Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jan 12, 2010 10:14 pm

Xellos wrote:+ спешъли :mrgreen: Хехе, подариха ми за нова година реплика на "отверката" :mrgreen:
Къде живееш? :lol:
Ето я моята реакция на новия доктор.
http://www.youtube.com/watch?v=qx5U_mFQ3sA
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jan 18, 2010 7:02 pm

Trip wrote:Между другото, в Dr. Who има бая леко изсмукани от пръстите сълзливи елементи в определени епизоди, както и силно застъпен pop-trashy елемент, но сериалът има такъв заряд и енергия, че не мога да не му простя. Да не говорим за оригиналността и простотиите.
С извинение за невежеството,какво е това поп-траш?

ON:Така и не направих коментар за втори сезон.Изгледах го и искам да кажа че от сезоните които съм гледал този ме кефи най-много.Особено епизодите със Сатаната,а последните два епизода просто SUGOOOOOOOOOOOI! :shock: Е това е единственият момент от филм и единственият филм или сериал на който съм плакал. :oops: Трети сезон също кърти,ама вече я няма Роуз.Ама и Аджйеман си я бива. :lol:
Изгледах трети сезон фактически за два дена-в миналата събота и неделя изгледах коледният спешъл и първите два епизода,в четвъртък изгледах 3 и другите 8 съм ги гледал в петък до 3 часа.Малко съм откачен и вманиачен ама какво да се прави. :D
И тоя сезон ме изкефи края въпреки че не ми стори толкова силен както на втори и каквито и гадории да правеше не можех наистина да мразя Господаря,ама все пак доста голяма неприязън предизвикваше у мен ама и ме кефеше когато тропаше по масата след като уби политиците. :twisted: Най-яките епизоди от този сезон според мен са The Shakespeare Code,Daleks in Manhattan,Evolution of the Daleks,Blink(на т'ва се насрах от страх :lol: ),Utopia,Sound of Drums и Last of the Time Lords.Сега почвам четвърти сезон а като го свърша и докато чакам за новият сезон ще гледам Torchwood.Промених негативното си мнение за Мат Смит след като видях трейлъра за пети сезон а Карън Джилиан е просто WOW!
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jan 19, 2010 10:40 am

Welcome to the Club :D
:ninja:


User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Jan 31, 2010 5:54 pm

Бобсън wrote:
Dante wrote:Свърших Doctor Who.
значи ли това, че си изгледал всичко за първия доктор и за втория и т.н. до днешни дни?
или си гледал само новите лъскавите от новия век, което звучи, горе долу да зяпнеш "The Phantom Menace" и след това да заявиш, че "Свърших Star Wars"...
За какво да гледам,с извинение,някакъв бутафорен олдскуул шит,като има Доктор Ху Уики за тая работа?
On:Изгледах и четвърти сезон,плаках за втори път,като Ривър Сонг умря и Доктора после я сейва,и вече се убедих че RTD и Стивън Мофат пишат най-яките епизоди.Така че щом Стивън Мофат е писал епизодите и е екзекютив продюсър,ако има грешки и гафове е възможно да е от страна на Мат Смит ама досега са избирали само добри актьори,така че едва ли са го избрали на случаен принцип.Финала беше просто брутален и трябва да кажа че за малкото си същинско екранно време като за целият сериал,Мики Смит ми е един от любимите спътници и е егати пича!А Даврос пак е прецакан :lol: .Гадно ми е че Дона вече няма да я има ама нейсе.Та любимите ми епизоди от този сезон са Partners in Crime(kawai fat-creatures!),The Fires of Pompeii,Planet of the Ood,The Sontaran Stratagem,The Poison Sky,The Unicorn and the Wasp,Silence in the Library,Forest of the Dead,Midnight,The Stolen Earth и The Journey's End.Фактически всички без Turn Left. :lol: Сега почвам спешълите и после Торчууд. :P Само още 4-ри епизода с Наемателя. :(
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sun Jan 31, 2010 7:38 pm

Turn Left беше един чудесен Doctor-lite епизод. Е, не е от ранга на Blink, но все пак беше даден шанс и на Катрин Тейт да се изяви, и тя се справи блестящо. Даже, смятам, с тази серия затвърди "най-добър НюХу партньор" статуса си. За мен.
Spoiler: show
Бонус точки за появата на Роуз. :wink:
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Feb 01, 2010 8:37 am

Аааа ииима интересни идиотщини и в старите, недей така. Гледам, избрано от епизоди в тубето де. :)

Аз ся се усетих, че още не съм изгледал Водите на Марс ;( Довечера ше поправя тази грешка. :spank:
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Feb 07, 2010 4:16 pm

Изглезах спешълите,просто У А У!The End of Time според някои хора н***а канона ама за мен беше супер.Това с крадлата също ме изкефи,жалко че не тана спътница.А Доктора във Водите на Марс излъчваши много неприятна Лайт Ягами аура ако схващате какво имам в предвид.В последните пет минути,въпреки че не може да се съди само по тях,новият доктор ми хареса. :oops: Осочено като си стисна носа и каза :"I've had worse". :lol: Тоест почвам Торчууд и чакам с нетърпение 5-ти сезон.И между другото,ще има епизод със вампири и епизод който е замислен първоначално,(не знам как ще излезе на края де)като Уинстън Чърчил използващ далеците за да победи нацистите. :shock: Ще има и епизод в който "Vincent Van Gogh stabs a yellow monster".
Ето една пародия писана от Стивън Мофат- http://www.youtube.com/watch?v=Do-wDPoC6GM.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sun Feb 07, 2010 4:35 pm

Една новинка и от мен: Геймън официално потвърди, че ще напише епизод за сериала. Интересно е, че няма да е за 5тия сезон, а чак за 6тия.
Сорс
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Mon Feb 15, 2010 4:45 pm

Изгледах първи сезон на Доктора и определено ми хареса много.

Сигурно скоро ще почна и Торчууд. Някой може ли да ми каже доколко са свързани двата сериала? Има ли сюжети, които започват в единия и продължават в другия, или са си отделни истории?
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Feb 15, 2010 5:23 pm

Е първия сезон си е въведение за мене само ;) Втори и натам с Дейвид Тенант са доста по яки.

Еми гледа се почти задължително след Доктора, има преплитане някакво, но не пречи да се гледат отделно. Торчууда си е с капитан Джак Харкнес, който се мярка около Доктора в една от най-яките серии "The Empty Child".
:ninja:

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Mon Feb 15, 2010 6:08 pm

Ахаааа... Капитанът всъщност беше доста забавен в последните 5 серии на първи сезон :D
Значи ще ги редувам - сега ще гледам втори сезон на Доктора, после един сезон от другото, после трети на Доктора и така нататак.
Тези 13 начални серии определено ми събудиха интереса доста :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Mon Feb 15, 2010 7:18 pm

На мен най-любим ми е третият сезон, най-вече заради Марта. Марта е единствената спътничка на новите доктори, която да излъчва достатъчно чар и интелигентност за моя вкус и е много жалко, че му беше спътник само за един сезон.
И въобще за мен е необяснимо защо
Spoiler: show
в крайна сметка Доктора предпочете и избра Роуз. При всичките безспорни качества на Марта, а и Дона поне беше жена с характер.
Роуз е просто... руса. Безобразие!
Има само едно обяснение: Мъж.
:)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Feb 15, 2010 7:20 pm

За сметка на това Джак не подбира :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Mon Feb 15, 2010 10:01 pm

Обаче всички знаем какво се случва с капитан Джак най-накрая :mrgreen:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests