Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6924
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Yan » Tue Jan 12, 2016 7:13 pm

Amelia wrote: Сам се стопява все повече и повече. :cry:
Джаред е борил тежка депресия в периода около 9 и 10 сезон и си личи. Човекът даже кампания прави по-въпроса, за да привлече вниманието върху важността на проблема.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Tue Jan 12, 2016 7:30 pm

Да, четох някъде. Изглежда доста съсипан, но пък то и ролята му го изисква, така че се нареждат нещата. И все пак, няма го вече the glorious mousse. :cry:

Милият, дано да се е пооправил. Повредите на ОС-а са ужасно нещо и лошото е, че имат навика да повтарят. :(
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Wed Jan 13, 2016 10:29 pm

ОМГ, жената на vessel-a на Кастиел също се казва Амелия...

Аре да направят една Амелия и за Дийн, ама тоя път тя да става за чеп за зеле? A girl can dream...

Иначе съм на края на 10ти сезон и мисля да го довърша днеска. Зле е. Почти колкото 7ми, даже в някои отношения повече. Понеже засега нямаме главен лошковец всичко се върти около мелодрамите на Дийн и Сам. Блех. Повечето епизоди са безкрайно скучни и в момента се опитвам да го добутам до края, основно за да го разкарам от живота си.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by passer-by » Wed Jan 13, 2016 10:37 pm

Amelia wrote:И все пак, няма го вече the glorious mousse. :cry:
Какъв е тоя мус, шоколадов ли? :mrgreen:

Баси, канадка си вече, а не знаеш как се пише името на едно от най-канадските животни на английски. :P

А как ще го разкараш от живота си сериала, той си продължава, не е свършил. Няма ли да продължиш да зяпаш бъдещите епизоди?
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Wed Jan 13, 2016 11:16 pm

Най-канадското животно според канадците е бобъра, всъщност. :lol:
Тая страна е изградена на негов гръб в доста буквален смисъл...

Иначе ще гледам и 11ти сезон, ама ще го изчакам да свърши най-напред. Имах предвид, че искам да разкарам 10ти сезон от живота си.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Wed Jan 13, 2016 11:18 pm

Аз забуксувах в калта на 9-ти и малко почивка, няма смисъл на екс само и само болката да свърши по-бързо. Ще се позяпа още по диагонала, ама кога и колко не се наемам за ся да коментирам. :dunno:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Wed Jan 13, 2016 11:23 pm

Е що бе, 9ти беше доста сносен.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Thu Jan 14, 2016 4:31 am

Ок, приключих и 10ти сезон, който си остана слаб почти до края. Последните 2 епизода обаче бяха яки и отключиха възможността 11ти сезон да е наистина последния за сериала - нещо, което се надявам, щото Суперначъръла се изчерпи отвсякъде.

Да, дори ай-кендито вече не е толкова хубаво. :cry:

Сега ще си почина малко от братята, докато чакам целия 11ти сезон да излезе. И мисля тея дни да дръпна Dark Angel да го погледна.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by passer-by » Thu Jan 14, 2016 4:41 am

Добър избор, все пак един от двамата създатели на тоя сериал е Джеймс Камерън. :)

Имай предвид, че Дженсън Акълс се появява чак във втория сезон, но първият е много добър, лично за мен по-пипнат като истории от втория.

И не че за теб има значение, но не мога да не го спомена - Джесика Алба на 19-20 години с къдрава черна коса.Image

Her big break came when writer/director James Cameron picked Alba from a pool of 1,200 candidates for the role of the genetically engineered super-soldier, Max Guevara, on the Fox sci-fi television series Dark Angel. Co-created by Cameron, the series starred Alba, and ran for two seasons until 2002, earning her critical acclaim as well as a Golden Globe nomination.


Кхъм... по темата, Дженсън на 22-23 години още в тоя сериал си е отракан и небрежен, много добре стои на екран, както добре се вижда от компилацията в линка на Никича.
Пък и не му се пречка Джаред Дървения Лос. :mrgreen:




Впрочем това знаеше ли го?
Ackles was originally asked by Nutter to audition for the role of Sam but preferred the character of Dean after reading the script.
:D
Представяш ли си ролите им разменени? Image Image
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Thu Jan 14, 2016 6:19 am

Не, не мога да си ги представя разменени, въпреки че съм сигурна, че Акълс би могъл да изиграе и Сам. Има си хас да не си избере Дийн - той е по-готиния от двамата. Всеки първо него забелязва.

