A Game of Thrones (HBO) [SPOILERS FOR THE SHOW]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon May 30, 2011 9:48 pm

Ами цялото ти изказване, особено болднатата част някак не се връзва с хал Дрого като екранно присъствие - особено в последната сцена с негово участие в седми епизод.
По-мускулест Лорас Тирел бил просто, нищо повече... Стегни се, молим та. :wink:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon May 30, 2011 10:00 pm

На мен Момоа ми седи просто като някакъв pretty boy. Няма абсолютно никакво излъчване на алфа или да се чувстваш заплашен от него.

Едит: За да илюстрирам по добре какво имам предвид - спокойно можеш да смениш Ван Дам или Лоренцо Ламас във всеки техен филм с Момоа и качеството и фийлинга няма да мръднат.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon May 30, 2011 11:20 pm

Леко разочароващ епизод. Началната сцена беше ужасен безкраен инфодъмпинг, Тивин беше доста underwhelming, а сцената в бардака с Кутрето беше Double Facepalm worthy. Точно той да си разкрива плановете и мотивацията на рандъм курви... :roll: А и така до голяма степен се спойлва развръзката на епизода за тези, които не са чели книгите.

Дрого си остава леко нелеп, тия сенки на очите, които са му сложили по някаква неясна причина, имат основна заслуга за това. 8-)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue May 31, 2011 1:00 am

Началната сцена беше ужасен безкраен инфодъмпинг, Тивин беше доста underwhelming, а сцената в бардака с Кутрето беше Double Facepalm worthy.
Ти май само си минавал покрай ХБО. Точно пък от началната сцена и от Кутрето с курвите му да се оплачеш...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 31, 2011 1:18 am

Дори за курвите да се съглася с уговорка - началната сцена беше трепач от-до. И Чарлс Данс беше всичко друго, но не и "underwhelming".

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue May 31, 2011 1:53 am

Как ще се съгласиш, при положение, че си гледал как МакШейн прави същото с неговите курви бе? :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue May 31, 2011 9:13 am

Факт, гледал съм:). Но а) бай Йън е масивно по-добър актьор и не ми пукаше толкова и б) предвид, че Петир ще предава Нед същия епизод наистина беше глупавичко да сподели истинските си мотиви за измяната точно тогава.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue May 31, 2011 9:39 am

Пореден прекрасен епизод! Изкефи ме всичко в него, включително лесбо урока с елемент на разсъждение в началото. Сцените с Дрого и Денерис явно досега са ги пестили, за да могат да ги направят както трябва накрая - вече имат истинско въздействие. Развитието на историята на Джон Сноу и разбира се Церсей vs Едард бяха не по-малко отвяващи. Само ми липсва Тириън, това беше първи епизод без него.
Сега остава най-интересната част на книгата, която със сигурност ще ме сдуха пак...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 31, 2011 9:44 am

Силен епизод, в който безкрайно слабият момент не беше лесбо сцената (една лесбо сцена никога не може да е слаба), нито Тивин (който беше нема такъвият пич и тотални сви сармите на Джейми), а естествено абсурдното подскачане и крясъци като на недоразвит орагнутан от страна на Джейсън Момоа, в който продължава да е не съвсем ясно какво намират (а) женската половина от човечеството; (б) режисьорът на иначе прекрасния сериал.
This is it. Ground zero.

User avatar
Eliks
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Tue May 31, 2011 10:44 am

Post by Eliks » Tue May 31, 2011 10:47 am

да си призная честно, на мен пък Хал Дрого супер много ми хареса в последния епизод, толкова много ме надъха, че не е истина, много ми хареса и сцената в началото с Тивин. Малко ми дойде прекалено онея как се опипваха, но предполагам това е фенсървис за мъжката част от публиката...

Офф: направо ме разбихте с въпроса, който използвате за регистрация тук... респект!! ЛОЛ

kire4a
Commoner
Posts: 25
Joined: Fri Feb 20, 2009 10:09 pm

Post by kire4a » Tue May 31, 2011 1:05 pm

Момоа е зле като актьор, но в последната серия наистина имаше проблясък .

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Tue May 31, 2011 1:16 pm

И според мен Джейсън Момоа не е сполучлив избор. Не искам и да си го представя като Конан. Според мен Вини Джоунс в малкото снимки от римейка на Шотландски боец се покрива повече с образа на Хал Драго, поне този който аз имам в главата си. Че даже и някоя горила от кеч-бутафорията, тип Скалата, би свършила по-добра работа. Но те може да са много скъпи или заети. Това си е лично мое мнение :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue May 31, 2011 1:18 pm

Дрого трябва да изглежда ето така
Spoiler: show
Image

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue May 31, 2011 1:20 pm

Този черния пич от андромеда имаше перфектна физика и доста неебателно излъчване за ролята.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Tue May 31, 2011 1:24 pm

Keith Hamilton Cobb
http://www.imdb.com/name/nm0167788/

на мен ми е като клонинг на Момоа :) особено ако във визията на гримьора сенките под очите са неизбежни :)

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 12 guests