Late Night Talk Shows

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Late Night Talk Shows

Post by Litz » Sat Feb 11, 2017 1:06 am

Понеже Джон Оливър се завръща след 2 дни и заради дискусията на Сет Майерс и Джими Фалън по тоя повод, реших да отворя тема за този формат като цяло.

Джими Фалън ми е рядко противен и шоуто му е рядко незабавно за мен като той разчита много повече на гостите си от собствения си талант. Пък и в тая област Джеймс Кордън го превъзхожда с много.
Сет Майерс ми се издига в очите все повече и повече. Тревър Ноа е важен, защото адресира us centrism и е някаква остро различна гледна точка от всички останали, най-вече защото е южно африканец.
Оливър е огромен определено, но той има повече свобода.
Стивън Колберт го обожавам, заради коментарите му, пък и интервютата му са много добри и доста по-дълбоки от това на повечето комедийни водещи. Интервюто му с Андрю Гарфийлд беше просто велико.
Саманта Би има някои добри попадения, но доста често говори пълни простотии и ме дразни :mrgreen:

И от американците са тва. Зa silly talk shows, Греам Нортън е най-добрият. Галактики и вселени над Фалън и доста по-забавен от Кордън, да не говорим, че самият успех на шоуто му е феноменален, имайки предвид, че е ирландец във Великобритания. Като всеки път, когато Макавой е там е убийствено, особено с Фасбендър двата епизода.
И от немските Neo Magazin Royale.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests