Joss Whedon's Dollhouse

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Fri Mar 19, 2010 5:20 pm

Пращай, ще ходя :mrgreen:
Трябва да пристигне преди 6-ти Май. Бтв, пристигнаха ли онез фигурки от ибей? Дай да се хванем на скайп тези дни да се разберем да пратиш сичко заедно и как да платим :D
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 19, 2010 5:25 pm

ЗОМГ! ЗА ВАС ЛИ СА БИЛИ БЕ?! :shock: :shock: :shock:

Тотално и абсолютно бях изключил и като получавам четири екшън фигурки в пощата си, останах като треснат.


Ужасно са грозни. :oops:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Fri Mar 19, 2010 5:28 pm

Те само 2 са важните, ама се продавали в комплект 4те.
И да, грозни са, ама кво да се прави, като някой е фен :lol: Нали не плащам аз 8-)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 19, 2010 5:47 pm

Еми намери ме в скайпа.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 23, 2010 7:05 am

Рекох да продължа най-сетне със сериала. Изгледах епизоди 5-8. Доволно радващо върви. Кефи ме Ехо как вади личности при нужда. Развитието с Балард беше... :/

Бтв, върнах се назад из темата и освен два вейг спойлера, успях да се потреса от това, че Ицо вика на Виктор 'Енвер Гьокаж" или нещо от сорта. Пичът се казва Енвер Джокай, произнася си го в интервюта (Линк: http://www.fanpop.com/spots/enver-gjoka ... econd-name).

Иначе мен развитието на ДеУит ме издразни целеустремено и въобще на тоя етап имам чувството, че нямат идея какво да я правят. Ама предвид, че всички сигурно сте го догледали вече, по-добре да си трая, че ще се почнат иначе едни намеци, дето "не спойлят" :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

apocalexxnow
Commoner
Posts: 26
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:07 pm

Post by apocalexxnow » Fri Apr 23, 2010 9:52 am

Куклената къща е страхотен сериал, най-добрия на който съм попадал последните години! Страшно ме е яд, че го спряха!

А Роланд, втори сезон попринцип виж колко е пришпорен и как стремглаво се развива действието. Ясно им е било, че ще им е последния и са искали да натъпчат история за 5 сезона в 1. Затова така се е получило недоизяснено. Поне така мисля аз.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Post by Dr. Horrible » Fri Apr 23, 2010 11:01 am

Аз миналата неделя изгледах отново целия втори сезон за един ден.
Яко си е, дори на повторно гледане ме кефи още повече, защото събитията наистина си пасват. Не абсолютно перфектно и тотално гладко, но все пак си пасват. Действието от епизод 4 нататък си е доста прибързано и епизодите са претрупани, да... Но по-добре, че направиха така, поне успяхме да видим как би се разгърнал сериала, ако имаше времето да го направи. Пък и 10-ти и 13-ти епизод са най-добрите серии на каквото и да било, които съм гледал тази година. Особено финалът беше толкова красив и трогателен, гледах го за четвърти път и все още продължава да ми въздейства много силно.
Цялостно бих дал на сезон 8 от 10, а на сериала 8.5. :)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Apr 23, 2010 5:17 pm

Roland wrote:Бтв, върнах се назад из темата и освен два вейг спойлера, успях да се потреса от това, че Ицо вика на Виктор 'Енвер Гьокаж" или нещо от сорта. Пичът се казва Енвер Джокай, произнася си го в интервюта (Линк: http://www.fanpop.com/spots/enver-gjoka ... econd-name).
Симеоне, рано ти е за старческа склероза! :lol:
В темата за номинации за "Златен глобус" отдавна си казал това и оттогава вече си му викам Джокай.
И не виждам кое е потресаващото някой да не знае как се произнася дадено турско име на английски. :)
Roland wrote:Енвер ДЖОКАЙ бтв, само да отбележа. Той си го произнесе в едно интервю.
Когато ме поправят за правопис или произношение на име, се съобразявам, ако е вярно.

Алън Мур се пише с едно "у", между другото. Поне според речника за транскрипция на английски имена на български. Споменах го преди време. :mrgreen:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 24, 2010 9:54 am

Изгледах го. Разкошен финал, страшно съм доволен.
Spoiler: show
Развръзката с Ехо и Балард беше неописуемо красива, Тони и Прия също останаха заедно.
Финалът беше смислен и завършен. Също така си личи, че това можеше да е финалът на пети сезон и импактът щеше да е петдесеткратно по-голям.

Но като цяло мисля, че този сериал в цялостта си се получи добре. Можеше по-добре, не му се даде шанс, а и бяха пропуснати възможности. Но общото ми впечатление е много положително.
And you can't dance with a devil on your back...

apocalexxnow
Commoner
Posts: 26
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:07 pm

Post by apocalexxnow » Mon May 10, 2010 10:23 am

Roland wrote:Изгледах го. Разкошен финал, страшно съм доволен.
Spoiler: show
Развръзката с Ехо и Балард беше неописуемо красива, Тони и Прия също останаха заедно.
Финалът беше смислен и завършен. Също така си личи, че това можеше да е финалът на пети сезон и импактът щеше да е петдесеткратно по-голям.

Но като цяло мисля, че този сериал в цялостта си се получи добре. Можеше по-добре, не му се даде шанс, а и бяха пропуснати възможности. Но общото ми впечатление е много положително.
Мдам. Жалко че първи сезон му бавиха действието, а във втори набутаха история като за 4 сезона. Но наистина сериалът беше страхотен, а в крайна сметка успяха и чудесен завършек да му направят, въпреки че тъпите американци трябваше да го гледат повече, за да си се развие нормално. Но пък забързаният ритъм на втори сезон ме държеше в напрежение по време на всеки епизод :)
Единствено не съм доволен от това
Spoiler: show
кой се оказа лошият... Някак си странно ми се вижда баш шефът на Росъм да се занимава с Ехо и да виси по микробусите да я следи с кого спи. А пък как ги доведе в щаба беше още по-недостоверно - при положение, че всички му имат доверие, а той има ресурсите на цяла компания зад гърба си, спокойно можеше да си изиграе картите по много по-добър начин. Също не ми станаха ясни нещата около Уиски. Но тези недостатъци със сигурност щяха да бъдат избегнати ако имаха повече епизоди на разположение...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed May 12, 2010 12:35 am

Пък аз тамън тоз уикенд бях на Долхаус кънвеншън - първият в света, както се оказа.
Беше доста малък, но пък уютен. Взех си автографи от всичките петима участници (като герои от сериала - Пол, Тофър, Виктор, Мели и Сиера). На Енвър му беше първи кънвеншън евър, но се справи в пъти по-добре от тъпата Дичен, която не харесах от самото начало и която едва си отваряше устата (а когато го правеше ми се искаше да я затвори веднага). Комбинацията Енвър+Фран е страхотно сладка, и двамата са много забавни. Ето малко видео, за който иска да ги види какви кретени са http://www.youtube.com/watch?v=E1PY2AnmqeY :lol:
Като цяло ми хареса, взех да се замислям за Vampire Ball-а ноември месец... Сигурно ще е забавно. Пък и къде другаде мога да си нося застрашителния черен корсет :twisted:
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 12, 2010 12:50 am

Мразя те. :neutral: Може би щях да те мразя по-малко, ако ми беше взела автографи и на мен, но пък ТИ НЕ МЕ ОБИЧАШ ДОСТАТЪЧНО, ТА ДА ТИ ХРУМНЕ!!!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed May 12, 2010 12:25 pm

За допълнителни автографи се плащаше :(
Както и за снимки, поради което аз нямам :?
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed May 12, 2010 3:06 pm

Стипца... -_-
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 12, 2010 4:36 pm

Не мож ме примами за тоя сериал баш, ама автографа си е автограф ;р Виж за firefly-ски щех ти издера лицето;р
Last edited by Xellos on Wed May 12, 2010 4:36 pm, edited 1 time in total.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests