American Dad / Family Guy / South Park

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Dec 25, 2009 9:41 pm

viewtopic.php?t=1362

Не ми се отварят всички картинки, на някои е квадратчето с червено кръстче. :(

Тия, които се виждат обаче........................ :lol: :yay: :yo: :metal:

Приликите (за хората, които познавам) са ИЗУМИТЕЛНИ.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Dec 25, 2009 10:07 pm

South Park за мен определено е най-ценния сериал от целия кюп. С много голяма преднина. Гледането му във всякакви количества никога не ми е било проблем, независимо дали ми идва по сезон на ден или си чакам новите епизодчета. Като гавра е далеч по-смислен и идеен от Family Guy и Simpsons, макар че Simpsons определено са изключително важни за развитието на тази заформила се ниша в западната анимация. Също така впечатляващо е, че South Park вече безброй сезони не е загубил гениалността си, доста рядко срещан феномен в телевизията.
Family Guy чат-пат може да изкара някой лек хилеж от мен, но ми е прекалено "me too" и просто не ме забавлява достатъчно, за да гледам нещо повече от епизодите, които колегите постоянно въртят в работата. American Dad пък е тотален безидеен шит, с него няма смисъл да се занимава човек.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Dec 25, 2009 10:11 pm

Съгласен с почти всичко от гореказаното, освен за Американския татко.

Стан и Роджър са доста здрави персонажи, а и историите радват като цяло, макар и да не могат да се мерят с тези на Южния парк, естествено - там Мат и Трей комбинират във всеки епизод хора и събития, които на пръв, че и на втори поглед са несъчетаеми. Ама се получава и то адски добре.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Tue Jan 12, 2010 8:28 pm

Фемили Гай 810 доста ми хареса. :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 29, 2010 10:25 am

Хаха, не знаех, че Стюи и Браян си имат отделни епизоди само за тях. В почти всеки сезон има по един такъв Road to... нещо си епизод, който е с различна заставка и двамата са главните герои. Road to the Multiverse от осми сезон е гениален, а снощи гледах и убер кретенския Road to Germany, където с машина на времето се връщат във Втората Световна.

Толкова ме кефи тоя сериал... След неколкократните разочарования от последните сезони на South Park, определено Family Guy ми се обособи като любимият комедиен сериал от американските.
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sat May 29, 2010 1:39 pm

Всъщност, мисля, че Саутпарк някъде от пети сезон досега набира скорост постоянно и по-слабите епизоди се броят на пръсти. Първата половина на 14-ти сезон е епохална дори заради двойния епизод 200+201. Ако Паркър и Стоун имат някаква грешка напоследък, то тя е, че избързаха с пародията на Аватар и не им се получи както с 300.

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Mon May 31, 2010 1:20 am

Aз пък гледам за пореден път Futurama с огромен кеф, че ще има нови епизоди след месец.
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jun 05, 2010 5:37 am

South Park >>>>>American Dad >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>(+ infinity) >>>>>>>>>>>Family Guy

Метафорично и адски условно казано:
South Park = The Wire
American Dad = NCIS
Family Guy = The Shield

За всекиго по нещо, както е дипломатичната формулировка. :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Oct 29, 2010 1:24 pm

Хаххаха, попадна ми 1еп от 8 сезон на FG - multiverse :mrgreen: :mrgreen: brutal na max
:ninja:

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Oct 29, 2010 5:39 pm

Саут Парк кърти както винаги. Добра гавра с БП :D

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Dec 05, 2010 9:43 am

Зяпам си Family Guy тия дни, карам сезоните наобратно. Свърших осми и сега съм на средата на седми. Има ТОЛКОВА яки бъзици в тоя сериал :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Jan 25, 2011 1:36 am

От всичките ми харесва само Симпсънс. Аз съм голям простак по принцип но в Саут Парк всичко ми идва в повече дори на мен.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Apr 28, 2011 4:32 pm

Копеуе колко нечовешки як е новия сезон на SP.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 05, 2011 2:16 pm

South Park 15.01 - The HumancentiPad

:lol: :lol: :lol:

Spoiler: show
Dude, when the police want to know where somebody is, they ask Apple.

Иначе и аз не прочитам Terms and Conditions. :mrgreen: Шокиращо, знам. :P

Обаче стоножкатаааааа Кайл избира какъв вкус лайна да поеме от японецааааааа :lol:

So... just give him store credit?

NOOOO Dammit! It didn't read it!

If I want to fuck my son, I will kiss him first!

Eric, I can assure you that a child will never get fucked in one of our stores again.

It does e-mail and web-browsing AND it shits in Kyle's mouth! This is the greatest thing that has ever been invented!

И Съвета на Гениите с приемането на Джералд...


Dammit, I'm trying to create the future here!
Clearly this is the future... but can't we just slow down and enjoy the present a little while longer?

How about a courtesy lick?
Тия се ебават с толкова много неща в 20 минути. Петнайсета година поред държат нивото. ImageImageImage



Абе на Картман гласът му не е ли малко по-различен? Някак не е толкова дрезгаво-писклив, колкото в предишни сезони.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Thu May 05, 2011 6:05 pm

Иначе сега си правя припомнящ маратон с Южния Парк отзад напред.

Епизодите за УоУ, Хай Скул Мюзикъл, Туайлайт, двата "Картун Уорс" с ебавката как се пишат сценариите на Фемили Гай и критиката на страха от показване на образ на пророка Мохамед, държането на Кени на системи докато небесните сили го чакат да умре, за да ги поведе срещу силите на ада със златното PSP, четвъртия Индиана Джоунс (Спилбърг и Лукас бяха мощно нахранени), "Маргаритавил" (за икономическата рецесия), трилогията "Кайл смуче топките на Картман" с битката между добрите и злите художествени персонажи (Исус, Попай, Люк Скайуокър, Морфей (матричарския), Гандалф, Дядо Коледа, Цар Лъв срещу Хелрейзър, Фреди Кругър, Хищника, Пришълеца, имперските щурмоваци) и още, и още... гений на талази.ImageImageImage

Стигнах до 4-и сезон, и по-точно тяхната версия на Great Expectations на Дикенс разказана от Малкълм Макдауъл (Hello. I am a British person.) Плюс всичките обиди на момиченцето към Пип - адски колоритни бяха. :lol: :thumbsup:

Ранните сезони (първите три-четири) са ми една идея по-слаби от късните (от четвърти-пети нататък), но само при съпоставка. Един вид, ранните са просто много, много добри, а късните мажат безцеремонно и нарастващо с всеки следващ.

Поздрав към феновете на What What In The Butt:
http://www.youtube.com/watch?v=A4aMZoYLpAg
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests