Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Wed Apr 07, 2010 7:48 pm

МАМКААААААААА МУ ЕБАХСИ ЯКОТО!Оупънинга малко не ме кефи мелодията ама Ейми си я бива,а Доктора има по-откачени привички и от 10-я.Пък и на трейлърите има много заплашителни реплики.Т'ва ще бъде много яко!!!!Не казвам предварително че съм го харесал напълно но определено 11я също е як.Сега съм на 9-ти епизод на Торчууд,ще видим после какво става.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Apr 08, 2010 9:50 am

То Торчууда си е неква диетична версия след като си гледал Доктора, ама Капитана рути винаги. И все пак 3-тия сезон е пъти по як от първите. Инaче си е - saving the world - one alien at a time :mrgreen: И все пак има и "Kiss Kiss, Bang Bang" който открива сезон 2 по ебати бруталния начин с Джеймс Марстърс. :metal: :metal: :metal:


Баси сцената от преобличането и на покрива на болницата я гледам за 5 път с музичката и кефа е ПЪЛЕЕЕЕН! Все повече ме кефи новия. решили са да подмладят нещата явно ;)

Барнали са си новия сайт DW на ббс ;). Както и дизайна на Тардис и нова отверка :).

The Beast Below
03rd Apr 2010
The second episode of the new series is called The Beast Below and can be seen on BBC One and BBC HD on Saturday 10 April at 18.15.
It features Amy Pond's first trip in the TARDIS and the Doctor takes her to the distant future where she finds Britain in space. Starship UK houses the future of the British people as they search the stars for a new home. But when Amy explores she encounters the terrifying Smilers and learns a deadly truth inside the Voting Booth...
The episode was written by Steven Moffat, directed by Andrew Gunn and stars Sophie Okonedo (pictured above in Tsunami: The Aftermath) who was nominated for an Oscar for her role in Hotel Rwanda (2004). She's joined by Terrence Hardiman, Alfie Field and Catrin Richards who plays the curiously titled 'Poem Girl'. It was produced by Peter Bennett.
Later this week we'll be bringing you Steven Moffat's exclusive introduction to the story but he has already confirmed it holds scary moments, humour and some terrific twists. There's currently not a huge amount known about the plot so we'll have to wait until Saturday to discover the secret of The Beast Below..
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Apr 10, 2010 9:08 pm

Изгледах Childrеn of Earth.ТОВА Е НАЙ-УЖАСНОТО И ТРАВМИРАЩО НЕЩО КЕТО СЪМ ГЛЕДАЛ!!!!Дайте ми японски изродии в стил Ринг,дайте ми кървища и измъчване тип SAW,но такъв емоционален ужас просто... :shock: :( И ВСЕ ПАК Е БРИЛЯНТНО!Ако намеря друго СФ предаване със главен сценарист гей,задължително ще го гледам!Но все пак,
Spoiler: show
Янто е мъртъв,Оуен е мъртъв,Тошико е мъртва,Грей е мъртъв(дори и злодей да беше),Гуен май няма да я има в 4-ти сезон,Джак уби сина на дъщеря си,а онова дете при 456 просто,просто... :( :( И ЦЯЛОТО ТОВА ШИБАНО СТРАДНИЕ ЗА ДА МОЖЕ ЕДНИ СЛУЗЕСТИ МАЗНИ СЪЩЕСТВА ДА СЕ НАДРУСАТ!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: И все пак щом кара зрителя да изпитва такива емоции,РТД е гений. *поклон*
Трейлър на 2-ри епизод- http://www.youtube.com/watch?v=Fpw7L7w0RVY
Както и представяне от СМ- http://www.youtube.com/watch?v=wYdVacqHbi8
И искам да опровергая Кселос че TW е просто допълнение.Според мен има много повече философия,а епизода A Day In The Death просто е за Оскар и Хюго и никой не може да ме разубеди.

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Sat Apr 10, 2010 10:05 pm

Xellos, и аз колкото повече гледам епизода, толкова повече му се радвам на Смит.
Spoiler: show
Радвам се, например, че го направиха много повече ексцентричен и нахакан от Тенантовия. Докато Тенантовия сякаш носеше бремето на планетата на плещите си, този е далеч по-егоцентричен. Именно сериозната разлика помага за по-бързото възприемане на Смит, а той самият от началото на епизода почна толкова уверено, че все едно го играе за 2-3 сезон. Надявам се само да не прекаляват с one-liner-ите.
А, ето ви малко Doctor Who History 101.
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Apr 10, 2010 11:03 pm

Вие колко пъти го изгледахте?Аз-два допълнителни.Иначе почвам наново сериите с Тенант. :) Харесва че новият Доктор е по-агресивен и самоуверен.Не че 10 не ми харесваше,наистина ще ми липсва дърдоренето му по време на най напеченият момент тип "Harmless.That's why I like it-just a word.Doesn't kill,doesn't wound,doesn't maim.But I'll tell you what it does.It's VERY good at opening doors." :lol: :twisted: ,но и ме кефи 11-я да кажем с онази реплика към окото "Basically,run.",защото освен че е яко,може да се отнася към спътника му и към самият него.Защото по принцип той тича много както веднъж отбеляза Дона. :lol:
Надявам се да има засечки със стари спътници и приятели във финала.Винаги тези срещи са на финала на сезон
Spoiler: show
Мики,Дейв,Пийт,Джак,Сара,Марта,пак Джак,пак Мики,Роуз...
и ми е чудно как би реагирал Джак на 11. :D

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Apr 10, 2010 11:26 pm

Мен много ме израдва новият епизод, може би обаче Confidential-ът беше още по-як.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Apr 11, 2010 1:02 am

Епизода вече(:shock: :shock: :shock: :shock:) го има в Замундата.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Apr 11, 2010 2:30 am

VenomPlague wrote:Xellos, и аз колкото повече гледам епизода, spoiler]
А, ето ви малко Doctor Who History 101.
Само на мен ли не ми зарежда втората страница?
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Apr 11, 2010 1:29 pm

Claymore47_Fen wrote: И искам да опровергая Кселос че TW е просто допълнение.Според мен има много повече философия,а епизода A Day In The Death просто е за Оскар и Хюго и никой не може да ме разубеди.
Абе първите сезони са ми малко по-хаотични и блудкави, третия компенсира обаче със страшна сила. Виж тогава и Сара Джейн Адвенчърс-а.


Нямах нет два дена, ся свалям 2-рия епизод. :mrgreen: Джеронимоооооо!

Много силен епизод, Доктора кефи, ама и Мацката е на ниво ;)

Next...
Churchill on the phone? Awesome on many levels.
Dalek shadow!
Crack Of Doom!
Is it next week yet?
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Apr 12, 2010 9:57 pm

О ти почакай до по-другата седмица-The Time of Angels :twisted: Иначе и аз съм съгласен за първите два сезона въпреки че и 2-ри сезон има няколко добри епизода.А от първи единствените които ми харесаха истински са Ghost Machine,Countrycide,Combat,Out of Time,Captain Jack Harkness и The End of Days.
Xellos wrote:Виж тогава и Сара Джейн Адвенчърс-а.
Наистина ли,щото някой беше казал че са много лигави и детски?

П.П.Аз ли съм единственият който го кефи Оуен? :(

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Tue Apr 13, 2010 1:52 am

Чак сега намерих време и аз да изгледам втория епизод. Нещата, които ми харесаха:

* Мофат е много силен. Няма слаб епизод този човек.
Spoiler: show
Толкова много идеи в този епизод - Smilers/Winders като полицейски контрол, кабинките за гласуване, Starship UK изглеждаше феноменално.
Да, талантлив е. За който е пропуснал неговия прочит на "Джекил и Хайд" в невероятния минисериал от 2007 Jekyll, горещо препоръчвам да се поправи.

* Мат Смит продължава да кефи. Химията между него и Карън е страхотна. За нея още не мога да си изградя мнение, защото засега ми прилича на по-цинична млада версия на Дона.

* This isn't going to be big on dignity :lol:

И две интересни наблюдения:

1. Как Смайлърите имаха 3 лица като си въртяха главите на 180 градуса? :mrgreen:

2. Само аз ли усетих силна Discworld атмосфера?
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 13, 2010 10:35 am

Сара Джейн е доста детско, но си е във вселената на Доктора и дава някои подробности за разни предмети и извънземни. Гледаемо е.

Мофат кърти да :)


Издирвам си ся едни минисерии "Казанова" с Тенант :)
:ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Apr 13, 2010 7:54 pm

А да има един серииал.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Sun Apr 18, 2010 3:40 pm

Първи епизод от новия сезон, който не е писан от Мофат.Видя ми се леко скучен и не особено смешен.Поне вкараха интригата, че
Spoiler: show
е Ейми не е от настоящето.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
VenomPlague
E'lir
Posts: 165
Joined: Fri Jun 20, 2008 10:07 pm

Post by VenomPlague » Tue Apr 20, 2010 12:19 am

Слабичък, да. Имаше потенциал за добра идея, но слаб сценарии я спъва. Далеците от "най-могъщия му враг" стават все по-бутафорни и дебели, и шарени. Но да видим следващата серия - двойна серия с ангелите и Ривър вдига много очакванията.

За минаване на времето: Tenth Doctor: The Musical
Едно изключително добре монтирано видео по случай скорошния рожден ден на Тенант. Финалът особено :mrgreen:
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 3 guests