Disney+

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Amikae
Ascendent

Re: Disney+

Post by Amikae » Tue Sep 22, 2020 10:58 pm

Dr. Horrible wrote:
Tue Sep 22, 2020 10:29 pm
Феноменален е! Много интересно смесма 80-тарските поредици Vision and the Scarlet Witch (минипоредицата с четири броя и максипоредицата с 12) и по-съвременните неща като великолепния Vision на Том Кинг. Всичко изглежда разкошно, нямам търпение. Има слухове, че може да излезе още за хелоуин, това ще е радост!

Иначе според мен, ако вкарват House of M сюжет, той няма да е тук а в Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Там ще участва Уонда и дори арката ѝ там ще е "директно продължение на арката ѝ от УондаВижън". И там очакват да вкарат вече повече епичност и да си поиграят хубаво с мултивселените. Нямам търпение! Миналата година лятото го обявиха и така се радвах, толкова комикси за Доктор Стрейндж изчетох... Искам вече да идва!
Според зависи как интерпретират матриала може шита да се случи в сериала и доктора после да го фиксва. :mrgreen:

RRSunknown
Elder God

Post by RRSunknown » Wed Sep 23, 2020 12:48 pm

Имам технически въпрос като човек който си е купил смарт телевизор преди 1 седмица и тотално незапознат с стрийминг сървисите.
Как гледате Disney+ , защото аз не можах да намеря app .

penzata
Archmage

Post by penzata » Wed Sep 23, 2020 12:58 pm

RRSunknown wrote:
Wed Sep 23, 2020 12:48 pm
Имам технически въпрос като човек който си е купил смарт телевизор преди 1 седмица и тотално незапознат с стрийминг сървисите.
Как гледате Disney+ , защото аз не можах да намеря app .
За тиливизори с chromecast стриймъри или Apple TV; или през конзолата. Иначе за България още няма диснито, така че предполагам или с впн, или бананстват. :mrgreen: