Разни

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Mon Feb 14, 2022 10:06 am

Ше прайм ли тема за пластелина сериала - тийзър, лъха на мега евтинджос. 240 милки га мен ме няма


User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Разни

Post by Litz » Mon Feb 14, 2022 12:00 pm

Тв е като сериал на cw :ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Разни

Post by tigermaster » Mon Feb 14, 2022 2:06 pm

На мен кадрите с Галадриел с кинжала ми мязаха на този клип на HammerFall:


Като цяло - наистина стои върло евтино. Ще го гледам сигурно, ама...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Разни

Post by Marfa » Tue Feb 15, 2022 11:49 am

Аз след Колелото това не смятам да го погледна, докато не получа клетвена и нотариално заверена декларация от поне три сигурни източника, че става за нещо. Пас.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Разни

Post by Xellos » Wed Feb 16, 2022 10:28 pm

:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Разни

Post by The Dragon » Thu Feb 17, 2022 2:46 pm

Marfa wrote:
Tue Feb 15, 2022 11:49 am
Аз след Колелото това не смятам да го погледна, докато не получа клетвена и нотариално заверена декларация от поне три сигурни източника, че става за нещо. Пас.
Из интернет слуховете са, че е още по-зле и кринджи от Колелото ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Разни

Post by Litz » Mon Mar 14, 2022 2:46 pm

Търсих страшно много в интернет, но не можах да намеря инфо. В Umbrella Academy, Ваня ще се аутне ли като транс или ще продължи да е жена? Освен това ще сменят ли името, щото то си е и мъжко май?

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Разни

Post by Dr. Horrible » Tue Mar 15, 2022 1:19 am

Litz wrote:
Mon Mar 14, 2022 2:46 pm
Търсих страшно много в интернет, но не можах да намеря инфо. В Umbrella Academy, Ваня ще се аутне ли като транс или ще продължи да е жена? Освен това ще сменят ли името, щото то си е и мъжко май?
Нищо не казват. Според мен е съвсем умишлено - искат да се създаде малко хайп, да се чудят феновете как ще бъде направено. Според мен ще намерят някакъв разчупен вариант, няма да е директно аутване като транс, нещо по-фино или по-завъртяно, знам ли. Но мисля, че няма да продължи да е жена в никакъв случай. Ще се сметне за грубо, ако принудят Елиът Пейдж да се прави на жена.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Re: Разни

Post by Delegat » Tue Mar 15, 2022 11:07 am

По-скоро сезонът е сниман преди трансформацията й, понеже поне в трейлъра си прилича на жена.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Tue Mar 22, 2022 5:36 pm

Тъпаците зад Halo пък не обсъждали игрите :hihi:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Sat Apr 09, 2022 5:05 pm

Litz wrote:
Mon Mar 14, 2022 2:46 pm
Търсих страшно много в интернет, но не можах да намеря инфо. В Umbrella Academy, Ваня ще се аутне ли като транс или ще продължи да е жена? Освен това ще сменят ли името, щото то си е и мъжко май?
Image

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Разни

Post by Litz » Fri May 13, 2022 6:23 pm

Кефи ме как CW кенсълвала всички сериали БЕЗ Ривърдейл. :metal:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Разни

Post by Martix » Wed May 18, 2022 1:44 am

Нямаме тема за трейлъри на сериали, anyway, тва го чаках с интерес щото Маслани нали, ама нещо ми мина. Фиона индийд.

There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Разни

Post by трубадур » Wed May 18, 2022 11:00 am

Martix wrote:
Wed May 18, 2022 1:44 am
Нямаме тема за трейлъри на сериали, anyway, тва го чаках с интерес щото Маслани нали, ама нещо ми мина. Фиона индийд.

да не верваш, мяза да има потенциал, тва и дори третият сезон на момчетата обещават безмозъчен фън, тъй че ще се тества

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5240
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Разни

Post by alshu » Mon Sep 05, 2022 12:01 pm

Приключи сезон 2022 на френската версия на Fort Boyard.
Само 9 епизода, но сигурно един от най-добрите сезони от гледна точка на продукцията (нищо, че нямаше живи тигри) и от гледана точка на промените в правилата, които въведоха с хазартния елемент на картите.
Вместо да изпадна в абстинентна криза обаче, се оказа че има частично решение на проблем ми с едно друго мое любимо предаване La Carte aux Trésors. Драмата ми с него през годините беше, че кабеларката ми няма канала Fr3 по който то се излъчва.

Оказа се, че има официален YouTube канал на предаването, където могат да се видят няколко от най-новите епизоди (за Fort Boyard няма такъв канал и всички качени от фенове епизоди се изтриват), та не съм съвсем на сухо в момента.
Да, доста различни предавания са, но са създадени от един и същи продуцент (Jacques Antoine) и съответно са мощно средство за искейпизъм. Още едва ли не основното правило в и в двете е красотата на кадъра.
Според мен причината за съществуването на такъв YT канал достъпен от цял свят е, че напрактика La Carte aux Trésors е туристическа реклама за Франция.

https://www.youtube.com/c/LaCarteauxTr% ... lle/videos
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 13 guests