lie to me

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
thia
Commoner
Posts: 25
Joined: Wed Feb 23, 2011 7:22 pm
Location: от кюстендил съм, но живея в италия

lie to me

Post by thia » Sun Feb 12, 2012 12:29 am

Здравейте, може и да греша, но май никой не пише за lie to me. Аз безумно се радвам на първия сезон в момента. Мноооооооооооооого е добър. Тим Рот ЕСТЕСТВЕНО е върхът. Имам ли единомишленици или ще се препсуваме с някого?

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sun Feb 12, 2012 8:38 pm

Здравей. Радвам се че ти харесва първи сезон. Ако държиш да останеш с тези си хубави впечатления, спри в края му :). Нататък, особено 3ти сезон, стават зле нещата. Лично все още се опитвам да забравя че съм го гледал до края.

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Mon Feb 13, 2012 11:27 pm

Изгледах първи сезон преди да излезе втори и страшно много ми хареса. Преди няколко седмици се присетих за сериала и реших да наваксам с втори и трети сезон, но дори не успях да ги довърша. Наистина след първи сезон им свършват повечето добри идеи и оттам нататък става все по-зле. Лайтман се превръща от гениален и забавен... ъм, четец на емоции в скучен човешки детектор на лъжата, а ситуациите започват да стават все по-абсурдни и изсмукани от пръстите.

User avatar
thia
Commoner
Posts: 25
Joined: Wed Feb 23, 2011 7:22 pm
Location: от кюстендил съм, но живея в италия

Post by thia » Wed Feb 15, 2012 2:05 am

Жалко! :( :( :( Може би все пак ще се жертвам,защото свалих втори сезон. Иска ми се да не сте прави. Ама защо това хората не знаят кога да спрат?

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Fri Feb 24, 2012 11:41 am

Ми според мен Тим Рот е едно сериозно недоразумение. А 4 rooms на Тарантино където играе същият е един от най-тъпите филми, които съм гледал. Lie to me обаче не беше зле, ама на фона на толкова по-силни кримки.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Feb 24, 2012 12:02 pm

Не знам Рот недоразумение ли е, но е най-малкият проблем на сериала. Просто фантасмагориите в един момент стават прекалено много и това лично мен ме отблъсква. Имаше един момент, в който допускаха хора до някакво парти въз основа на изражението на лицата им...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Fri Feb 24, 2012 9:23 pm

в който допускаха хора до някакво парти въз основа на изражението на лицата им.
Лол, добре че го спрях някъде втори сезон преди години. Има някакво нашествие на "психодрами" последните години (Mentalist, ама него не съм гледал), а цялата тая идея толкова я мъчат, че се превърна в телепатия направо...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests