Сериалчета за всички, част IV

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Xellos » Fri Mar 15, 2019 8:35 pm

нетфликското love, death and robots е меееега брутална (и буквално) сбирка от бизарни епизоди/клипчета... :heart:
3-те робота и котката... :heart: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=wUFwunMKa4E
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Claymore » Sat Mar 16, 2019 12:51 am

Излезе ли? Трейлъра беше доста надъхващ
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Xellos » Sat Mar 16, 2019 9:10 am

Да, има един сезон с 18 нейде 10-20 минутни различни клипове. Много добро, ама прекалена бруталия са ми някои за преди лягане както установих. :ninja: :oops:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Sun Mar 17, 2019 1:26 am

Преполових ги, и са много зле, предимно тек демота, с изключително калпав сторителинг. Някои са с доста впечатляваща анимация и солидна част от американския каймак на войс актинга взима участие, но сърцевината е лейм, а не малка част са адаптации на кратки разкази от кадърни автори. Зася трите роботчета на пост апокалиптичен сайт сийнг е класи над всичко останало. Но като цяло е бая щета, аниматрицата навремето или антологията анимета, откъдето се пръкна и МЕ!МЕ!МЕ! бяха по-добри (не че и в тия нямаше баналности до безобразие, но хубавите кратки филмета бяха лудница).

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Claymore » Sun Mar 17, 2019 6:52 pm

трубадур wrote:
Sun Mar 17, 2019 1:26 am
Преполових ги, и са много зле, предимно тек демота, с изключително калпав сторителинг. Някои са с доста впечатляваща анимация и солидна част от американския каймак на войс актинга взима участие, но сърцевината е лейм, а не малка част са адаптации на кратки разкази от кадърни автори. Зася трите роботчета на пост апокалиптичен сайт сийнг е класи над всичко останало. Но като цяло е бая щета, аниматрицата навремето или антологията анимета, откъдето се пръкна и МЕ!МЕ!МЕ! бяха по-добри (не че и в тия нямаше баналности до безобразие, но хубавите кратки филмета бяха лудница).
MEMEME е било от антология?! Линк?
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Sun Mar 17, 2019 7:58 pm

То не е баш антология, но търси Japan Animator Expo, има страшни работи, както и пълни боклуци.

С това на ум, избозах всичките епизоди на love, death and robots и каквото казах за първата половина важи и за втората. Впечатляваща техническа работа похабена за изключително слаби истории. Освен трите робота и мачката, едва финалният филм наистина вдига нивото и е добро демо за пълнометражен хорър екшън с руснаци в тайгата. Това с фризера беше също яко. Което бе и режисирано от Тим Милър. Но освен хубави графики, пълно е с посредствени представления, клиширани сцени, предвидими финали и т.н. До едно крачат в познати води и единствено дето бутат напред технологията. Изненадващо в днешно време детайлните човеци са по-достоверни, отколкото камъни, скали и т.н.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by penzata » Mon Mar 18, 2019 12:07 am

Love, Death + Robots не е толкова зле и първата половина епизоди са значително по-гледаеми от втората, на база сторителинга, който наистина е адски калпав. Някои от историите са болка да ги гледаш. Изключително слабо писане.

Определено Three Robots е най-добрият епизод от всички (веднага ми се доцъка Nier Automata след като го изгледах :mrgreen: ). Първият и последният са хубави, но докато първият работи като късометражка, последният сякаш е сегмент от по-голямо нещо и ми куцаше. Харесаха ми и The Witness, и The Dump.

Най-любим ми стана Beyond the Aquila Rift, ама аз харесвам такива event horizon, sunshine, ала-бала шитни.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Litz » Wed Mar 20, 2019 3:11 am

Защо под ягодите ще правиш липсинк с 15372833 човека???? И как можаха да изберат Марая без да споменат бийфа с Еминем и тн. Аз бих избрала Тейлър Суифт , щото там има кво да гавриш. Ванджи беше гениална.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Wed Mar 20, 2019 10:15 am

Преполовихме третия сезон на Туийн Пийкс :vomit:
Тва не виждам как ще го спасят, отдавна минаха търпимата граница и просто сега гледаме колко точно може да ни обиди. Буквално на епизод има може по по 5-6 минути качествен материал, който няма начин да не е писан от Фрост, щото линч цялото му творчество е доказателство, че никъде го няма в диалозите и героите, останалото е уанк фест. Бахти потресаващата лайнарщина. Трябваше да е обратното, както беше в първия сезон. 50/50 със силна намеса от страна на продуценти и въобще регулации да държат тоя тъпанар линч под някаква карантина.
Хари е бил най-умен като е казал НЕ на това посмешище. Между другото като го почнах на времето се ядваше, щото е типичен линч. Ама като знам какво може този екип, когато Марк Фрост е по-ангажиран, направо е тъжно. Ще видим де, но надежда, че във втората половина на сезона ще го спасят няма. Досега всичко е толкова под нивото на дори скапаните епизоди от втория сезон, че ми е непонятно как е възможно.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Litz » Thu Mar 21, 2019 10:00 pm

Чад Майкъл Мъри почна да играе баща на 16 годишни тийнейджърки. Чувствам се стара. А на създателите на Ривърдейл трябва да се каже, че тия деца не могат да пеят и тва не е Глии.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by tigermaster » Sun Mar 24, 2019 9:01 pm

Гледах първите два епизода на "Miracle Workers":
https://www.imdb.com/title/tt7529770/
Ами, прекалено е тъпо за целите, които си поставя. Идеята е ОК, ама...

Ама.
И не е смешно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Litz » Fri Mar 29, 2019 4:02 pm

RPDR. Втф е да правиш Монстър Бол и да сложиш бившата на Сейнт Винсент вместо Шарън Ниидълс, която навремето промени тва риалити завинаги. И чиито аутфит все още е вселени над всичко , което видяхме тоя епизод.

Бруклин продължава да сцепва, но шести бял победител по ред ми е твърде грозно. Силки и топ три едита ми бъркат не знам къде. Отвратително много ме дразни. Иви ми е фаворитът за да, щото е супер талантлива и има супер як алтернативен драг, който е по-скоро Шарън отколкото pretentious white twinkle aka Sasha.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Fri Mar 29, 2019 5:59 pm

Litz wrote:
Fri Mar 29, 2019 4:02 pm
RPDR. Втф е да правиш Монстър Бол и да сложиш бившата на Сейнт Винсент вместо Шарън Ниидълс, която навремето промени тва риалити завинаги. И чиито аутфит все още е вселени над всичко , което видяхме тоя епизод.

Бруклин продължава да сцепва, но шести бял победител по ред ми е твърде грозно. Силки и топ три едита ми бъркат не знам къде. Отвратително много ме дразни. Иви ми е фаворитът за да, щото е супер талантлива и има супер як алтернативен драг, който е по-скоро Шарън отколкото pretentious white twinkle aka Sasha.
Много силен епизод. Силки трябваше да е на дъното, но резултатът щеше да е същият (и заслужено), така че реално нямам критики. Пластик беше hard second в този епизод, а на Иви третият лук беше ужас.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Litz » Sat Mar 30, 2019 12:27 am

Roland wrote:
Fri Mar 29, 2019 5:59 pm
Litz wrote:
Fri Mar 29, 2019 4:02 pm
RPDR. Втф е да правиш Монстър Бол и да сложиш бившата на Сейнт Винсент вместо Шарън Ниидълс, която навремето промени тва риалити завинаги. И чиито аутфит все още е вселени над всичко , което видяхме тоя епизод.

Бруклин продължава да сцепва, но шести бял победител по ред ми е твърде грозно. Силки и топ три едита ми бъркат не знам къде. Отвратително много ме дразни. Иви ми е фаворитът за да, щото е супер талантлива и има супер як алтернативен драг, който е по-скоро Шарън отколкото pretentious white twinkle aka Sasha.
Много силен епизод. Силки трябваше да е на дъното, но резултатът щеше да е същият (и заслужено), така че реално нямам критики. Пластик беше hard second в този епизод, а на Иви третият лук беше ужас.
Аз не говоря за епизода, а за сезона като цяло.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Sat Mar 30, 2019 6:45 am

Сезонът засега е супер. С изключение на Силки
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: tigermaster and 20 guests