Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 04, 2010 9:04 am

Еми некви много истински и емционални ги докарват отношенията в тия 2 сериала. Пък и при толкова много извънземни, толкова малко време някаква целувка между джентълмени някак дори тривиално звучи :D Аз много се кефа и на Касандра като се местеше между двамата как играеше Тенант. То и конфиденшълите и видеодневниците на Тенант се гледат с интерес като сериала просто, явно екипа си е бил адски добър.

Да не забравяме и 3-тия изверг. туптуптуптуп туптуптуптуп...
Spoiler: show
Image
Хех, утре пускат епизода с Ван Гог :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Jun 06, 2010 5:55 pm

Епизода с Ван Гог беше супер як.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jun 11, 2010 8:55 pm

Нещо не му се получава на доктора до момента, бтв. Още не съм гледал епизода с Ван Гог, де, но досегашните епизоди от сезона ми се струват чувствително по-слаби от тези с Тенант и Екълстън и това не е само заради новия актьор. Нещо сценарно не е както трябва, де да знам. Новите епизоди с ангелите, например, не ми подействаха изобщо, а първият с тях направо ми изкара акъла. А там Тенант даже не беше централен образ, та не е заради него.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 11, 2010 9:48 pm

Аз изгледах последния от спешълите - оня двойния, в който доктора на Тенант се сменя накрая. Твърде мелодраматичен ми беше, както и края на 4ти сезон. Принципно доктора на Тенант се уби от точене на сълзи и сополи от 2ри сезон натам. Бахти ЗЕ ДРАМА-та, бахти чудото. Толкова по-як е като просто хвърчи обзет от телешки възторг насам-натам! Това заглавие трябва да е с повече комизъм, драмата не му тича особено на бутафорността и безумните дупки в сюжета.

Тия дни ще скивна и останалите спешъли и почвам екстрите от ДВДтата. Изданията бтв са брутални! Това на Торууд не е толкова яко, ама кефи и то.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 11, 2010 10:42 pm

Стигна ли то 3тия сезон на Торчууд?
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 11, 2010 11:23 pm

Свърших го още в Бг. Втори по ми хареса - там Оуен накрая се реабилитира за гадното си поведение и бяха толкова яки с Тошико. Третия беше готин и той, ма и там прекалиха със зе драмите.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 12, 2010 1:39 pm

Оуен е най-интересния като характер да, намразва го от пръв поглед после е як :). Екстрите по дисковете щи запълнят бая времето :D Торчууда има ли някви екстри?
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Jun 12, 2010 9:17 pm

Има доста екстри в 1ви сезон. По-малко в другите 2, но пак има. Не съм ги гледала още.

Сега изгледах спешълите. Окей, драмата на доктора е в градация в тях и аз си я попреебах заглеждайки 5ти сезон директно след края на 4ти. Деба.

Нищо, сега вече с ДВДтата ще изцъкам пак 4те сезона + спешълите в хронологичния им ред, за да я усетя както трябва.

Сега таман гледах епизода, в който се развихри за първи път Дейвид Тенант - някъв нулев, към 2ри сезон. Ей тва беше епизода, заради който мигновено прежалих Кристофър Еклестън. ТОЛКОВА Е ЯК десетия доктор, бахти, обожавам го!!! Жалко че го предраматизираха нататък. Втори сезон си остава най-добрият за мен - там все още не го беше обзела мелодрамата. Която бтв не е и чак толкова зле като се замисля - просто десетия доктор ни показа бая развитие и там бяха задълбали повече в психологизма. Не го оставиха на ниво "як пич прави яки работи" като Еклестън. Тоя новия не го знам накъде е тръгнал с дивелъпмънт-а, ма в първите 3 епизода не беше стигнал далече. Та с Тенант наистина ни показаха цяла една ера. Едно рождение, една различна личност, една изстрадана и нежелана смърт. Някво почти човешко, таковата...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 13, 2010 12:28 am

Ей да бе и аз гледах по-късно със Сикоракс нулевия епизод с вкарването на Тенант, преебавка е когато не са подред наистина.

Мелодрамата си е съвсем в поносими граници. Предвид кво ни чака за напред Тенант ще ни липсва все повече. Аз борим са десетината излезли от 5тия сезон и не съм особено впечатлен :(.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Jun 13, 2010 7:31 pm

Бръм! Новият ми десктоп:
Spoiler: show
Image
Имам малък син сандък и соник отверка дори в менютата на Уиндоус!!! :cry:
Spoiler: show
Image
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 13, 2010 7:57 pm

Тва вече си е овъркил ;р


Изгледах епизода с Ван Гог, най сетне да ми хареса някоя серия както си трябва. И то заради the ultimate ginger Tony Curran :mrgreen:
Spoiler: show
Image

Днеска излезе 11ия ;) The Lodger
:ninja:

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Jun 13, 2010 9:57 pm

The Lodger, заедно с епизода за Далеците, ми беше най-скучния епизод.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jun 14, 2010 9:29 pm

MOTHERFUCKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!Трейлъра на края на 11-ти епизод просто :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :metal: :devil: :panda: :panda: :panda: :panda: :panda: :drool: :drool: :drool: :drool: :spank: :spank: :dash: :dash: :dash: :free: :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jun 14, 2010 9:51 pm

Оооодааа Пандора-та ще е вече нещо интересно :drool:

Колко не искам Рори да се връща не е истина...
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jun 14, 2010 10:48 pm

Аз изгледах конфиденшълите и видеодайъритата на Тенант за 2ри сезон (любимия ми) и съм толкова тотално накефена и влюбена в сериала. Екипът очевидно се забавлява диво докато го прави - няма начин да не е добър при това положение. Тия дни продължавам по трасето с конфиденшълите - някви твърде интересни са ми.
Може да се върна към екстрите на 1ви сезон преди тва, да ги догледам. Еклестън обаче се взима малко твърде насериозно и не ме кефи особено. Пайпърката изглежда по-интелигентна в екстрите (като себе си), отколкото е в ролята си - симпатична ми е доста. Предвкусвам конфиденшълите на 4ти сезон с Кетрин Тейт. Те ще са епични.

Ай би нот боверед май лийдж!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests