Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Tue May 22, 2012 5:54 pm

Мда, кофти е че не приключиха шоуто с този сезон. Средна работа като цяло, няколко добри епизода, няколко лоши... биваше да се усетят и да се спрат.
От друга страна ще е много яко,
Spoiler: show
ако обърнат поне част от 8 сезон на телевизионна адаптация на Painkiller с Дийн в главната роля
Не че има шанс да стане, но човек може да си помечтае...
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed May 23, 2012 8:36 am

Надеждите за осми сезон са свързани с махането на Сара коя-беше-там от екипа, но не мисля, че и това ще промени нещата, честно казано и двамата актьори минават през моушъните като за световно вече. Трудно бих се навил да видя осми сезон, ма аз и тоя трудно се навих да го почна, пък го изгледах все пак, макар и с мъка.
This is it. Ground zero.

User avatar
thia
Commoner
Posts: 25
Joined: Wed Feb 23, 2011 7:22 pm
Location: от кюстендил съм, но живея в италия

Post by thia » Tue Oct 16, 2012 6:33 pm

Аз ли бъркам или авторите имат много странни идеи за привличане на зрителското внимание? По-скучно начало на сезон не е имало! И Дийн не е Дийн, и Сам се е върнал към блаженото си състояние от пилотната серия на първи сезон... Пфу! Гледа ли все още някой "Свръхестественото" или съм останала сам-самичка в надеждите си го посъживят този сериал?

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Wed Oct 17, 2012 11:54 am

Ми понаглеждам го аз, вече не знам защо - по навик като че ли. Във всеки случай явно този сезон е ред на Дийн да е Зъл Поради Кофти Минало, та явно са почнали да им свършват идеите на сценаристите. Майката на пророка се очертаваше да е свеж полъх, но за съжаление твърдо бързо я сецнаха.
И не си получих Painkiller-а :(
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Nov 22, 2012 10:11 am

Аз най-накрая загледах шести сезон. Знам, че хората не му се кефят, но аз съм очарован от Туайлайт епизода, в който момичето в началото се казва Кристен, а вампирът - Робърт...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Jan 28, 2013 1:24 pm

Доста як беше последния епизод на Supernatural. Поредното потвърждение, че когато не се взимат твърде насериозно са най-добри.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jan 28, 2013 1:28 pm

8ми как е като цяло, аз само с 1ва серия си останаха, която беше доста рандъм за някакви цялостни впечатления....

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Jan 28, 2013 4:51 pm

По-добре е от 7-ми за сега. Има няколко качествени нови попълнения.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Jun 05, 2013 12:47 pm

Изгледах го и 8-я, малко на стероиди и от чиста фенщина. Сам пак е станал тотално негледаем с тая лигавщина неговата, Дийн си е Дийн (слава богу), обаче това с единия изчезва и се връща вече се изтърка доста. Много малко попадения този сезон, повечето епизоди си ми бяха направо скучни, дори превъртях онзи с върколаците и снимането с камера :shock: Мисля, че е крайно време да го приключат поне в 9-ти.
Image

LFbg
E'lir
Posts: 166
Joined: Sun Mar 24, 2013 4:05 pm

Post by LFbg » Wed Jun 05, 2013 1:13 pm

При мен нещата са 50 на 50. Ту правят някой много добър епизод, ту правят някой много смотан. Хващат добра идея и не я развиват. 8ми сезон като цяло е по-добър от 7ми, но според мен вече някой трябва да си отиде. Кас например, който ми лази по нервите яката. Трябва да обърнат историята и не мога д аразбера защо още не са го направили. Някой по-горе даде идея за следващия сезон да е като Пейнкилър от страна на Дийн- това ако стане ще е супер. Братята да се обърнат един срещу друг, също е добър вариант и бих гледал с интерес. Последният епизод на мен ми хареса доста, даже доста доста. Ще видим. Дано развият историята и разкарат Кас най-накрая :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jun 25, 2013 4:56 pm

Изгледах най-сетне със ЗОР 8мия сезон, дори не мога да кажа че има цели епизоди дето кефят, само моменти тука там... най вече с Фелиша, ама аре да го приключват вече. :facepalm:
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Jun 26, 2013 9:23 am

Да,
Spoiler: show
аз на финала исках Сам да се гътне, смятай.
Не че не могат да върнат в шоуто кефещите неща, но явно са се поизчерпали сценаристите.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Sun Feb 16, 2014 4:04 pm

Много съм нещастна :(

Този сериал беше едно от най-великите ми открития след ерата на Бъфи. Особено първите сезони с цялата си траш-арт естетика, супер яката атмосфера на градските легенди и двамата братя вечно на път... Защо ми го отнеха това?

Не знам дали някой хомо сапиенс тук все още го гледа, но ще ви сведа основното за 9 сезон:
Spoiler: show
Сам и Дийн влязоха в менопауза.
За нищо не стават вече :cry:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Feb 16, 2014 5:19 pm

До края на петия сезон това беше може би любимият ми сериал. Зарязах го в средата на шестия. Не знам какво точно стана, та се превърна в полугледаема боза толкова бързо, честно казано.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Feb 16, 2014 5:26 pm

Абе спрямо 7-ми и 8-ми сезон е чувствително по-добре. Имаше доста добри епизоди (извън последните два).
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests