Doctor Who & Torchwood

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Gunslinger
Warmage

Post by Gunslinger » Sun Jun 27, 2010 1:56 am

It was so RAGGEDY GOOD. :lol: Yeah, I liked it that much. :mrgreen: A що се отнася за американския Torchwood не виждам причини за притеснение при положение, че Дейвис и компания ще си седят.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Sun Jun 27, 2010 6:34 am

Доста ми беше мех тоя финал, може би щото актьорите бяха неспособни да изиграят драмата и да ме накарат да ми пука. Особено Ейми, горката, доста е дървеничка. Хлапето, дето я играеше като малка, беше пъти по-добро. Та случваха се некви много неща и те ми бяха бая през центъра. И така през целия сериал. Опитах се да го харесам, наистина. опитах се историите да са ми интересни с всичките си неочаквани обрати и т.н. Положих усилия, обаче просто не се получи. Зрелищно, шаренко с бая екшън. И почти нищо друго.

И кво стана с кредото на Доктора? Дето не можел да пресича собствената си времева линия? Това дали не изсра едно голямо и миризливо на цялата идея на сериала всъщност?

Иначе 11тия Доктор ме кефи - сладур е и се прави на идиот много готино. И дотам...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Sun Jun 27, 2010 10:03 am

Гледаемо ама е Слаба ракия тоя сезон. Аха аха да стене як ама не би... Ривър за Президент! Останалите си имат моментите, могат да играят, обаче сценките в които ги поставят някак издишат. Втф ми беше най-вече Наемателя?

Захващам старите са да зяпам довечера че само заемат за са 200 гиги на харда за сиида :).
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

Gunslinger
Warmage

Post by Gunslinger » Sun Jun 27, 2010 1:37 pm

Amelia wrote:И кво стана с кредото на Доктора? Дето не можел да пресича собствената си времева линия? Това дали не изсра едно голямо и миризливо на цялата идея на сериала всъщност?
Доктора в стария сериал доста често си се пресича със собствената времева линия.Поне 4 пъти. :roll:
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Sun Jun 27, 2010 1:39 pm

Amelia wrote:И кво стана с кредото на Доктора? Дето не можел да пресича собствената си времева линия?
Е Амелия не си ли разбрала че това действа или не действа в зависимост от това дали им е удобно на сценаристите. :lol:

Иначе то верно че Дейвис и Бароумън са си там но се надявам поне един от актьорите да е уелсец.Много ме кефи акцента им.Както и ако се присъединят Мики и Марта.Ще стане супер яко!
Xellos wrote: Захващам старите са да зяпам довечера че само заемат за са 200 гиги на харда за сиида :).
Ти поред ли ще ги гледаш?Аз не бих издържал най-първите.Ще ги проверявам н Ху Уикии ще гледам тия които са ми най-интересни.Ноосновно след 4-ия включително.Иначе мисля да видя Tomb of the Cybermen със 3-ия докторче разбрах че Смит се е надъхал като го е гледал.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Sun Jun 27, 2010 2:42 pm

Еми подред пък до където издържа :hmpf:
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.

VenomPlague
E'lir

Post by VenomPlague » Mon Jun 28, 2010 7:48 pm

Новият Дофтор освен футболистче, явно е и рок звезда. :D
http://www.youtube.com/watch?v=yF_R5UJGt-g
Знаех си, че след време аватарът ми ще стане отново актуален ;)

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Tue Jun 29, 2010 5:23 pm

E, Orbital са доста далече от рока, но Мат Смит кефи. И ремиксчето на темата е доста приятно. :)

А аз си натеглих някакъв над 5ГБ-ов файл с МНОГО саундтраци. Пише, че били всичките - не знам за старите, но 4ти сезон го няма. Пети сигурно още не е пуснат. Та вероятно файлът е по-стар.
Сега ще си дръпна и четвърти сезон.

Поздравявам ви с Doomsday от 2ри сезон.
http://www.youtube.com/watch?v=Am7eHyJ8_1Y

И после с Madame De Pompadour.
http://www.youtube.com/watch?v=ACz-gFib8zo

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Wed Jun 30, 2010 9:57 am

Хехе поздрав с мацката която за 1 серия отвя всичките му компаньонки ;).

http://www.youtube.com/watch?v=VyS-OpK4 ... re=related

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Wed Jun 30, 2010 4:28 pm

Е тва е Мадам дьо Помпадур - същата темичка, която съм пуснала горе. Обожавам този епизод.

Бтв, те са били гаджета в реалния живот. :lol:
Тенант си ги подбира все някакви красавици от снимачните сетове - сега е с оная дето играе дъщеря му в епизода в 4ти сезон.

Oui. Je suis garbage.

Claymore
Ascendent

Post by Claymore » Sat Jul 31, 2010 5:26 pm

INCEEEEEEEEEEEEEEST! :twisted:

Roamer
Ascendent
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...

Post by Roamer » Sun Aug 08, 2010 8:41 pm

И около Dr. Who май има фенфикове - или поне фен-постери, и при това май съвсем не лоши :)
http://www.karmaorange.com/2010/07/10-f ... o-spoiler/
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Sun Aug 08, 2010 8:46 pm

Roamer wrote:И около Dr. Who май има фенфикове - или поне фен-постери, и при това май съвсем не лоши :)
http://www.karmaorange.com/2010/07/10-f ... o-spoiler/
Гениални са :shock:

herairness
Jaghut Tyrant

Post by herairness » Thu Aug 26, 2010 1:18 pm

Да се присъединя и аз към върлите Ху фенове след изглеждане на 2 сезона :mrgreen: Сериялът яко кърти, сега дърпам старите серии да видя има ли база за сравнения. И тук две неща - защо, за бога, смениха Екелстън толкова бързо, някак му отиваше да е Доктора с тия големи уши и невероятна зъбата усмивка, а престоя само 1 сезон :cry: После ми трябваха цели 2-3 епизода да свикна с Тенант, но пък оттам нататък е страхотен - с невероятните си реплики и физиономии :lol: И второ, как можаха така грубо да зафичат Били - тва сигурно е един от броящите се на пръсти финали на сериали (главно анимета) дето съм ревала :cry: Някак си имаше излъчване мацето и си паснаха с този Доктор...още не мога да го преглътна втори ден вече. Да видим как ще е нататък. А иначе ББС както винаги не ме разочарова - обожавам английски сериали, а този е мега добър с декори, ефекти, говор и всичко :twisted: Само далеците продължавт да ме дразнят - уж са незнам къв враг на доктора, а приличат на ходещ кухненски уред от тенеке :roll:
Image

Litz
Forsaken

Post by Litz » Thu Aug 26, 2010 6:50 pm

Далеците са яки точно щото на външен вид са като ходещ миксер, пък са толкова мощни и страшни. Точно в това им е чара.
Аз трябва да си призная като човек гледал всичко от до(без изгубените епизоди), че Тенант далеч не ми е любим, пък и цялата тая драма с него и Роуз ми беше толкова изнасилена, че лошо ми става все още като си помисля :D А и Билито е гнусна.
За сметка на това четвъртия е някакъв супер як и шантав, заобичах го много.
Съветвам всички обаче да не гледат филма с Доктор номер 8, защото е някакъв абсолютно ужасен и отвратителен, пък и Ерик Робъртс е най-гнусният Мастър, който съм виждала. Считам това за похабен Доктор лично.
Новият сезон беше интересен, а Мат Смит е доста готин Доктор, много напомня на втория, ама наистина много :)