Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Tue Apr 20, 2010 9:25 am

Успокоих се, че не само аз съм разочарована от епизод 3.
Честно казано, и епизод 2 ми дойде малко вповече захаросан. Изобщо, след силното начало на сезона, като че вървим стремглаво надолу :?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 20, 2010 9:59 am

Мдам, е позаплитат нещата вече, ама да... някак далеч от емционален беше епизода. Просто Мофат дига летвата яко. Пак имаше моментите и игрите на думи :). Далеците са нема такъв кич са :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Apr 20, 2010 11:25 am

Не знам, тя захаросаността си е неделима част от Дофтора, така че във втори епизод не ми пречеше, даже си работеше. Третият беше тъп обаче, факт. Далеците ми мязат на играчки вече...
Силно се надявам сценаристите да осъзнаят, че тва нещо има по-скоро комедиен потенциал, и да НЕ ни прекарват ПАК през епичен светоизместващ сблъсък с тия тенекии.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Apr 20, 2010 10:01 pm

Далеците,новите,като височина дизайн всчико го докарват но не и цвета.Хубавото на делците на РТД беше че изглеждаха очукани и малко ръждясали каквито всъщност биха били след като са метални.Докато на новите очите гласа и всчико друго е добре,но не ми харесва че си личи че са пластмасови.Дано това да се оправи нататък във сезона.Иначе как ги заплашваше с бисквитката направо ме уби. :lol:
Trip wrote:.. Силно се надявам сценаристите да осъзнаят, че тва нещо има по-скоро комедиен потенциал, и да НЕ ни прекарват ПАК през епичен светоизместващ сблъсък с тия тенекии.
Що бе за мен епиката във финала на 2-ри и на 4-ти сезон ме изкефи.Те не че плашат ама са готини по един странен начин.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Apr 20, 2010 11:56 pm

И на мен не ми хареса 3-ти епизод.
Тия далеци са ми най-омразните противници на Доктора, д'еба тенекиите, вече ми омръзнаха.

Бтв, Ейми е първата притружителка на Докотора, която е наистина чаровна и красива. Харесва ми.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Fri Apr 23, 2010 5:09 pm

Днес се разхождах из "новия" Мол(този на Цариградско) и открих едно чудесно гийк шопче. Не можах да го разгледам подобаващо, защото компанията бързаше, но видях гигантски(с човешки размери) Tardis. :shock:
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Apr 23, 2010 5:34 pm

Тва е магазина на Артлайн ;). Тардис-а е гардеробче некво за са :mrgreen: Шефа е луд фен мдаа ;)
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Apr 24, 2010 8:41 pm

Малее дали не може някой да купи нещо да ми прати по еконт и да му дам парите? :lol:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Apr 25, 2010 12:19 am

Много много добър нов епизод.А на финалът бях Защоооо свършииииии?
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Apr 25, 2010 3:11 pm

Прибоцнах и аз първите 3 сезсона. Великолепен сериал - всяка серия с разнообразна брилянтна история, завършена сама за себе си. Все едно гледаш серия пълнометражни филми, всеки един на високо+ ниво.
Докторите - фантастични, невероятни актьори, и двамата толкова уникални и различни един от друг, и въпреки това те карат да вярваш, че това е една и съща личност, че са на стотици години и за тях сейвинг де урлд(с) е ежедневие.
Спътничките - засега на първо място Дона - само един епизод съм гледал с нея и ми е любимиата - страхотен характер и убийствено изигран. Единственият спътник за мен, който когато е в сцена с Докторите всъщност взима от екрана му и те кара да му обръщаш внимание. Роузи - според мен ролята и е малко кьопава, но се справя - по-скоро не с игра, а с излъчване. Вярно, че на теория ролята и беше малко безполезна и и идваха на деус екс макина решенията, но поне мен успяваше да ме убеди, че има и топки, и от къде да и дойде просветлението, да не говорим за жизнеността, която излъчваше. За мен ниво над Кордилия определено. Марта - еми тя вече ми беше малко нелепа. Не, че не беше красива, но просто нямаше никакво излъчване, безлична ми стоеше. Не видях много и да ползва евентуалната си интелигентност. Просто се моташе покрай Доктора и правеше каквото и каже...
Любимите епизоди - този с булката беглец и този с вкаменяващите се самотни убийци. Целия сериал е на ниво, но тези два бяха смазващи. Бтв и двата са от трети сезон и двата са без Мартето.
====
С две думи моето впечатление - Алукард мачкащ с акъл вместо баници.
Brilliant... :)
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Apr 25, 2010 3:36 pm

Този с вкаменяващите се самотни убийци го гледах снощи.
Вече ще гледам по различен начин на паметниците...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Apr 25, 2010 4:28 pm

:mrgreen:
Spoiler: show
Image
Абе мене тоя с детето с противогаза бая повече ми влезе :)
:ninja:

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Mon Apr 26, 2010 9:57 pm

R U My Mommy? :mrgreen:

Боже, в този епизод като възкликна накрая "Just this once everybody lives" толкова могъщо "Yeah" извиках, че съквартиранта ми се стресна. Всъщност точно с този момент окончателно станах Ху фен, толкова силна сцена. И Еклестън чудесно го изигра, така че наистина осъзнаваш колко скъпоценен е този рядък момент за Доктора.

А трети ден вече не намирам време да изгледам новия еп. Май ще изчакам да излезе следващият и да ги гледам един след друг. :)

Edit: Не издържах. Изгледах го. :mrgreen: Този епизод е практически перфектен. Сценарият е толкова добре балансиран и пейснат. Имаше от всичко - екшън, съспенс, страх, смях. Ангелите и Ривър също не се засенчваха взаимно. Единственото нещо, което не ми се понрави е новото не толкова изтънчено, а по физическо M.O. на Ангелите. И кой да се сети за спирачките? :rofl:
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Apr 26, 2010 11:31 pm

Малее Ривър много кефи.А като казана Доктора че онзи звук е по погрешка. :lol: Край.Вече окончателно за мен поне Смит е доктора.Дори във тъпият минал епизод той успя да го направи да не съжаляваш прекалено много че си го гледал.А другият път ще има яко насирация от страх.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Tue Apr 27, 2010 1:27 am

Преди малко свърших последния епизод. Сам съм в огромния апартамент, навън е тъмно и единствената светлина в околията е монитора ми...

Мамка му, мига ми се!
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests