено, дано я бива достатъчно като актриса.

Изобщо по-важното е всички, които правят този сериал, да си разбират от "работата". Умерен оптимист съм, защото предизивикателството пред тях е голямо и дано успеят!

Има моменти в трейлъра, предизвикващи мощни тръпки на приятно вълнение! А пък ако го намерите в тубата, озвучен с един от оригиналните саундтраци... огромна разлика, макар и в този вид да не е зле. :)

... Хм. Хората явно са във възторг от кадрите в края, където Гералт е под влияние на своите отвари, което ми е странно - единствените моменти, когато "Хенриту" :) според мен изглежда (без)крайно нелепо. Може би ги радва фактът, че са включени в сериала...

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Вещерът!

Post by tiffany aching » Thu Jul 25, 2019 9:12 am

В известен смисъл е в аванс повдигането на подобен въпрос, но нейсе...
Как мислите, защо Гералт избра и обикна точно Йенефер? :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Thu Jul 25, 2019 9:46 am

Книгите са баси злето, та не знам що там, ама ако играеш игрите правилно Трис (и една тумба курви и случайни женици, барабар с йенефер и после да я заебеш) биват обикнато от гералдо.

Иначе тая тема показа, че тва е ебаси фригидния фором, баш хенриту да не празни яйчници е направо плюнка срещу госпот.

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Вещерът!

Post by tiffany aching » Thu Jul 25, 2019 10:18 am

Обаче само Трис написа с главна буква. :lol: Busted! :P
Да, в играта е малко (или много?) по-различно. За книгите става въпрос (не разбрах дали си ги прочел...) - там Йенефер е тази, която му е най-много 'на сърце'. Ето, уточнявам, просто не исках да подсказвам. :)

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Thu Jul 25, 2019 10:41 am

Трис е съвършенство, останалата женска плява да мре в общи линии, макар ся да ръгам блъд анд уайн длс-то, където има приличен материал и сигурно най-якото уайфу у цялата поредица. Разбира се става дума Регис. Иначе книгите са щета, и освен някои от кратките истории като цяло Сапковски много го не умее писането и знам, че йенефер е топ патка там, ама тва е без значение, оти е лемава, като всите магьосници, политици и квото там доде.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Вещерът!

Post by penzata » Thu Jul 25, 2019 11:03 am

Книгите са яко лемави, но аз ги четох в периода 2008 - 2010-а и, въпреки гадния инфодъмп, доста ме зарибиха и чинно си чаках да излезе следващата. :mrgreen: Иначе, всички женски персонажи (най-вече магьосниците) на Сапковски са адски патки. Доколкото си спомням Гералт си падаше по Йенефер, защото и нейната съдба беше що-годе като неговата - и двамата са дръти на безобразие и са правили експериметни с тях, за да станат това, което са. Общо взето и двамата бяха някакви самотници, и заради това са привлечени един от друг, и същевременно отблъснати, защото са еднакви.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Thu Jul 25, 2019 11:26 am

Още добри новини:

The Witcher: Netflix Series Brings Magic and Feminism to Fantasy
:mrgreen:

https://www.denofgeek.com/us/tv/netflix ... sm-fantasy

самата статия и думите на мацката не са толкова бомбастични и малоумни като заглавието.

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Вещерът!

Post by tiffany aching » Thu Jul 25, 2019 11:27 am

трубадур wrote:
Thu Jul 25, 2019 10:41 am
... макар ся да ръгам блъд анд уайн длс-то, където има приличен материал и сигурно най-якото уайфу у цялата поредица. Разбира се става дума Регис.
:shock:

О, и приятна игра! :)

Съгласна съм с мнението, че Сапковски има трески за дялане по отношение на своето писане, но... историята си я бива.

penzata, не разваляй съспенса. :lol: Топло. :ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests