Dexter

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Dexter

Post by moonlight » Mon Feb 22, 2010 11:44 am

Гледам че моя любимец си няма темичка тука, а понеже съм много разстроена след последния епизод на 4 сезон, рекох да се утеша тука :(
Баси гадния край на сезона, хич не очаквах такъв завой :?

Някой знае ли дали планират сезон 5?

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Feb 22, 2010 12:25 pm

5ти сезон ще има със сигурност

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Feb 23, 2010 8:06 pm

Да, ще има и шести и седми и т.н., а концепцията на тоя сериал се пресуши някъде в средата на втори сезон. Последните два са такава жалка картинка, че дори ме е срам, че му бях фен.

moonlight, това беше ясно че ще се случи още от рекламата на последните два епизода за ХИПЕР-МЕГА-ШОКИНГ ТУСТА, дето щял да ни остави в несвяст. Да им имам сценаристите.
Spoiler: show
Рита трябваше да замине 100% още преди сезони, но не и като великомъченица.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Feb 24, 2010 12:09 pm

Както при повечето сериали, единствено първи сезон ми беше интересен, другите се насилих да ги гледам с надеждата, че нещо интересно ще се случи ама.. случи се чак в последните 10 секунди на последния епизод :D :twisted:
Spoiler: show
Сега сериалът само да не се превърне в житейска драма, разказваща тежкият живот на самотния баща и добрата сестра :roll:
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Wed Feb 24, 2010 3:07 pm

Silver, аз телевизия не съм гледала от около 5 години и даже тоя телевизор, дето хазайката ми го стовари, си седи разкачен и само заема място. Та не съм гледала рекламата и хабер си нямах че така ще свърши, освен това сезонът все още си е як, за разлика от "Герои", който ми писна още в средата на сезон 2.

И да, наистина много се надявам, че няма да обозят хубавия сериал, както става обикновено :(

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Wed Feb 24, 2010 6:56 pm

Не съм от най-големите фенове, но трети сезон наистина си беше бозав. Първи беше хубав, втори беше много хубав, а четвърти ставаше.

Аз от край време обожавам Джули Бенц и в трети и четвърти сезон ме ядоса как принизиха Рита. Преди беше по-интересна, а после я направиха стандартната тъпа домакиня.
Spoiler: show
И все пак определено ми стана жал на финала.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Feb 28, 2010 9:50 pm

Само трети сезон беше дупка.Останалите са си cool.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Wed May 26, 2010 3:52 pm

Олеле, изпаднах в ужас :shock:

Тъкмо метнах око на трейлъра на сезон 5 (ама само око, щото нямам колонки/слушалки на работата)

Баси, възможно ли е на Декс да му обърнат резбата??? :shock: :shock: :shock:

Отврат... що трябва всички свестни готини пичове да обръщат резбата?!?! :(

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Post by Vash » Wed May 26, 2010 9:28 pm

Ахахаха, това е от Six Feet Under, където въпросният герой наистина си пада по mangina :lol: . Спокойно, Декстър не е гей, обществото няма да се разпадне :)

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

zktc
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Fri Jul 30, 2010 11:24 pm

Post by zktc » Mon Sep 27, 2010 3:45 pm

Началото на 5-ти сезон е доста обещаващо, сериалът е по- dark and twisted от всякога.

Явно интригата ще е между Куин и Декстър, но тепърва ще видим какво ще става

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Sep 28, 2010 2:26 am

Тъпотия, както се и очакваше.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Apr 16, 2011 4:14 pm

Могъщо се прецаках да гледам 5ти сезон, и си знаех че е имало основателно причина да не го гледам когато излезе. Не беше чак абсолютното дъно, което очаквах, някъде към средата серии станаха поносими. Което не промени факта, че цялото действие събуди такова едно невероятно безразличие към ставащото на екрана, че се надявах силно да вземат да го приключват, което разбира се не е станало и наесен се задава 6ти сезон, надявам се последен, и повдигна за пореден път въпроса на кому бяха нужни всички серии след края на първия сезон.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat Apr 16, 2011 9:01 pm

Е как, това е флагшипа на ШО... Прави си сметката.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Thu May 12, 2011 10:53 am

Позабози сериала с последния сезон, но не съм съгласен, че не става след първи сезон. Мене четвърти сезон ми е любим, още повече с Тринити. Просто е направен cool :)
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu May 12, 2011 11:13 am

За мен лично след първите два сезона (като втори макар и качествен е класи под първи) единствените хубави неща, които са се случили в сериала са именно Тринити и последната сцена на 4ти сезон. Всичко друго е силна плява, просто има малко неща за гледане и Майкъл Си Хол е убер и си го гледам на автоматик.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests