Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Jan 18, 2016 5:38 pm

Абе малко цветно разнообразие ми е сред oстаналите Бастуни, дори гледах дали Ruth Connell озвучава нейде из Brave някой глас ама тц (Мерида в някаква геймка всъщност) :D Иначе да, малко преиграва, aма е достатъчно добра та всички като разберат каква им е връзката с К да казват - Ахааа Това обяснява много неща :D

Фелиша Дей по принцип е много сладък нърд, ама поне ей те тонинко актьорски талант да показваше тука :(.

Абе изхабено като китайска тениска кисната в белина е вече сичко. Дори Амелия замря в тинята явно напоследък.

Изгледах първия еп от 11, Амара
Spoiler: show
не радва нещо окото за сега като актриса, като се има предвид на кво е весъл ffs ма да не прибързвам. Но пък е логично да шипне с Дийн... ако пишеш фенфик, а не ти плащат за сезон 11...
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Jan 18, 2016 9:42 pm

Xellos wrote:Дори Амелия замря в тинята явно напоследък.
A???

Аз спрях да гледам след края на 10ти сезон, щото чакам 11ти да свърши и да го гледам накуп. Затова спрях и да коментирам тука, въпреки че си пускам отделни епизоди, дето са ме кефнали, покрай Петя, която ми цвили на Скайп. Братята много ми липсват и мисля, че положението ще е като с Гинтама - просто форевър ще си въртя любими епизоди с тях като усетя, че ми е домъчняло. Иначе за сезони 8-11 внимавах да не коментирам много, щото бая хора не са ги гледали и не исках да ги оспойля.

Иначе онова с дъщерята на Кастиел се предполагаше да е отражение на начина на мислене на двамата братя в тоя момент. Дийн искаше да бъде оставен намира и затва викаше на Кастиел да остави дъщеря си намира. Сам искаше да спасява задника на Дийн и затва викаше на Кастиел да ходи да я спасява. Ор съм съч шит. То те минаха през толкова много лайна и убиха толкова много хора с глупостите си, че вече си говорим за статистики кат през втората световна война, вместо за отделни човешки трагедии. Всъщност, това не ми е проблем - т.е. не ми изглежда алогично. Но и на мен ми липсва простотата на първите сезони и усмихнатите братя, дето успяваха и да се забавляват от време на време.

В момента гледам Dark Angel, ма съм му на първия сезон. Алек го няма все още. Засега концепцията за Х5, Мантикор, прогерията, етц. ме кефи, но като цяло си е дупка сериалчето. Страничните персонажи в Jam Pony са абсолютното дъно. Толкова много скука, всичката в тва Jam Pony събрана... Джесиката е godly, хакера кефи, но до момента не са демонстрирали и една йотичка от химията, която видях между Макс и Алек в рамките на няколкото минути от първи епизод на втори сезон. Зак прилича на кроманьонец и ми е безразличен. Лошковецът е океен, ма нищо особено.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Tue Jan 19, 2016 11:47 am

А, моя грешка мислех, че си по-назад с материала :).
Дам петята има да го гледа с години с тва темпо.
Абе май се пооправи за сега сезона доколкото им е възможно, ама май ще взема да го изчакам и аз целия.
Spoiler: show
The MEEEGA Coven... because is better than the Great Coven :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Thu Jan 21, 2016 9:26 am

Поръчах си първите два сезона на Supernatural на BDта. Очевидно ще си прецъквам епизоди от тях, а и искам да видя екстрите. Мисля да поръчам до 6ти включително. Останалите не ме интересуват особено и ще си ги гледам на Нетфликс, ако толкоз ми изтрябват.

Иначе, минахме първи сезон на Dark Angel с превъртане на всички сцени, които не бяха свързани с Мантикор или с Макс и Логан. Сега гледаме втори сезон и всеки епизод с Алек предлага по нещо яко. Alec is love. Ма много е як, начи, и на фона на barf inducing романса между Логан и Макс, блести като скъпоценен камък направо. Продължавам да го шипвам с Макс - утепали са се един за друг, докато онова между Макс и Логан е толкова изфабрикувано, насилено и ялово, че няма накъде. Постижение е, че успявам да разделя Алек от Дийн и въпреки че и двамата са безкрайно ярки персонажи, някак успяват да съществуват като отделни личности в главата ми. По тази причина, мисля да обявя Дженсън Акълс за бог. Ако се окаже, че е трансгенен, изобщо няма да се учудя.

Поръчах си и двете книги, които завършват сериала. Дано Алек и Макс се съберат в тях. Историята също ми е по-интересна сега във втори сезон - разните там мутанти ме вълнуват много повече от мелодраматичните семейни изстъпления на Макс с разни като Зак и прочее. Появи се няква антична форма на Мантикор, която засега ми е доста тъпа. Да видим нататък.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Thu Jan 21, 2016 11:17 am

То в DA няма много контент нататък, резнали са го в крачка, ама разбираемо де, аз така и не стигнах да прочета книжките докато бяха при мен с двд-тата за кратко са ми стана любопитно :D Имаше яко бд издание до 7ми бокссет с кво ли не екстри, щеше да ти свърши работа и то ценово май? Майкъл Уедърли и на мен не ми пасва с Джесика, аз си го знам като Динозо от NCIS, там героя му бтв некъде се бъзикаше в сериала за нещо, че шансовете му били като да бъде с Джесика Алба. small ting but кефи :) Иначе Дженсън доста го ритат в чатала в тия сериали женските :D
:ninja:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Официалният Supernatural топик

Post by penzata » Fri Jan 22, 2016 2:12 pm

Подновявайки го, най-накрая, от втори епизод, седми сезон, защото не бях сигурен какво съм гледал преди, разбрах, защо навремето го заебах: нелепицата на Дийн в края на трети епизод. :dash:
Сега отново съм пред дилема. :unsure:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Fri Jan 22, 2016 6:21 pm

@penzata
Виж някъде синопсис на 7ми сезон и почни направо от 8ми.

Хаха, Ники, в SPN май на Сам топките го отнасят повече. В Dark Angel имаше един доста брутален шут в чатала, ама то Алек нали има ускорени регенеративни способности...
Между другото епизодът, в който ни разправят за мисията му като даскал по пиано беше ОТВРАТИТЕЛЕН. Спряхме го малко преди края - МРАЗЯ като вземат супер як персонаж като Алек и му залепят мързеливо написана клиширана мелодрама като тая. Поне в следващия епизод се държеше като себе си и се гавреше с Макс и Логан, за това,
Spoiler: show
че не са намерили време за секс цяла година.
А Александър още страда за
Spoiler: show
симпатичния дебеланко Brainiac. Искаше да го оставят за постоянно в сериала.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sat Jan 23, 2016 11:01 pm

Някво аниме Supernatural намерих и мисля да го прецъкам тея дни. Даже ще пробвам английския дублаж, щото Джаред Падалеки озвучава Сам, а Дженсен Акълс - Дийн в последните два епизода.

Иначе приключихме и втори сезон на Dark Angels, който ми хареса повече от първия, но като цяло сериалът е доста зле написан. Атмосферата не е лоша и има 1-2 яки персонажа, ама останалото е доста тъжна гледка. Последните два епизода бяха доста яки обаче и се разбих от кеф, когато Лита приложи урагана на Макс. :lol:

Алек продължава да ми е нумеро уно. Той беше някакво култово присъствие като Спайк в този сериал. Сега си чакам книгите и междувременно ще си чета фикове. Това е до момента най-любимата ми сцена между Макс и Алек:
Spoiler: show
Alec: "Trust me," she says. "We'll be in and out in five minutes." We've been in here an hour!

Max: Shut up!

Alec: Check and see if the guards are still there.

Max: Still there.

Alec: How many?

Max: Two.

Alec: Two? Max, I think we can take them.

Max: Not before they trip the alarm. Better wait for the next shift change.

Alec: Hey, wanna know what I'm doing with my share of the money?

Max: No.

Alec: Fine. Rude, but fine. What are you gonna do with yours?

Max: Donate it to charity.

Alec: Yeah, right. I'm thinking, what? New motorcycle? New apartment? New boyfriend? New DNA markers for current boyfriend?

Max: He's not my boyfriend.

Alec: I can't believe this! I've been stuck in this closet for over an hour to facilitate you having sex! That's what I've been reduced to. I'm a pimp.

Max: It's not even like that.

Alec: Yeah, yeah. Tell me--tell me that he's worth all this trouble, Max. I mean, tell me how he... how he rocks your world. Something...... Maxie. Hey. You and Logan have done it, right? I mean, before this whole virus thing, you knew each other for like, what, a year? Max?........ Oh, could you two be more lame?

Max: Not that it's any of your business, but... with me and Logan, it was just never the right time.

Alec: Oh yeah, yeah, I can see how the right time might elude you... for a year.
:lol:

Thank you, Alec, for existing and making this show bearable.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Sun Jan 24, 2016 10:42 am

Викаш лека полека по филмографията му :D
Гледам играл е и в Смолвил доста епизоди 22. И главни роли в някакви подозирам бози като Кървавият Свети Валентин и Oбсебване :D

И аз мисля да оставя да свърши тоя сезон и пак по диагонал евентуално някога.
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Sun Jan 24, 2016 11:58 am

Image
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Ghibli » Sun Jan 24, 2016 1:27 pm

В последния епизод (11-10) имаше една шегичка, на която се смях с глас :mrgreen:
Spoiler: show
Sam: But let's say you gank her. Then what?
Lucifer: ...I move to L.A., solve crimes...
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sun Jan 24, 2016 8:06 pm

Реших да подобря общата естетика на форума, като си туря аватарче с Алек. :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Sun Jan 24, 2016 10:09 pm

Аз пък чаках да постнеш нещо за което да линкна това :).
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Jan 25, 2016 12:06 am

Хахаха,да.

Аз обичам Дийн повече от Алек в тоя ред на мисли, ама няма да си сложа аватар с него щото ми е някак неудобно - имам твърде много респект към него и не мога да се лигавя по тоя начин. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Jan 25, 2016 6:07 am

Хаха, днес е рожденният ден на Дийн. :lol:

А да ни е честито на всички! :lol:
Attachments
dean_birthday.jpg
dean_birthday.jpg (11.8 KiB) Viewed 3112 times
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests