Bored to Death [HBO]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Bored to Death [HBO]

Post by Silver » Sun Oct 18, 2009 1:22 pm

Ся, не помня кво бях писал в темата, която пуснах вчера, и която поради бъговете на форума, се оказа пусната от guest, но разчитам модераторът, който я е разкарал с лека ръка да си спомня.

Така че пускам само плакат:
Image

...и препоръчвам.

Днес излиза 5-тия епизод.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Oct 18, 2009 2:03 pm

Аз бях писал, че ще го пробвам задължително, дръпнах първите 4, само време да имам.

Ицо, плс не се престарай с модерирането

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Oct 18, 2009 3:10 pm

Всъщност, товаго писах за блогчето на Скротума, ако някой се интересува от по-подробно spoiler-free мнение. (С предварителното уточнение - "when in Rome..." - по отношение на стила. :))

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Oct 18, 2009 7:34 pm

Silver wrote:Ся, не помня кво бях писал в темата, която пуснах вчера, и която поради бъговете на форума, се оказа пусната от guest, но разчитам модераторът, който я е разкарал с лека ръка да си спомня.
Модераторът я разкара, макар и не "с лека ръка", защото е забранено нерегистрирани юзъри да пускат теми или да пишат в други. Такива теми/постове се трият без обяснения.

Silver, ако имаш проблем с модерирането тук - на ЛС с мен или админите, не из темите.

Коле, ако си недоволен от модерирането ми, обръщай се към админите.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Oct 18, 2009 8:08 pm

Не съм казал, че не съм доволен, даже по-добре, че разделиха кино-форума и направиха series-junkie като теб модератор, защото следиш редовно и ще чистиш ненужното бързо. Поздравления и пожелание да си вършиш работата:)))

По темата: пробвах първи епизод, засега хич не съм впечатлен, но ще продължа, ТЕд Дансън принципно го мразя, главният герой не ме кефи, само дебелакът е готин, ама ще видим натам.

Бтв този Блог доста забавен, как не съм го видял досега.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Oct 18, 2009 8:40 pm

passer-by, проблем ми е единствено това, че имам точно нулева вина темата ми да бъде пусната като от гост, при положение, че съм бил логнат в това време - вероятно е бъг на форума. Въпросът е, че в случая се иска съвсем малко common sense, за да се прецени въпросната тема накърняваща чистотата на форума ли е (независимо от кого е пусната) или има за цел да бъде полезна. Роботи ли сме или хора?

Muad_Dib, пилотът и втория епизод са сравнително слаби и не дават пълна представа за сериала, но 3 и 4 епизоди са филм на ужасите.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Wed Oct 28, 2009 7:00 pm

Хах, шестият епизод е този, от който сериалът всъщност започвал. :)

Фе-но-ме-на-лен. Тед Дансън просто ме разби. Тва е просто уникално да гледаш как някой с тая ледена визия се държи като 8 годишно хлапенце.

Janis... She extends... :shock:

Отдавна не ми се беше случвало да гледам епизод на сериал и да си го пусна веднага след това още веднъж.

Ако още не съм повдигнал очакванията на някого и съответно развалил кефа от неочаквано сполетял го малогабаритен ТВ-бисер, да каже - може би ще си извадя откъдето мога още суперлативи. :)

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Wed Oct 28, 2009 11:05 pm

Интересното е, че започнах да следя сериала заради Галифианакис, но се оказа, че Дансън е далеч по-забавния. Последният епизод наистина беше невероятен.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Dec 03, 2010 3:07 am

Никой ли не е изгледал втория сезон? По-добър беше и от първия даже. Централното трио е без аналог, btw.

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Mon Dec 06, 2010 12:50 am

Жалко че е толкова кратък, искам още серии.Джордж е баси непукиста . Джонатан е прави нечовешките физиономии. Супер е сериалчето.
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Jun 17, 2011 2:32 pm

It is kind of awesome :D Засега съм още на първи сезон де, но 3 епизод беше маниашки от-до.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Thu Jun 30, 2011 11:23 pm

Втори сезон до към средата си е уникално добър, разпилява ме от смях :D Сериозно, хора, тествайте го, епизодите са по 20 минути, по 8 на сезон, и да не ви хареса, няма да загубите много време.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Fri Jul 29, 2011 9:39 pm

Премиерата на трети сезон е на 10 октомври. Искам го сега!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 02, 2011 2:11 am

Покрай последните отзиви в тази тема реших да дам втори шанс на сериала (бях го зарязал след първите две серии както съм писал по-горе). Ами СТРАХОТЕН Е:) Не знам дали субективно ме уцели в правилното настроение, но изгледах сериите 3та до 8ма наведнъж и се изкефих най-искрено. Триото наистина е уникално, Дансън е убиец, Галифианакис си играе каквото обикновено и това ми е достатъчно, а Шварцман също си има моментите (главно благодарение на добре написан диалог), но заедно просто са един път:) Първият задобрява тотално особено след срещата на тримата. През уикенда си изглеждам втори сезон веднага щом намеря време.

Евала на Силвър, че даде смисъл на съществуването си в моите очи, пускайки тази тема:)

И, хора - пишете какво гледате и дали ви е допаднало, така определено има какво да научим едни от други и да гледаме още и още хубави неща, мен напоследък ми писва, че в тази секция се пише само за Гейм ъф Троунс.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Aug 02, 2011 2:46 am

И кво - последно ще се баним ли или не? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=B1jGdtnyV6M

Първите два епизода от 2 сезон са по-здрави и от шестия епизод от първи.
"Janet... she extends...?" vs. "Ok, Fitzgerald, make it quick"

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests