A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue May 26, 2015 1:24 am

5.07
Spoiler: show
All rulers are either butchers or meat.
Реплика на епизода.

Айвън Рион (Рамзи) продължава да кърти и извозва.

Сцените с Гили и Сам май бяха малко твърде длъжки предвид дефицита на време в сериала. Но може би им се постила за бъдещо напускане в южна посока, включително с репликата на майстер Емон.

В тая връзка, Жоро трябва да е получил мини-нърдгазъм на 11:12 - 11:19. :mrgreen:

Приятна сцена между Даяна Ригс и Джонатан Прайс, бабето (вече не бойно, уви) тук поне е оправдано затапено. Добри реплики им написаха и добре си ги изпълниха.

Церсейката за малко ми стана симпатична с майчината си любов на всяка цена. Толкова неща в живота й са били извън контрола й, та се вкопчва в тях и Джайма като удавник за сламка.

Дорнските килии... Image Image
Силен кандидат за втори най-благи цици в сериал на НВО след тези на девойчето от втори сезон на Жицата. :bow:
Spoiler: show
Брон
има бая силна plot armour, почти колкото Джонито, Тирионеца, Денериската, Аря и Санса.

Иън Глен направи прилична квалификация в провинциалната арена.

ИИИИИ....
Spoiler: show
СЪБРАХА ГИ!!!
ЖОРО МАРТИНОВ СИ ХАПЕ БРАДАТА, ЧЕ НЕ ПИШЕ ПО-БЪРЗО, БАС ДЪРЖА!!!

Добър финал. :lol:

Не ми се мисли още колко неща ще има в последните три епизода тая година, част от тях извън книгите. :D

Game of Thrones Season 5: Episode #8 Preview
https://www.youtube.com/watch?v=agWcTyXrjfM
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 26, 2015 6:50 am

passer-by wrote:Силен кандидат за втори най-благи цици в сериал на НВО след тези на девойчето от втори сезон на Жицата. :bow:
По-скоро второ място след Alexandra Daddario в True Detective.

Настрана от първите по-сериозни цици в този сезон на Game of Thrones, епизодът и като цяло беше доста добър. Може би ще позакърпят безумието в Дорн донякъде, Сам и Гили се развиват добре, а и радва колко бързо докараха Тириън до Денерис - може най-накрая да потръгнат нещата там, щото вече доста дълго време са спрели. Естествено финалната сцена беше най-кефеща.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 26, 2015 6:59 am

Сцената с циците беше абсолютният връх на сезона дотук и за в бъдеще, но ми се стори крайно безсмислена, освен ако змиите не смятат да ползват Брон за нещо в бъдеще.

Нърдгазмът вероятно е бил за Егг? Мързи ме да прегледам минутите :)
Баба Тирел определено й бяха отрязани крилата в тоя епизод, тъжно за гледане, тъжно.

Инак да, сериалът официално мина книгите и аз съм силно нещастен от този факт! Дано поне пратят Сам в Цитаделата някак.

Превюто на 8-ми featuring Захари Бахаров в плът и кръв, якооо :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Tue May 26, 2015 8:21 am

На новия сезон му отне доста време да почне, но най-после почна.
Интересни бяха 6-ти и 7-ми епизод, действието потръгна, доста неща са случиха.

Най-голямо недоумение в мен предизвика това, че Петир Белиш
Spoiler: show
разкри на Церсей, че Санса е жива и дори директно каза къде точно се намира. Що за глупост? Ясно, че си плете пак мрежите, но изглежда доста тъпо. И нелогично.
Въобще миналия сезон всички търсеха Санса под дърво и камък. Сега изглежда всеки във Вестерос знае точно къде е тя, но на никого на му пука :/
Почти нямаше сцени с Джон Сноу тези два епизода, което може би обяснява защо сериите бяха добри :D
Тристан и Мирцела са много сладки! Нереално милички и сладки за тоя сериал, направо не се вписват, ама доста ме радват. Дано ги развият като персонажи и им дадат някаква роля в оставащите епизоди/сезони.
Сцените с High Sparrow са доста ефектни и там определено им се получава добре. Разговорът с баба Тирел сработи чудно, готино е да я видим по-безпомощна, да съзрем ужаса в очите й, когато осъзнава, че нахаканото дърдорене не може да реши всичко. А като видях Марджери в последната серия щях да получа удар :/ И Лорас, колкото и да не ми допада в сериала, този път най-после му намериха роля и го ползват добре. Сега ми пука за него и съдбата му, а в книгите ми беше тотално безразлично къде го пращат да се бие. И финалната сцена с Церсей беше много силна. Въобще, тази сюжетна линия е най-добрата на сезона и чакам страхотна развръзка последните три серии.

Иначе бих оценил, ако спрат със сцените, в които разни безумни психопати извеждат Санса на стените на замъците да й показват трупове... Самата Санса е много красива с бухнала пусната коса, а Теон е персонификация на дъното и заслужава да е сред труповете, които показват на Санса. Бриен трябва да нахлуе и да изколи всички Болтън, освен оная дебеличката, щото тя е сладка в своята наивност. И Санса да си стане владетелка на Севера, макар, технически, в миналия епизод да ми разбиха мечтата тя да се превърне във Virgin Queen of the North. :/
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 26, 2015 9:15 am

Dr. Horrible wrote:Почти нямаше сцени с Джон Сноу тези два епизода, което може би обяснява защо сериите бяха добри :D
Джон Сноу и Аря са най-добрите персонажи този сезон според мен.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Tue May 26, 2015 10:19 am

Moridin wrote:Нърдгазмът вероятно е бил за Егг? Мързи ме да прегледам минутите :)
Е, доста ясно. :P

Сашо, и на Александра Дадарио не бяха лоши, но чак първи не, даже не втори. Изгледай си пак 2.04 на Жицата (с гаджето на Ник Соботка за твърде кратки секунди) и 5.07 на Троновете. Но НВО предлага богат материал за размисъл, факт.

За Аря си е баш тъй, а и Джонито стои добре, ама доктор Адорабъл има свои вкусове към сериали и персонажи, лошо няма. :beer:
Ма не само те, де, Рамзито си остава як, Тирионеца и той държи ниво, Джонатан Прайс е прайслес, а пък Денериската съумява да е по-поносима, отколкото на тоя етап в книгите, което за всеки чел пета значи МНОГО. :mrgreen:

А, пропуснах Станис, и той радва, пък и за него казват, че му предстои тежък избор, видяхме какъв в седми епизод. Баси това ако го направят Бениоф и Уайс, интернетът ще се счупи (пак).
Last edited by passer-by on Tue May 26, 2015 11:10 am, edited 1 time in total.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 26, 2015 11:10 am

passer-by wrote:Сашо, и на Александра Дадарио не бяха лоши, но чак първи не, даже не втори. Изгледай си пак 2.04 на Жицата (с гаджето на Ник Соботка за твърде кратки секунди) и 5.07 на Троновете. Но НВО предлага богат материал за размисъл, факт.
Добре е надарена женицата от Жицата, но Дадарио е съвсем друга класа.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed May 27, 2015 8:09 pm

Image

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu May 28, 2015 9:48 am

Не се приема дискусия за надареност и класация за най-благи цици без снимков материал. Наистина не разбирам защо се налага аз да ви го казвам!

Подпис: скромно и възпитано момиче
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 28, 2015 10:11 pm

Е, щом настояваш...


Моята челна тройка:

Rosabell Laurenti Sellers - Game of Thrones season 5 episode 7
http://gfycat.com/SerpentineLegalBurro

Между другото, не знам дали от свръхкомпенсираща коректност или обикновена комплексарщина, но доста зрители в САЩ, че и в Западна Европа (Франция, ебаси!!!) дуднат недоволно, че им показали тия цици и колко била излишна тая сцена. Ридая за мъжката част от човечеството, която по една или друга причина увеличава редиците на духовните евнуси.

Kristin Proctor - The Wire season 2 episode 4 (не мога да й намеря гиф, който иска да си свали епизода за справка :mrgreen: )
Spoiler: show
Image
Alexandra Daddario - True Detective
Spoiler: show
Image




И още няколко примера:
15 Sexiest Topless TV Scenes: HBO Edition
http://www.screenjunkies.com/tv/tv-list ... o-edition/
(уж с линкове към видеоклипове, но тия, които проверих, са махнати)

Класацията е смехотворна (Кристин Проктър на 15-о място, АНА ПАКУИН на седмо, а Александра Дадарио изобщо я няма :lol: ), но дава допълнителен материал за размисъл.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Thu May 28, 2015 10:46 pm

За моя скромен вкус вторите не са нещо особено, и битката остава между Пясъчната змия и Дадарио, като бих гласувал за Тайрийн (или както й се произнася името), щото макар Дадарио да бие по размери, другата е доста по-сладка, което е бонус към циците, пък и има тен. И небезпристрастно трябва да си кажа че на Дадарио очите са ми плашещо сини. :lol: Не че е и тая много красива, просто наистина са като клишираното описание disturbingly blue
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu May 28, 2015 11:17 pm

Аз много харесвам тея на Мелисандра. Нито много големи, нито много малки, с перфектна форма и съвсем, съвсем мънички ареоли. Тая жена цялата е прекрасна.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Thu May 28, 2015 11:19 pm

Мелисандра е страхотна и тя, особено с бонуса на червената коса
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 28, 2015 11:29 pm

Италианците поне отсрамиха западняците, имат си огромна тема само за жените от "Игра на Тронове".
http://www.italiansubs.net/forum/game-o ... ne-di-got/

Например от стр.51 (NSFW, ако някой не се е досетил):
Spoiler: show
Image
Но още от откриващия пост общо взето (спойлър таговете).
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 29, 2015 10:14 am

Spoiler: show
Image
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests