Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Ghibli » Mon Feb 08, 2016 12:50 am

Аз смятам, че погледът на Дийн към
Spoiler: show
сандвича
в последния (засега) епизод трябва да се направи на гифче. Всъщност вярвам, че някой в интернет вече се е погрижил :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Xellos » Mon Feb 08, 2016 10:19 am

То имаше из нета едно комиксче за рожден ден на Дийн с гигантски пай от който изскача стриптизьорка и той я избутва настрани да не застава между него и Пая :D Сродна душа.

В Хейвън, освен препратките към други неща на Кинг има няква ебавка бтв с Гоустфейсърите от тук.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Feb 08, 2016 10:38 am

Приключихме с първи сезон и гледахме и два епизода от втори. То като цяло първи епизод на втори сезон (In my time of dying) за мен си е реалния финал на първи сезон и считам, че са го плеснали във втори сезон само за да ни тролят с клифхенгъри.

In my time of dying си остава един от най-добрите епизоди за мен. Дийн е толкова прекрасен и Акълс го изиграва толкова добре в тоя епизод. Просто онова "Dad, you're scaring me" всеки път ми причинява физическа болка направо. Като ги гледам двамата братя колко са невинни тука и като знам какво ги очаква и как ще ги промени то, ми се къса сърцето. :cry: Особено сега както си правя съпоставки с 11ти сезон.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Tue Feb 09, 2016 7:42 am

Ок, наваксах. И се хилих като изрод на аwkward семейната вечеря в 12ти епизод. :lol: :lol: :lol:

Не съм сигурна, че ми харесва кво правят с Дийн в момента, но сезонът всъщност хич не е лош и имаше няколко доста яки епизода дотук.
Spoiler: show
Миша Колинс гримасничещ като Марк Пелегрино ме вкарва в доста странно психическо състояние - хем ми е убер крийпи, хем ме кефи... Много добре се справя.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Wed Feb 10, 2016 4:27 am

Начи, пичове, в края на месеца ще ходя до LA на конференция. И преди няколко седмици си купих самолетния билет и си резервирах хотелска стая. Избрах хотела (Stay on Main) щото беше в центъра, на километър и нещо от мястото на конференцията и освен това беше изумително евтин. Ревютата в hotels.com бяха окейни.

Днес обаче се хванах да почета малко инфо и из Tripadvisor и оттам научих предишното име на хотела, Cecil Hotel. Имал история. Та, почетох и Уикипедия. Ето да почетете и вие:
The Hotel is known for several suicides and its criminal activity which includes three murders.[2] Most notably, the hotel was the reported residence for serial killers Richard Ramirez in 1985 and Jack Unterweger in 1991.[2] It is rumored to be one of the last places Elizabeth Short was seen before her murder in 1947.[3]

In February 2013, the nude[4] body of Elisa Lam, a 21-year-old Canadian student, was found inside one of the water supply tanks on the hotel roof. Lam went missing January 31, and her decomposed body was discovered on February 19 by a maintenance worker in one of the rooftop water tanks, after guests had complained about low water pressure and water that "tasted funny".[5][6] Authorities later ruled Lam's death as an accidental drowning. Video surveillance footage taken from inside an elevator showed Lam acting strangely, pressing multiple elevator buttons, hiding in the corner of the elevator, and waving her arms wildly, causing widespread speculation about the cause of her death.[7] After the elevator video was made public, many started to believe in a more paranormal explanation, some even going to the extent to claim Lam was possessed. Lam was thought to have had bipolar disorder, which could have contributed to her death as well as her strange behavior in the elevator.[8]

In 2011, the Cecil Hotel was re-branded as "Stay on Main", and a new website, stayonmain.com, was created. The old website thececilhotel.com continued online, though, until the end of 2013.[9]

Paranormal activity is so commonly reported at the hotel that in 2015, the TV show American Horror Story: Hotel was loosely based on the hotel.[10]
Нда.

Ще си купя бутилирана вода, ще се запася със солчица и джилезо и ще чакам Дийн да се появи на бял кон да ме спаси. Или Castle. Ако оживея, ще ви напиша тук дали са толкова хубави наживо колкото и на екрана. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
alshu
Elder God
Posts: 5251
Joined: Tue Dec 21, 2010 12:21 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by alshu » Wed Feb 10, 2016 9:20 am

Ха, аз съм гледал документалистика за този хотел.
Би трябвало резервацията ти да е по-скъпа, защото все пак е известно място. :lol:

За всеки случай сложи на speed dial и телефона на Ghost Busters (The REAL Ghost Busters, not the reality TV scam.)
The coffee had been steadily growing more and more execrable for the space of three weeks, till at last it had ceased to be coffee altogether and had assumed the nature of mere discolored water — so this person said. He said it was so weak that it was transparent an inch in depth around the edge of the cup. As he approached the table one morning he saw the transparent edge — by means of his extraordinary vision long before he got to his seat. He went back and complained in a high-handed way to Capt. Duncan. He said the coffee was disgraceful. The Captain showed his. It seemed tolerably good. The incipient mutineer was more outraged than ever, then, at what he denounced as the partiality shown the captain’s table over the other tables in the ship. He flourished back and got his cup and set it down triumphantly, and said:

“Just try that mixture once, Captain Duncan.”

He smelt it — tasted it — smiled benignantly — then said:

“It is inferior — for coffee — but it is pretty fair tea.”

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by AlDim » Tue Mar 15, 2016 8:46 am

Гледах пет сезона Supernatural. Ста'а.
Spoiler: show
п.п. Пиша този пост, за да троля жена си. Move along.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Tue Mar 15, 2016 8:55 am

^Тоя запъртък горе е понеже Сашко го е срам да си признае, че е gay for Sam.

Иначе на второ гледане сериалът продължава да ми допада. Четвърти сезон ми се видя чувствително по-слаб от предишния път, но пък за сметка на това 3ти и 5ти ми харесаха чувствително повече.

Обичам Сам и Дийн с цялото си сърце и душа. :cry:

И продължавам да не мога да разбера що разни хора имат проблем с актьорската игра на Сам. Съвсем добре си се справя човека. Аз имам много повече проблем с прочувствените монолози на Дийн, които иначе добрия актьор Дженсън Акълс, не успява да изиграе както трябва. Там където обясняваше кви ги е творил в ада, беше особено болезнено. Също, сцените на застиналото му лице с една перфектна сълза стичаща се по бузата, се случват твърде често и трябва да спрат да се случват.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Mon Mar 28, 2016 8:49 pm

Петя ми прати следната сладурщинка:

http://9gag.com/gag/aX929zb

:heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sat May 28, 2016 6:46 am

Някой друг освен мен гледа ли го това?
11ти сезон свърши - имаше няколко яки епизода, но като цяло беше безсмислен и финалът тъпееше. Ще има и 12ти сезон, в който ненам с кво ще ни занимават, след като вече се занимахме с Бог и сестра му.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Re: Официалният Supernatural топик

Post by termit » Sun May 29, 2016 12:12 am

Аз спрях след 1 епизод на 11 сезон, просто не можах да се насиля. Като те чета, явно правилно съм направил.
Искрено се надявах да го спрат след 11-ти, тогава щях да изгледам сезона за принципа. Ако наистина са трепали зе бога, за 12 остава Смърт само според мен - всичко друго вече би трябвало да е твърде ниско ниво за тях.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Yan » Sun May 29, 2016 12:28 am

termit wrote:Аз спрях след 1 епизод на 11 сезон, просто не можах да се насиля. Като те чета, явно правилно съм направил.
Искрено се надявах да го спрат след 11-ти, тогава щях да изгледам сезона за принципа. Ако наистина са трепали зе бога, за 12 остава Смърт само според мен - всичко друго вече би трябвало да е твърде ниско ниво за тях.
Ъм, Смърт го отрепаха още в края на десети сезон :)
Иначе противно на мнението на Амелия, 11-ти сезон всъщност е доста приличен, а новото зло е доста забавно и добре мотивирано/изиграно. Че и химия имаше с Дийн.
Финалът на сезона утре ще го гледаме вероятно, че много бач тая седмица.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sun May 29, 2016 8:50 am

термит, пробвай сезона все пак, защото в него има прекрасни епизоди като Baby, които просто трябва да се видят от всеки фен.

Новото зло беше окейно, да, и наистина имаха някаква химия с Дийн, ама накрая беше много изпортена работата с него. Но пак - бая безпредметен остава тоя сезон и точно финалът му го превърна в такъв. Имаше потенциал това НАИСТИНА да е краят - все пак и Бог се появи. Но те решиха да продължат да доят кинтаж от франчайза, с което утрепаха тежестта, която тоя сезон можеше да има.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by трубадур » Sun May 29, 2016 10:25 am

Някой може ли да ме светне до кой сезон съм. Последно дийн беше демон и преебаха яката идея 3 епизода по-късно, след като го оправиха. Това 10 или 11 е?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Официалният Supernatural топик

Post by Amelia » Sun May 29, 2016 11:30 am

На 10ти прилича.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests