Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Xellos » Fri Dec 13, 2019 12:24 am

Мноо загоряло положението тука ей :mrgreen:

Докат сме на темата за пластмасови КЕН-ове. Най-сетне седнах да изгледам The man from U.N.C.L.E., че ми го пробута нетфликса. Кавил ме кефи повече тук от супермените, и докато не докажат, че Гералт не изглежда като пенсионирана руска културистка, тази роля си е бало капаците от кулнес.


Image
:ninja:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Killua » Fri Dec 13, 2019 9:42 pm

Amelia wrote:
Thu Dec 12, 2019 11:34 pm
Да, изгледах ги Дневниците - много бяха тъпи след 3-ти сезон и аз проспах бая серии, че ги гледах по нощите след работа, та не помня кой знае кво. Но и те като Супернатуралното няма-няма, па изкарат някоя много емоционално удряща красива сцена, дето да те разреве както трябва. Та успях да ги изрина някак и сега даже ми липсват. Ама не смятам да гледам спинофите - Клаус беше абсолютно непоносим водевил и не желая повече от него, дори да става дума за любимия ми Ню Орлеанс. И след Деймън просто не мога да кльопна челядта в Легасис - като от детската градина са сичките.
Ох, добре, бе, кога намираш време и по колко часа спиш точно? Аз едва-едва успявам да изгледам напоследък 10-епизодни мини неща, ти за нула време Х на брой сезони!
Иначе в момента втори сезон на Легасис е приятен, всъщност. Но са си дечковци, да, мъжете не стават.
Но пък Хоуп има чудни очи и с напредването на сериала все по ми харесва!
Image

Хаха, видеото е лол :D
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Sat Dec 14, 2019 12:24 am

Еми спя по 6-7 часа на нощ максимум и като забинджа нещо, просто го гледам от момента, в който се прибера у нас (към 8 вечерта) та докъм 2, когато ми дойде времето за спане. С почивки за вечеря и разхождане/хранене на кучетата. У нас не готвим, така че това ми оставя вечерта свободна за гийкзорски изстъпления. През уикендите ако нямам друго за вършене мога да гледам цял ден. Лайк, 12+ часа. А и както казах, тук проспах половината сериал, щото дремех пред него. Дневниците ми попадна в някъв извънземен период, в който бачкам като урод и мозъкът ми наистина има нужда от няква такава безмозъчна губивремка, с която да го изключвам вечер, че иначе хептен не мога да заспя от стрес.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Dr. Horrible » Wed Feb 12, 2020 6:36 pm

Доглеждам втори сезон на Titans и съм много доволен - всички са млади, красиви, с правилни пропорции и могат да бъдат манекени на бельо! Ето така се прави комиксов сериал, съвсем точни са ми на първообразите си, чудесни са :)

Brenton Thwaites - Дик Грейсън / Робин / Найтуинг (макар още да не съм го виждал в костюма на Найтуинг)

Image

Image

Anna Diop - Старфайър

Image

Minka Kelly и Alan Ritchson - Хоук и Доув, Ястреба и Гълъбицата

Image

Image
Image


Conor Leslie - Дона Трой / Уондъртгърл
Image

Curran Walters - Джейсън Тод

Image

Joshua Orpin - Конър / Супербой
Image

А кажете, не са ли като излезли от комикс?
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Wed Feb 26, 2020 10:17 am

Tim Rozon (Schitt's Creek, Wynonna Earp):

Image

Image

Лицевото окосмяване на тоя пич е beyond godly. От Том Селек насам не сме имали такива епохални мустаци. :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Mon Mar 09, 2020 8:38 am

Melanie Scrofano (Wynonna Earp) е толкова чудесно badass като Уинона :heart:

Image

Image


I ship these two idiots so much!

Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 18 guests