A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jan 18, 2011 11:25 pm

Emilia Clarke е божествена! Точно така си представях Дани! :twisted: :shark:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Jan 18, 2011 11:37 pm

Meet the competition:
http://www.joblo.com/video/player.php?v ... ot-Trailer
Не знам какви сили са набутали Ева Грийн в сериалче на Старз, но ми се повръща. Тази не знае ли коя е телевизията.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Wed Jan 19, 2011 12:43 am

Silver wrote:Meet the competition:
http://www.joblo.com/video/player.php?v ... ot-Trailer
Не знам какви сили са набутали Ева Грийн в сериалче на Старз, но ми се повръща. Тази не знае ли коя е телевизията.
Е къ ше не знае коя е телевизията, застанала зад дъ майти Спартакус... иначе никой се не научи, че 30 сек. до марс не правят епичния трейлър епичен, а само по-жалък, почти колкото русата пача, минаваща за мъж, ма кво се да прави - калпави маркетингови отдели.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jan 19, 2011 1:42 am

Камелот изглежда велико! Евтина епична епика като Спартак, дет се консумира на ниво гръбначен стълб и полови органи. Ще се размажем!!!
Има си и Джейм Пюрфой. И Дараг О'Майли - ирландеца от Шарп. И (за съжаление) онова ужасно крийпи момченце дето виеше I seeeeeeeeeeee youuuuuuu Joaaaaanaaaaaaaaaaa в Суини Тод.
Мен Ева Грийн ме кефи - ще видим дали ще е достатъчно злокобна Моргана.

Очаквам го с нетърпение!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Jan 19, 2011 2:09 am

Викаш, що да се напъват да стигнат по-далече от гръбначния ти стълб, нали, като основното удоволствие си го консумираш с половите органи (виж как хубаво помниш).

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jan 19, 2011 3:30 am

Мхм, що?
Що винаги трябва да се стига до главния мозък, след като има толкова много типове удоволствия, които не стигат дотам, но носят достатъчно кеф?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jan 19, 2011 6:40 am

Трейлърът е доста як (камелотският :Р)
Но наистина защо точно този изверг отново трябва да вижда екранно време! че и като главен!
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jan 19, 2011 8:35 am

Следващият, който десекрейтне тая тема с пост за Камелот, ще бъде баннат и като се върна в България, ще го наплюя. Йust putting that out there ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Jan 19, 2011 11:05 am

Ролик, тъй като физически няма как да ме наплюеш като се върнеш в Бг, само ще отбележа, че от Амелия би излезнала една чудесна чалгарка по най-сериозните дефиниции на това направление в... изкуството. :lol:

Също искам да отбележа и удовлетворението, че досега из промо-материалите на Троновете държат сериозния тон и не си позволяват лепването на кичозни поп-рок лайненца като надъхващ музикален фон. До премиерата сигурно ще видим още 1-2 трейлъра, дано и там положението да е такова.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jan 19, 2011 11:47 am

Не ми е съвсем ясно по какво се прехласвате от трейлъра на Играта, изключвам някакви неясни мистични и неидентифицируеми операторски дейности, по които Силвъра припада. Но все пак останалите? Да, всичко е доста стилно, но дотам. От тоя трейлър нищо не се разбира, всички мърморят с едва дочуваем шепот, картини се сменят без никаква последователност и ако не бях чел книгите, грам нямаше да вдена какво се опитва да ми каже този трейлър. Куул декорите и костюмите не оправдават останалото. Това, впрочем, важи за всичките му досегашни трейлъри. Основната надъхвация за мен дойде от зад-сценовите откъси, където можеш да видиш наистина готини неща.

Липсата на надъхваща музика е също основен минус, прав си Силвъре :mrgreen: :heart: добре че подсети. Щеше да противоречи наистина на стилистиката на този конкретно трейлър, но той като цяло е доста композиционно застрелян, та мое си прибере някъде стилистиката.

Отделно от това, ако още веднъж чуя "уинтър из къминг" с тоя задъхан тон, ще се гръмна в панкреаса с пушка за лосове.
This is it. Ground zero.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Jan 19, 2011 12:02 pm

Ами ти явно не си наясно, че тоя тип промо-материали ХБО си ги правят от времето на Два метра под земята. Целта им не е да ти разказват история, а да те прекарат през героите, да изглеждат добре и да са атмосферни - каквото това Е (и няма връзка с никакви операторски дейности - просто е пипнато). На същия принцип рекламираха и втория сезон на ТБ, демек тия неща ги правят за по-несериозните им и по-масово-ориентирани продукции.

Winter is coming е няма-по-добър-таглайн-просто, така че gtfo. :)
Last edited by Silver on Wed Jan 19, 2011 12:03 pm, edited 1 time in total.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Jan 19, 2011 12:03 pm

Последния трейлър е яко направен, но да реални кадри от самия сериал липсват. Сега че показват героите които мърморят нещо си там, хубу, някой може и да се накъдри, но впредвид че има три месеца докато почне е добре в някой обозрим момент да пуснат и реален трейлър със сцени от епизодите.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Wed Jan 19, 2011 12:03 pm

Moridin wrote:Отделно от това, ако още веднъж чуя "уинтър из къминг" с тоя задъхан тон, ще се гръмна в панкреаса с пушка за лосове.
Winter's coming! :mrgreen: А иначе наистина трейлърите като че са правени само за фенове на книгите, другите не знам какво ще вдянат.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jan 19, 2011 12:09 pm

Таглайнът е як. Просто го рецитират по твърде абсурден начин и твърде нон-стоп :mrgreen: Особено взимайки предвид че това е една доооста несъществена и безинтересна част от книгата (целия шит със сезоните, другите и т.н. крап).
This is it. Ground zero.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Jan 19, 2011 12:13 pm

Не, Моридин, това, което е крап е, че winter is coming, когато всъщност се запролетява. Ама явно е рейтингов проблем да го пуснат на мястото на Big Love.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests