The 100

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Валсо
Smallfolk

Re: The 100

Post by Валсо » Sun Nov 15, 2020 3:43 pm

Matrim wrote:
Sun Feb 21, 2016 2:59 pm
Какво е The 100? На пръв поглед - поредната тийн боза по CW, барабар с досадни любовни триъгълници, "лоши" момчета и т.н.
Много обичам негативни коментари за филми и сериали. Защото именно те ме карат да ги гледам. Ако някой ми каже "този филм/сериал е добър и става за гледане", забравѝ даже да си помисля за него! Ако обаче коментарите за него (особено в замунда) са само плюене, то задължително ще го гледам. Защото 80% от плюещите сериала са за неврологията на 4-ти км, да не кажа по-подходящата дума. Съответно за тях "добър филм" е или някоя сълзлива драмичка, дето едва стига 2 звезди в IMDB, или някой безличен сериал като "Предатели" и "Две жени и една трета".
Та така... като намериш някой сериал, оплюй го, моля! :lol: :lol:
Home is where root is!
Image

coldie
Forsaken

Post by coldie » Tue Nov 24, 2020 8:35 pm

Валсо wrote:
Sun Nov 15, 2020 3:43 pm
Matrim wrote:
Sun Feb 21, 2016 2:59 pm
Какво е The 100? На пръв поглед - поредната тийн боза по CW, барабар с досадни любовни триъгълници, "лоши" момчета и т.н.
Много обичам негативни коментари за филми и сериали. Защото именно те ме карат да ги гледам. Ако някой ми каже "този филм/сериал е добър и става за гледане", забравѝ даже да си помисля за него! Ако обаче коментарите за него (особено в замунда) са само плюене, то задължително ще го гледам. Защото 80% от плюещите сериала са за неврологията на 4-ти км, да не кажа по-подходящата дума. Съответно за тях "добър филм" е или някоя сълзлива драмичка, дето едва стига 2 звезди в IMDB, или някой безличен сериал като "Предатели" и "Две жени и една трета".
Та така... като намериш някой сериал, оплюй го, моля! :lol: :lol:
То просто от години няма нещо близко до класически фантастичен сериал. Или по-скоро се броят на пръсти. Само някакви нетфликси, и от този сорт. Но тъй или иначе Стоте е слаб сериал.
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Nov 25, 2020 12:09 pm

Бе аз ли не мога да чета или на @Matrim мнението е положително? :dunno:

Валсо
Smallfolk

Post by Валсо » Sun Nov 29, 2020 6:16 pm

трубадур wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:09 pm
Бе аз ли не мога да чета или на @Matrim мнението е положително? :dunno:
Не е особено положително. Гледал го е единствено заради Шкодата с готино дупе (Октавия). :lol:
А аз го гледах, защото трейлърът му ми хвана интереса. Едва по-късно и аз открих своя eye candy factor - Clarke. Image
Home is where root is!
Image