Castle

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Mon Jun 06, 2011 11:14 am

На 16-та серия на втори сезон съм. Първи сезон беше нещо средно, но втори набра скорост и започна откровенно да ме кефи. Бекет ме дразни обаче на Касъл майка му и дъщеря му са жестоки. Много добре предадени семейни отношения. Винаги съм си представял нещо такова когато стана татко :))))
Засега продължавам да го гледам с интерес, ще видим трети сезон как ще е, че Пасер-а нещо го плюе :)
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 06, 2011 4:42 pm

Ако видиш постовете по-назад, ще установиш, че не съм единствения недоволен от развитието на трети сезон. Разликата е само, че някои от другите ще продължат да го гледат. :mrgreen:

Аз нямам толкова свободно време и ме чакат твърде много други (и доста по-качествени) заглавия, че да правя компромиси от един момент нататък - и то не само с Касъла. :wink:

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Mon Jun 06, 2011 4:47 pm

passer-by wrote:Ако видиш постовете по-назад, ще установиш, че не съм единствения недоволен от развитието на трети сезон. Разликата е само, че някои от другите ще продължат да го гледат. :mrgreen:

Аз нямам толкова свободно време и ме чакат твърде много други (и доста по-качествени) заглавия, че да правя компромиси от един момент нататък - и то не само с Касъла. :wink:
E 40 минути на седмица не е чак толкова загуба, но ако ти е чак толкова черен сериала станал е разбираемо. Ще видим как е като изгледам и трети сезон.

ПП: Вече се точа нещо и на Supernatural. Въобще съм зарит от заглавия за които трябва да намеря време като The Wire и The Sopranos. A тях вече доста народ ги боготворят :)
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 06, 2011 8:00 pm

Castle все още кефи достатъчно, за да оправдае гледането си. Че трети сезон не кефи, толкова, колкото предния, е вярно, но лично аз го усетих едва към края на 24те епизода.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Sun Jun 26, 2011 10:14 am

armageddon wrote:Castle все още кефи достатъчно, за да оправдае гледането си. Че трети сезон не кефи, толкова, колкото предния, е вярно, но лично аз го усетих едва към края на 24те епизода.
+1

Ще продължа да го гледам. Главните герои са ми все така симпатични. Дори Бекет, Еспозито и Раян да ги нямаше, само заради самия Касъл, майка му и Алексис щях да го гледам. Много ме радват семейните му отношения. Жалко че са с толкова малко екранно време.

ПП: А двете серии с бомбата бяха върха :)))
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Sep 21, 2011 11:45 am

Почна сезон 4. Първия епизод беше доста meh, но предвид бакиите, които забъркаха с финала на трети не е нещо неочаквано.
Дано да върнат хумора, че иначе задълбават в поредното полицейско шоу...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Wed Sep 21, 2011 1:20 pm

Можеше и по-добре да е премиерата, но ставаше като цяло. По-забавните епизоди определено са силната страна на сериала, дано ги върнат в играта скоро

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 25, 2011 1:19 pm

s04 e6

Beckett - If you say Ghost, i am sending you home.
Castle - Apparition American

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Oct 25, 2011 9:57 pm

Новият сезон върви доста добре, бтв. Още не съм изгледал последния излязъл епизод, но каквото видях, ми хареса. Като се изключи новата капитанка, която е абсолютната отврат, де.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Oct 25, 2011 11:04 pm

Капитанката бива, но дали защото малко я показват, или нещо друго, но никак не се вписва в цялостната динамика на екипа (засега). Но иначе новия сезон е доста добър, Ghost Hunting епизода (4х06) е доста добро завръщане към добрите времена.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Wed Mar 28, 2012 9:33 pm

4.19

Интересно разследване с добро лутане между заподозрените.

Добре се получи и развитието на личната драма на Каскет. Колкото и да ми е досадно тяхното иди ми-доди ми, признавам, че специално тук поднесоха правдоподобна причина да продължи протакането. Реакцията на Касъл беше съвсем естествена, чак ми стана любопитно как ще завършат сезона по тая линия.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Mar 29, 2012 9:32 am

За мен епизода удари дъното, не че беше зле, просто драмата вече ми дойде вповече, случая не ми беше интересен, разследването беше като цяло безинтересно, а виновния беше ясен май още от началото (или в краен случай - първите 5 минути), и то не защото имаше някакви улики в тази насока, а чиста ТВ логика. Единственото интересно нещо беше раздвижването при Каскет-а, дано има някакво по-сериозно развитие в тази насока до края на сезона.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Mar 29, 2012 9:25 pm

Е, аз щях да се радвам да приключат с този сезон, ама на - получиха пети.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Mar 29, 2012 11:21 pm

Не съм мяркал официално потвърждение, но няма да е голяма изненада :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu Mar 29, 2012 11:25 pm

Оф, да, беше в същия слух на Осиело като Имало Едно Време - нищо официално още, само силно вероятно.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 89 guests