Но пък аз си обичам и Сам. Точно така изигран от "дървения" Джаред. Аз нямам проблем с актьорската игра на Джаред в тоя ред на мисли. Перфектно си пасва на ролята на засенчения и дундуркан от батко малък брат. Честно казано, за тея 10 сезона мисля, че Дийн е успявал да ме подразни истински повече от Сам. Нееднократно ми се е искало да му вкарам (на Дийн тва) някой друг освестяваш шамар. На Сам само ми се е приисквало да му кажа някои работи. :lol:

PS. Точа Dark Angel-a и прецъках няколко сцени от първи епизод на втори сезон, където се появява Алек (героят на Акълс). МИГНОВЕНА УДАРНА ХИМИЯ С ДЖЕСИКА АЛБА. I SHIP THE FUCK OUT OF THEM!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Fri Jan 15, 2016 11:52 pm

Имаше няколко добри епизода из 9-ти, върджинс, трикстер камео и финала с Марв. Дарк Диин кефи, 10-ти сезон почна ок уж, ама чак на театралната постановка с момиченцата се разхилих както си трябва. :hihi:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sat Jan 16, 2016 1:41 am

WTF IS WRONG WITH WOMENFOLK????

Вчера, докато разцъквах Supernatural Wiki-то за някво инфо, което вече не помня, попаднах на статията Peen of Death. Статията Peen of Death ни занимава с пениса на Сам Уинчестър и това колко е смъртоносен той (пенисът), щото жените на Сам масово умират или им се случват някакви гадости.

Не разбрах нуждата от съществуването на Peen of Death като понятие и защо някой изобщо е мислил за него, но как да е. Затворих страницата и продължих с живота си.

Преди малко обаче, Петя ми пуска по Скайп линк към статията за Padacock. Статията за Padacock ни занимава с пениса на Джаред Падалеки и това че той (пенисът) е огромен по непотвърдени слухове.

...

Защо.

Не, наистина не разбирам. Защо, когато на екрана имаш две прекрасни човешки същества, които май и в реалния живот са такива и с които си съпреживявал 10 сезона поред и са ти станали близки и скъпи, седиш и мислиш за пениса им по този начин? Кому е нужно това?

И после някви ми реват за objectification-a на жените във видеоигрите и комиксите. Ми, кажете ми, другари, попадали ли сте, примерно, на Avenger Wiki entry кръстено Punanitasha за вагината на Наташа, The Black Widow? И аре, Пунаниташа бих я кльопнала някак, щото героинята поначало е анимационна и там поне човек може да избегне вземане даване с интимните чаркове на актрисата й. Но Джаред Падалеки е истински жив човек. Аре малко уважение, а?

Много съм отвратена. :cry:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Sat Jan 16, 2016 10:47 am

А, и по-тъжно има, тва жените са плашещо нещо понякога ;р.
Spoiler: show
Image
В епизода със Супернечъръл мюзикъла поне се ебаваха пак с фенфикшъните добре. Ама за сега това беше забавното само до средата на 10-ти ;( Кроули го играе като Сатаната от Саут Парк ;(. съч уейст :(
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Jan 18, 2016 11:01 am

Минах с бръснещ полет и през 10-ти. Имаше някакви моменти и Мамчето рулз особено като превключи на силен скотиш ама... 11-ти бих го гледал ако ДЪ Д е Jackie Estacado само... а то...
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Ghibli » Mon Jan 18, 2016 1:22 pm

На мен Мамчето ми е много водевилна, не мога да я понасям :mrgreen:

В 11-ти сезон дават малко развитие на характерите на братята в положителна посока, което мен ме устройва, защото до 10-ти бяха станали някакви чудовища и двамата.

Спойлер от 10-ти сезон:
Spoiler: show
Върхът за мен лично беше епизодът с дъщерята на Кастиел, в който и Сам, и Дийн упорито се опитваха да разубедят Кастиел да й помогне, защото тя не му е никаква, в крайна сметка, и няма защо да се занимава с нея. В този момент осъзнах, че моралните ориентири напълно са изпаднали от сценария и с носталгия си спомних за времената, когато на нашите им пукаше за невинните жертви.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests