Amazon Studios

Bamse! Pimpa! Ruxpin!

Moderators: Yan, Morwen, Marfa

Demandred
Moderator

Re: Amazon Studios

Post by Demandred » Thu Jun 20, 2019 6:46 pm

Moridin wrote:
Thu Jun 20, 2019 4:10 pm
Всъщност относно Колелото (може би да го отделим като тема?) се носи слух, че ентри-точката ще е някоя от по-късните книги, а началото ще е в ретроспекции. Но тогава пък Моарейн става още по-малко главна.... освен ако някак има Нова пролет намесена във всичко това.
Това ми се струва доста невероятно, особено с оглед на имената на първите три епизода (Leavetaking, Shadow's Waiting и A Place of Safety, които съвпадат с имената на глави от първата половина на Окото на света.

И да, няма да е лошо да има отделна тема, скоро сигурно ще почнат да обявяват и други кастинг новини и т.н.
Glee is the answer when questions are wrong.

aiva
Merchant

Post by aiva » Thu Jun 20, 2019 9:50 pm

I'm strangely excited about this! Дано се получи по-добре от GoT.. Колелото го четох доста по-отдавна и почти нищо специфично не помня и аз поне няма да го гледам през лензата на читател, така че си има вече едно предимство над GoT :bigtongue:

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Thu Jun 20, 2019 11:22 pm

Еми много зор за сплитване, всички сте писали за колелото И за нещо друго, понеже си нямате работа нали... :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Roland
Site Admin

Post by Roland » Fri Jun 21, 2019 9:46 am

Еми отдели само поста на Доктора като нова тема и толкоз.
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Sat Jun 22, 2019 8:45 pm

Това нищо смислено не показва, ама е доста стилно. :roll:

CARNIVAL ROW
https://www.youtube.com/watch?v=OGombaorQwk
MSDGA!

coldie
Aes Sedai

Post by coldie » Sun Jun 23, 2019 6:41 pm

Matrim wrote:
Thu Jun 20, 2019 1:33 pm
Dr. Horrible wrote:
Thu Jun 20, 2019 10:54 am
Не, няма други обявени. Единствено Моарейн. И е обявена като главна. Аз мисля, че в първите сезони тя ще бъде централна, а другите ще станат по-главни в последствие, както в Игра на тронове първо Шон Бийн беше главен, но после децата станаха главните.
Не знам защо толкова хора вярват на това. Има някаква вероятност, но мен ако питате ще е пълно безумие да сложат Моарейн за най-централен персонаж съвсем безпричинно. И сравнението с GoT е доста странно - Нед Старк има куп глави от своята гледна точка в първи том, а първата книга на Колелото е почти само от гледната точка на Ранд.
само 10-та книга четох, ама май ми хареса,
Not sure if serious? :lol:
Не съм съвсем съгласен. Моарейн е най-мистериозния мейн персонаж в цялата поредица. Статута и е на главен герой, въпреки че не е (като количество).

Колкото до Амазон, напоследък не ми допадат някои анонсирани проекти, май ще кривнат към комерса. Дано не стане,
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
kpzstudio dot com

coldie
Aes Sedai

Post by coldie » Sat Jul 06, 2019 4:48 pm

Типично по Амазон-ски в трейлъра само загатват за какво ще става въпрос. Човекът във високия замък, многочаквания от мен последен сезон.
https://www.youtube.com/watch?v=QtGqjxECVe8

П.с. Много интересно, че главният герой е Джулиана, а най-мистериозният персонаж от Експанзията е Джулиана Мао.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
kpzstudio dot com