Glee

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed May 30, 2012 8:04 am

Като ви чета постовете съм доволен, че окончателно се отказах от Глий около седма серия на трети сезон.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Tue Aug 21, 2012 4:03 pm

http://www.youtube.com/watch?v=RQWb6TXgVqI
Промо за четвърти сезон. А е много яко как най-голямата им изненада за феновете изтече 2 месеца преди да излезе четвърти епизод, когато всичко това ще се случи. Аз злорадствам. :D

mostlyharmless
Smallfolk
Posts: 5
Joined: Fri Aug 17, 2012 12:40 am

Post by mostlyharmless » Tue Aug 21, 2012 4:21 pm

Направо се чудя как Раян Мърфи може да създаде сериал с толкова потенциал и после сам да го прецака :?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 14, 2012 10:39 am

Новият сезон почна изненадващо добре. Новите попълнения изглеждат обещаващо и ако Мърфи не осере пак всичко, добавката на Ню Йорк като локация е страхотна идея.

Сега ако имаме късмет и Фин просто е приключил със сериала... ^_^
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Sun Sep 16, 2012 8:22 pm

На мен ми хареса донякъде епизода. Обаче доста неща не ми харесаха.
Травестита, който е взел най-гадните черти на Мерцедес и Кърт, мажоретката, която изглежда доста стара, цялата втф история с Марли. И е много забавно как червеният й пуловер всъшност е Марк Джейкъбс :D

И някак си ми се стори нечестно спрямо новата да й дадат дует с Рейчъл. Щото разликата беше огромна и не в нейна полза.
Spoiler: show
Ще имаме нов епизод посветен на Бритни Спиърс. И ще го има това:
http://www.youtube.com/watch?v=fQWajo26jxk
....

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Sep 16, 2012 11:09 pm

Аз пък не съм съгласен, момичето абсолютно си беше на нивото на Рейчъл. Те затова са я избрали.

Бтв, "травестит" е остарял термин, и сравнително обиден. ПК е "транс" и правилният род е женски.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Thu Sep 20, 2012 10:14 pm

Аз уж го бях зарязал сериала, но реших все пак да видя колко ще е зле, и бях много приятно изненадан. Най-забавният епизод от много, много време, новите попълнения са на ниво, почти нмаше facepalm моменти, и най-важното - Фин го нямаше. Дано да не се появи въобще повече, въпреки че ме съмнява...
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 21, 2012 7:51 am

Втори епизод беше също доста силен. Броуди очевидно ще й разбие сърцето на Рейчъл, след като му пусне, но иначе нещата вървят добре.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sat Nov 10, 2012 2:32 am

За съжаление, както и очаквах, след доброто начало на сезона сериалът се върна към посредствеността. Finn is back, насилените мелодрами също, цял епизод без Рейчъл, въобще скука тотална.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Nov 10, 2012 8:39 am

Рейчъл, бидейки отвращаваща, не ми липсва изобщо. Новата девойка обаче има много як глас. Песента й с Юник беше супер. Също така дуетът на грозната мажоретка и Пък джуниър.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Tue Nov 13, 2012 11:50 am

Рейчъл тоя сезон не прилича на себе си, ама грам. Супер тежкия грим и дрехи, които не са неин стил. Гадно е, да.
Мен дуетът на Юник с Марли не ми хареса, ама грам. И ме дразнят как използват Юник, за да ни покажат как трябва да бъдем толерантни. A и той(актьора) и Марли са ми супер слаби като актьори.

Кити е божествено яка обаче. Дуетът с Джейк беше много готин.

А Блейн и Сам са адски сладки като приятели. И ме радва, че са почнали да обличат Блейн с доста по-приемливи и не толкова смешни дрехи, което само може да ме радва. Само да разкарат гела от косата му.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Nov 13, 2012 10:18 pm

Да, Блейн е твърде асексуален в тоя сериал... Иначе Glee винаги е бил безумно тежкорък в посланията си, та Юник не е някакво ново явление...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Nov 16, 2012 3:05 pm

Кърт беше доста як тоя епизод. Шугар и Блейн също бяха готини на сцената. Всъщност тая песен беше най-добрата песен в епизода.
Така и не разбрах защо не взеха Сам да играе Дани. В двете думи, дето изпя, беше на светлинни години пред новия, а и Корд е по-секси :roll:
А флашбека накрая беше пълен фейл, щото показа колко е погрозняла Лиа покрай използването на тонове бронзант и вечерен грим. Беше гнусно.
+ Тина. Смисъл ясно е че Сантана е по-добра певица, но защо в УЧИЛИЩНА пиеса ще вземеш вече завършила ученичка?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Nov 20, 2012 1:15 am

Приятен епизод, но ме издразни ужасно как сцената с песента накрая беше превзета ОТНОВО от Фин и Рейчъл. Или ще промотираш новите герои в баланс със старите, или пак всичко ще е посветено на старите и новите ще са само декор.

От друга страна засега шоуто се справя една идея по-добре с представянето на новите персонажи, отколкото очаквах... Да видим.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Nov 30, 2012 10:11 pm

Последният епизод беше някакво абсолютно дъно. Куин за пореден път не е себе си. И вече ВТОРИ сезон, когато нашите са срещу ония клонинги, аз съм за вторите, защото и двете им изпълнения бяха доста по-добре от онази гавра. И все пак:
Spoiler: show
an all boys acapella group should not sing about a receiving blow job...everyone already thinks thats a gay school.. :mrgreen:
Братът на Пък е сериозна конкуренция на азиатеца.

Марли не може да е толкова малоумна. В сравнение с нея, Британи спокойно може да стане професор в Харвард, а мацката дето я играе(Марли) е най-слабата актриса в тоя сериал(а има много).

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 13 guests