Нови, но златни анимации

Bamse! Pimpa! Ruxpin!

Moderators: Yan, Morwen, Marfa

alshu
Ascendent

Re: Нови, но златни анимации

Post by alshu » Mon Jun 03, 2019 9:55 am

Xellos wrote:
Sat Jun 01, 2019 10:02 pm
Ако ви се гледа нещо за изключване на мозъка, но пък мега красивичко и шаренко бих препоръчал меркантилното Wakfu
Защо да е меркантилно?
Много си е яко и извън контекста на игрите (да, множество игри), не е да е просто реклама.
За съжаление 3-ти сезон е зле...откъм сюжет, иначе визуално си е същата кефеща шарения.
Не знам дали Нетфликс са сложили и OVA-то (история между втори и трети ТВ сезон), те нещата тръгнаха накриво още в него.

В същия свят има и едно друго шоу - Dofus (героите му се мяркат в Wakfu, а има и препратки към събития), което пак е по игри, която от своя страна са свързани с Wakfu игрите. Има и филм. То обаче не е толкова идейно.

Писал съм доста и за Wakfu, и за Dofus.
The point is not that the mass media is too pessimistic, but that it's always oversimplifying or focusing on the wrong problems altogether.
Adam Greene

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Mon Jun 03, 2019 2:12 pm

Еми обикновено такива неща се правят с цел реклама/разширяване на вселената. Иначе изгълтах първи сезон и втори е още по красив и забавен. :yay:

Е ти си писал за всичко, нема как човек да намира време да ти изчита "изгледано" дневника :mrgreen:
MSDGA!

alshu
Ascendent

Post by alshu » Tue Jun 04, 2019 9:11 am

Xellos wrote:
Mon Jun 03, 2019 2:12 pm
Еми обикновено такива неща се правят с цел реклама/разширяване на вселената.
Тук са се постарали да разширят света и да направят нещо различно, малко в стил Zone of the Enders: Dolores, I, не да промотират игрите, които сюжетно не са свързани.

Xellos wrote:
Mon Jun 03, 2019 2:12 pm
нема как човек да намира време да ти изчита "изгледано" дневника
Не го казах в този смисъл, а в "Ъхъ, знам за кой сериал говориш.".
The point is not that the mass media is too pessimistic, but that it's always oversimplifying or focusing on the wrong problems altogether.
Adam Greene

alshu
Ascendent

Post by alshu » Mon Jun 24, 2019 12:59 pm

Scooby-Doo and Guess Who? - не звучи баш като злато, но разбуди Скуби Ду фенът в мен.
Adam Greene

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Tue Jul 16, 2019 10:05 pm

Чак сега го видях, мързи ме да гледам дали някой го е споменавал преди мен, ама е доста приятно и красиво анимационно сериалче в една вселена с Trollhunters.

Нетфликс+Дриимуъркс и Гилермо дел Торо, озвучено от Ник Оферман, Глен Клоуз, Анди Гарсия, Дани Трехо и т.н.

Коргито са го дизайннали 1:1 с Кайджуто от Пасифик Рим 1 :mrgreen: :heart:
3Below: Tales of Arcadia

https://www.youtube.com/watch?v=jfVmNGUA-eo
MSDGA!