Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Killua » Tue Nov 05, 2019 7:08 pm

Amelia wrote:
Tue Nov 05, 2019 10:02 am
But honestly, не бях виждала сериал, в който има такова безсрамно количество модели на мъжки гащи. Трябва да призная, че са ми някви идентични и скучни всичките, без Деймън, който се очертава засега като един от най-любимите ми вампири. Великолепен лигльо - като сборен образ на Спайк и Дийн е. Живея, за да му гледам простащините. :heart:
Йеп, заради него главно изгълтах 5-6 сезона. В някакъв момент има и Клаус, който също си има моментите. Но всичко в един момент толкова забозява, че дори не го догледах, а не са толкова много сезони след това, а и Деймън го развалят. Сега за сметка на това гледам тийн спинофчето Legacies с Аларик от Вампирите и даже Алексис Денисоф от Ейнджъл взе, че се появи :heart:
Image
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Tue Nov 05, 2019 7:50 pm

Аз точно заради Legacies го подхванах това, щото си пуснах първи епизод там за експеримента (гледаше ми се безмозъчно Супернатурално шоджо със секси статисти из него, а японците не предлагат такова) и ми стана ясно, че пропускам нещо. Бърза справка с Уикипедия показа, че то е свързано с Дневниците и си рекох да зема да ги пробвам най-сетне. В някъв момент Деймън цъфна на екрана, опасенията ми, че гледам Туайлайт изчезнаха и даже спря да ми е дерт това, че абсолютно не мога да различа никой от белия каст, щото всичките са вадени от една и съща поточна линия (поне са им конструирали яките торсота там).

Все още бъркам оня, дето сестра му и майка му са шантонерки и братът на Елена. Също така бъркам и шантонерката с онова русото безмозъчно Барби и с лелята на Елена. Стефан поне взех да го различавам и даже му научих името. Има некъф прогрес.

Деймън из лов. Нина също е много красива:
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Killua » Tue Nov 05, 2019 8:00 pm

Пфф, нищо особено не изпускаш при Легасис. Смисъл може да се гледа и без да си гледала Дневниците или The Originals, с които е май по-пряко свързано, а аз него не съм гледала също извън 4-5 епизода. Иначе хич не мисля, че в Легасис актьорите са кой знае колко яки, честно казано, особено мъжките екземпляри са ми доста мех и абсолютни бебоци.
Все още бъркам оня, дето сестра му и майка му са шантонерки и братът на Елена. Също така бъркам и шантонерката с онова русото безмозъчно Барби и с лелята на Елена.
Ъъ, Мат и Джереми ли имаш предвид, че бъркаш? На мен са ми различни те баш и при това единият е русичък, а другият по-тъмничък. Каролайн (русото барби) става по-яка нататък, в началото е малко ужасна, да. Лелята на Елена не е супер-дупер важна ениуей.
Към Клаус от предния си пост добавям и Аларик, той е красавец и той. Като го гледах, мислех, че е "възрастен". Боже :mrgreen: Сега като го гледам на тия гифове и ми става смешно. Остаряваме!!
Image
Image
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Wed Dec 11, 2019 8:03 pm

The perfect picture doesn't exi...:
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Moridin » Thu Dec 12, 2019 1:06 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by tigermaster » Thu Dec 12, 2019 1:09 pm

Кой е този най-вдясно?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by трубадур » Thu Dec 12, 2019 1:21 pm

Paul Wesley другият вампирски дневник, не мош имаш вампирска тийн драма без двама да сакат една дама

пп. Треа тествам с него Tell Me a Story, звучи като фейбълс, ама бидейки антология сигурно смуче с могъщество.

ппп. Понекоги забравям Сам от супернатуралното кво мъжище е

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Ghibli » Thu Dec 12, 2019 4:16 pm

трубадур wrote:
Thu Dec 12, 2019 1:21 pm
не мош имаш вампирска тийн драма без двама да сакат една дама
:yay:

Да, моментът, когато осъзнаеш, че Дийн всъщност не е нисък, ти променя света завинаги.

Ние сега гледаме "Момичетата Гилмор", и там в реално време се вижда как Сам (известен като Дийн, не престава да ме забавлява този факт) се увеличава на ръст.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by tigermaster » Thu Dec 12, 2019 5:03 pm

Те него нали по едно време го гласяха и да играе Конан варварина? Или се бъркам. `щото и в "Свръхестествено" като го видиш в първия сезон какъв е, а после колко мускули качва, направо е странно...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by трубадур » Thu Dec 12, 2019 5:19 pm

Той и така се нагрухтя за Петък 13-ти римейка, щото има екшън сцена с Джейсън и не е искал да изглежда нелепица някво си келеме да сбуха джейсън и накрая се беше извърнал до такава степен, че беше по-заплашителен от чудовището. Което правеше държанието на главния русоляв дюш мега нелепо, щото колко и да си богат баш така да идеш да се репчиш на близо два метра мускули не е от най-умните решение.

Много ме кефи Дженсън, който и как тактично на втората снимка е една крачка по-напред, за да компенсира, а това не е нисък мъж, със сигурност е над 1,80. И почнах да гледам супернатуралното заради него, най-вече като осъзнах какъв дълбок глас има. Ама Джаред, както @Amelia обича да вика, се превърна в ебаси спесимена.

@Ghibli ми ареса нефелната поезия, мен деня ми е 10/10

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by penzata » Thu Dec 12, 2019 5:34 pm

Стана ми интересно и се поразрових - оказа се, че Джаред е "само" със седем сантиметра по-висок от Дженсън. Тия щайги мускули как променят перспективата. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Moridin » Thu Dec 12, 2019 6:08 pm

Май е време да си догледам супернечърала :mrgreen:
носталгията е силна
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Thu Dec 12, 2019 7:49 pm

Джаред май беше най-помпан в 6ти сезон - там дето нямаше душа. Спомням си с топлота за едни shirtless сцени там. :oops:

Относно Дийн, като почнах да гледам Супернатуралното и заквичах по Скайпа на @Cruelty за това колко факин хот е Дийн имахме следният разговор:
Тя: "Кой беше Дийн? Тоя ниския ли?"
Аз: "Да, оня ниския, дето е САМО 186 санта висок."

То от тея само Ian Somerhalder е нисък реално (под 180 санта), не че има кой знае кво значение. В Дневниците понеже Деймън вечно ходи с някви каубойски ботуши, не му личи - като застанат един до друг Деймън и Стефан са горе-долу еднаква височина.

Иначе, последният пич на картинката е Пол Уесли, който играе Стефан, братът на Деймън. Като цяло лицето му е някво странно и ми отне време да го харесам, но и там като Сам в момента го харесвам повече от по-големия брат, който е много хот, но пък за сметка на това е гъз като характер. И има усмивка, с която може да озари цял площад, но за съжаление в шоуто почти никога не я показва.

Обичам ги много и четиримата, my beautiful CW Ken dolls! :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Killua » Thu Dec 12, 2019 10:05 pm

Amelia wrote:
Thu Dec 12, 2019 7:49 pm
Иначе, последният пич на картинката е Пол Уесли, който играе Стефан, братът на Деймън. Като цяло лицето му е някво странно и ми отне време да го харесам, но и там като Сам в момента го харесвам повече от по-големия брат, който е много хот, но пък за сметка на това е гъз като характер. И има усмивка, с която може да озари цял площад, но за съжаление в шоуто почти никога не я показва.
Ъъъ, какво искаш да кажеш, харесваш повече Стефан от Деймън и Сам от Дийн? Чисто като характери на героите нали, че като външен вид не съм те видяла много да пищиш по Сам или Стефан?
Ти догледа ли вампирите всъщност (аз не успях навремето, хех). Но на Пол Уесли физиономията (като Стефан) не можах да ѝ свикна, нито на Сам for that matter. Дийн and Деймън ftw! (сега се усетих, че са Д и Д, С и С, случаенос???)

Иначе @трубадур нещо се кумеше някъде на Tell me a story - там Пол Уесли е приличен като излъчване, между другото, но сериалът съм сигурна, че няма да ти хареса. Ти закла доста якия Уочмен, просто не си представям как го изтърпяваш този сериал ала Pretty little liars с един тон хейт по Тръмп / американска политика (особено в началото). То всъщност има втори сезон, но не съм сигурна, че ще го гледам. Не че и помня вече достатъчно добре предния, само си спомням, че имаше доста лейм моменти...
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Красота от малкия екран (a.k.a The Eye Candy Topic)

Post by Amelia » Thu Dec 12, 2019 11:34 pm

Killua wrote:
Thu Dec 12, 2019 10:05 pm
Ъъъ, какво искаш да кажеш, харесваш повече Стефан от Деймън и Сам от Дийн? Чисто като характери на героите нали, че като външен вид не съм те видяла много да пищиш по Сам или Стефан?
Ти догледа ли вампирите всъщност (аз не успях навремето, хех). Но на Пол Уесли физиономията (като Стефан) не можах да ѝ свикна, нито на Сам for that matter. Дийн and Деймън ftw! (сега се усетих, че са Д и Д, С и С, случаенос???)
Като характери, да. Щото много по-често ми се приисква да вкарам шут в зъбите на Дийн и Деймън, отколкото на Сам и Стефан. Сам и Стефан са душици в общи линии, които могат да са много дразнещи в някои моменти, но в повечето случаи имат оправдание за това. Докато на Дийн и Деймън малоумните неврастении често нямат оправдание и просто са резултат от това, че са псулютни гъзове. Добре, че са красавци, иначе никой нямаше дa им търпи простотиите. :lol:

Да, изгледах ги Дневниците - много бяха тъпи след 3-ти сезон и аз проспах бая серии, че ги гледах по нощите след работа, та не помня кой знае кво. Но и те като Супернатуралното няма-няма, па изкарат някоя много емоционално удряща красива сцена, дето да те разреве както трябва. Та успях да ги изрина някак и сега даже ми липсват. Ама не смятам да гледам спинофите - Клаус беше абсолютно непоносим водевил и не желая повече от него, дори да става дума за любимия ми Ню Орлеанс. И след Деймън просто не мога да кльопна челядта в Легасис - като от детската градина са сичките.

Усетих се, че някъде към 2ри - 3ти сезон, взех да намирам Стефан за доста красив. Ми хубаво е момчето, просто има странен нос и устата му е като на канадците в Саут Парк малко. Ненам - като излъчване ми е доста привлекателен. Като цяло ме кефят по-тихите и стоически персонажи, дето се опитват отчаяно да закърпят положението to the best of their abilities а той и Сам са такива. Само не разбрах закво им е драмата с Деймън - ми след като мацката ги харесва и двамата, да се земат сичките и да си живеят като тройка. Кви са тея моногамни нуклеарно-семейни фантазии във вампири, дето иначе серат на всяка човешка конвенция?

Btw, преди няколко месеца имало дребна медийна буря в чаша вода заради някво интервю на Нина, в което тя разправя, че не са се харесвали с Пол в началото. Та след това двамата пускат ей това видео като отговор на истериите:
https://ew.com/tv/2019/10/15/vampire-di ... rev-video/

Много са яки! :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests