Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by трубадур » Mon Jul 17, 2017 8:35 am

Като човек дето въобще не го еня за дофтора даже аз знам, че предложенията да е жена не са от вчера, даже има и един епизод ебавка, където е жена и се води за доста свеж и обичан. От друга страна кор за Мофат, който май вече не е и шоурънър, та идеята може да е дошла от друго място, но въпреки всичко кор за тоя.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Litz » Mon Jul 17, 2017 10:48 am

Вижте ни колко сме прогресивни, ще сложим млада бяла, руса жена? Гениално. Уитакър не е Гомез откъм харизма.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by трубадур » Mon Jul 17, 2017 10:52 am

Кво им е на белите млади руси жени? Доста са приятни за окото, ако са симетрични в лицето и теглото им е в прилични граници :lol:

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Demandred » Mon Jul 17, 2017 10:59 am

tigermaster wrote:
Sun Jul 16, 2017 8:23 pm
Новият Доктор е феминистка:
http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-40624288
Лол, явно са забравили, че основното, което им съсипа сериала, е идиотската сошъл-джъстис-уориърщина на Мофат, та продължават в същия дух.
Не гледам сериала, ама по мои наблюдения бая SJWс тотално мразят Мофат и има една камара статии от разни медии какъв отявлен сексист е... 8-)
Като искат женски таймлорд, да направят спиноф на сериала. Не е като да нямат възможности. Защо ще сменят пола на герой, който в над половинвековното си съществуване не си е сменял пола?
Точно за този герой не е ли нормално да може да си сменя пола, в смисъл това е част от способностите на timelords, доколкото знам?
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Litz » Mon Jul 17, 2017 11:17 am

трубадур wrote:
Mon Jul 17, 2017 10:52 am
Кво им е на белите млади руси жени? Доста са приятни за окото, ако са симетрични в лицето и теглото им е в прилични граници :lol:
Нема проблем с тях, но ако се буташ да си супер прогресивен и дайвърс, те не ти печелят точки.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by трубадур » Mon Jul 17, 2017 11:28 am

Деа знам русите (съдейки по черните ѝ корени мацорляка май е изрусена), красиви, млади, слаби жени са рядкост irl. Доста по-малко малцинство са от произволна кафява дебелана. Сейв дъ бютифул блонд уимен един вид. :ninja:

Още ме изумява фактът, че хората се терзаят от кастинг решения в сериали и филми. Още по ме впечатлява, че има хора, дето се вълнуват от доктор ху, де. Това нещо е негледаемо.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Claymore » Mon Jul 17, 2017 1:20 pm

Demandred wrote:
Mon Jul 17, 2017 10:59 am
tigermaster wrote:
Sun Jul 16, 2017 8:23 pm
Новият Доктор е феминистка:
http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-40624288
Лол, явно са забравили, че основното, което им съсипа сериала, е идиотската сошъл-джъстис-уориърщина на Мофат, та продължават в същия дух.
Не гледам сериала, ама по мои наблюдения бая SJWс тотално мразят Мофат и има една камара статии от разни медии какъв отявлен сексист е... 8-)
Като искат женски таймлорд, да направят спиноф на сериала. Не е като да нямат възможности. Защо ще сменят пола на герой, който в над половинвековното си съществуване не си е сменял пола?
Точно за този герой не е ли нормално да може да си сменя пола, в смисъл това е част от способностите на timelords, доколкото знам?
Да, на Смит Доктора нали си беше помислил че е жена заради косата :)
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by tigermaster » Mon Jul 17, 2017 1:30 pm

Demandred wrote:
Mon Jul 17, 2017 10:59 am
Точно за този герой не е ли нормално да може да си сменя пола, в смисъл това е част от способностите на timelords, доколкото знам?
Ами, до преди Мофат да реши, че Мастъра може да е жена, май не беше толкова нормално - а, според мен поне, единственият начин да върнат сериала в релси е напълно да забравят всичко, което се случи, след като Дейвид Тенант спря да играе ролята.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Dr. Horrible » Mon Jul 17, 2017 2:04 pm

Ето я новината, отразена и в списанието:
http://www.shadowdance.info/magazine/ne ... octor-who/

Както съм написал - от 2011-та насам си е тотално канон тайм лордовете да си сменят пола. Регенарациите винаги са на случаен принцип, може всичко да стане.

Аз съм много доволен.
А имаше слухове, че може да вземат Давос от Айрън Фист:
Spoiler: show
Image

Аз съм го обожавам, но много се молих да не стане, за да може той да си разгърне хубаво Давос в следващите сезони на Айрън фист:D Явно е спасен!

А Джоди е чудесна, има много хубаво излъчване. От години не съм бил така хайпнат! Не мислех, че ще ме спечелят отново, след като Ривър си замина окончателно по-миналата Коледа.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Killua » Wed Jul 19, 2017 8:59 am

https://www.facebook.com/thefeedsbsvice ... K1REVtBfVc

Доста забавно видео за Doctor Who helpline :mrgreen:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Xellos » Tue Oct 23, 2018 6:48 pm

Jodie Whittaker ме радва като новия Доктор за начало, ако си пооправят сценария ще стане пак гледаемо. :yay:
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by tigermaster » Wed Oct 24, 2018 3:18 pm

Първият епизод от новия сезон, всъщност, не е лош. Джоди Уитакър е симпатичен Доктор, имаше ефекти и приключения, и си личеше, че не е писано от Мофат, което е яко. А и, изненадващо, не ме тровеха с идеология - а не е да нямаха мегдан за това.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Xellos » Wed Oct 24, 2018 7:21 pm

3 епизода по-късно нарастващо ме радва как върви, то след предишното нанадолнище и на малко се радвам де. :yay:
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Litz » Sat May 14, 2022 4:50 pm

Ерик от sex Education ще е новият Доктор, а Едгар Райт щял да режисира първият епизод. Баси. Колко много искат да възродят тоя сериал.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Doctor Who & Torchwood

Post by Martix » Sat May 14, 2022 7:27 pm

Тоя сериал още го влача, в началото на 12-ти сезон съм. Проблемът му е много далече от това кой актьор ще играе доктора. Най-подходящия актьор Капалди игра в най-тъпите сезони. Проблемът е, че трябваше да го спрат отдавна, (или го ползват за някво пране на пари, ддз).

А момчето изглежда като пик, специално избран да тригерва десни снежинки. Младичък ми се вижда за доктор, може би щеше да е по-добре да е компаниън, но може и да го пулне, има я тая енергичност и експресивност, която е нужна. Въобще не го харесвам в Sex Education, но то целия SE е упражнение по британски криндж, тъй че не мога да обвиня актьора.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 18 guests