Sense8

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Sense8

Post by Amelia » Sat Jun 24, 2017 7:10 am

Ок, все още си мисля за тоя сериал и се чудя дали феновете няма да могат да измрънкат от Нетфликс нещо като Serenity.

Та кой ви е любимеца/любимката? Аз си ги обичам всичките, но Лито и неговият Ернандо май са ми най-любимите. Такива сладурковци са и латиноамериканския страстен сапун толкова добре им пасва.

Иначе си падам по Волфганг, който има ебаси яката усмивка. Шипвам го с Кала - даже ще ходя да си потърся фикове, ако има. Лито и Волфганг са толкова яка партия - от любимите ми взаимоотношения са.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Sense8

Post by Martix » Sun Jun 25, 2017 8:29 pm

Лито ftw :heart: ! В първи сезон любимецът ми беше Ван Дам, но във втори арката му беше скучна и неразвита, така че го downgrade-вам. Волфганг е страшно харизматичен, но сценарият по никакъв начин не обяснава защо се държи като ангсти тийнейджър и по тази причина леко ме дразни.

edit: а относно 500-хилядната петиция, писмата и другите методи, с които феновите досаждаха на Netflix, видяли са ги, и не са останали впечатлени. Официалният отговор е:
To our Sense8 family...
We’ve seen the petitions.
We’ve read the messages.
We know you want to #RenewSense8,
and we wish we could #BringBackSense8 for you.
The reason we've taken so long to get back to you is because we've thought long and hard here at Netflix to try to make it work but unfortunately we can't.
Thank you for watching and hope you'll stay close with your cluster around the world.
#SensatesForever
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Sense8

Post by Dr. Horrible » Fri Jun 30, 2017 12:10 am

Е, явно фенската борба все пак е била отчетена! Нетфликс решиха да направят двучасов финален епизод, за да завършат сериала. На феновете - честито!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Sense8

Post by Killua » Fri Jun 30, 2017 8:35 am

Ето го и отразено в списанието: http://www.shadowdance.info/magazine/ne ... announced/
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Sense8

Post by Martix » Fri Jun 30, 2017 11:44 am

:metal: :yay: :heart:
Евала Нетфликс. + 5 точки от мен. Още 15 и печелят subscription.
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Sense8

Post by tigermaster » Fri Jun 30, 2017 1:02 pm

Аз акаунта в Нетфликс си го спрях, като мина безплатният месец, бтв. Уважавам ги адски много, обаче да плащам същите пари като американците за има-няма една десета от контента, който те получават, без превод на български (но пък с превод на турски по някаква причина, лол) - хайде не.

Както и да е, новината ме радва адски много. Може даже да седна да гледам втория сезон сега.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Sense8

Post by Amelia » Fri Jun 30, 2017 7:18 pm

ОМГ, йесссссссссссссссссссссссс! То два часа според мен ще им стигнат да си завършат каквото са почнали. Много се радвам! :metal:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Sense8

Post by Yan » Fri Jun 30, 2017 8:12 pm

tigermaster wrote:
Fri Jun 30, 2017 1:02 pm
Аз акаунта в Нетфликс си го спрях, като мина безплатният месец, бтв. Уважавам ги адски много, обаче да плащам същите пари като американците за има-няма една десета от контента, който те получават, без превод на български (но пък с превод на турски по някаква причина, лол) - хайде не.

Както и да е, новината ме радва адски много. Може даже да седна да гледам втория сезон сега.
Турция - население 78.67 милиона. България - население 7.04 милиона, от което дали има и 1 от 50 потребители, който да си плаща за легално съдържание? Що ли наистина има субтитри на турски...
По отношение на кънтента нещата доста се промениха от старта на услугата и определено има какво да се гледа вече, а и нали се сещаш, че има разни неща като права за различните територии, от които няма как да избягат. Дават ни това, което имат право да излъчват и постоянно разширяват услугата.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Sense8

Post by tigermaster » Fri Jun 30, 2017 10:39 pm

Акаунта си го направих преди два-три месеца. Ами, нямаше нито един филм на Дисни, нито игрални, нито анимационни - примерно, включително марвелските супергеройщини, "Междузвездни войни", "Карибски пирати"... Няма хобити. Няма сериали като "Свръхестествено", "Слийпи Холоу", етц. Дори "Последното кралство", чийто втори сезон е продуциран от Нетфликс, го нямаше там, а той беше причината, поради която ми хрумна евентуално да ги спонсорирам с някаква месечна такса. А иначе - за права на излъчване и така нататък - ясно, обаче не виждам защо на мен трябва да ми пука за това - фактът, че огромната част от съвременните хитови заглавия ги няма, а Нетфликс се мръщят, когато някой използва VPN услуга, за да получи същото, за което плащат по други държави, си остава.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Sense8

Post by Yan » Sat Jul 01, 2017 12:12 am

tigermaster wrote:
Fri Jun 30, 2017 10:39 pm
Акаунта си го направих преди два-три месеца. Ами, нямаше нито един филм на Дисни, нито игрални, нито анимационни - примерно, включително марвелските супергеройщини, "Междузвездни войни", "Карибски пирати"... Няма хобити. Няма сериали като "Свръхестествено", "Слийпи Холоу", етц. Дори "Последното кралство", чийто втори сезон е продуциран от Нетфликс, го нямаше там, а той беше причината, поради която ми хрумна евентуално да ги спонсорирам с някаква месечна такса. А иначе - за права на излъчване и така нататък - ясно, обаче не виждам защо на мен трябва да ми пука за това - фактът, че огромната част от съвременните хитови заглавия ги няма, а Нетфликс се мръщят, когато някой използва VPN услуга, за да получи същото, за което плащат по други държави, си остава.
Хайде сега да извадим вода от десет кладенца, за да докажем колко са зле Netflix. Ми сори, не са. Започнаха зле, но за последната година се промениха страшно много и към добро. При това на никакъв пазар като нашия където легалните потребители са едноцифрен процент от и без това малкото домакинства.

Свръхестествено има официален лицензиант за България, който си е платил на CW, за да излъчва само той, така че няма как да го имаш на Netflix. Дисни имат официален дистрибутор за България, който за наше съжаление не е Netflix. Въпреки това в последно време се качиха част от новите неща на Дисни, като Зоотопия например (преди повече от два месеца, при това). The Force Awakens е поне от два месеца наличен... Имаш ежемесечно качване на Marvel неща, Avengers Age of Ulton, Captain America Civil War, Ant-Man и т.н. Всички Марвел Нетфликс сериали ги получаваш едновременно с цял свят. Нямам понятие какво и как си гледал, но доста добра част от съвременните хитови заглавия ги има или се появяват сравнително бързо след появата в САЩ. iZombie го излъчват едновременно със САЩ, Designated Survivor също, Riverdale и него. House of Cards, Orange is the new Black и т.н. идват в деня на световната си премиера. Има пълните сезони на неща като Breaking Bad, House, всички съществуващи Star Trek неща и пр. Верно няма какво да се гледа :mrgreen:

Може на теб да не ти пука за правата, но на Netflix искат, не искат им пука и се съобразяват със законите. Това е положението. Проблемът не е в Netflix, а в праводържателите. Тях обвинявай за липсата или наличието на дадено заглавие.

П.П. Disney new stuff - Inside Out, The Jungle Book, Tomorrowland, The Good Dinosaur...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Sense8

Post by Killua » Tue Jul 11, 2017 8:09 am

Ревюто на @Roland за втория сезон - http://www.shadowdance.info/magazine/tv ... -season-2/
shadow dance nikoga ne luje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests