Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Mon Jul 04, 2011 1:41 pm

Снощи свърших 6-ти сезон.

Ебати великият сериал.

Spoiler: show
И наистина - да вземат да съживят Балтазар, че героят който го играе е ненормалник. Като цяло каста в този сериал е един път, има ибахти имбите, начело със Сам и Дийн, Кастиел, ужасно якия Габриел, пича дето играеше Луцифер, супер готиния Балтазар и пича с ненормално якия глас и изражение - Краули.
Добре ве - как така Кастиел ще стане главния лош сега!?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Jul 04, 2011 2:37 pm

По-забавното е, че в 7-ми сезон
Spoiler: show
Миша Колнис, който играе Castiel няма да е в regular cast-a. Което е доста любопитно решение. Знае се, че ще гостува в разни епизоди, обаче до там.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 04, 2011 2:59 pm

Е не виждам защо да е нелогично предвид, че 100% ще е главният лош. И Лусифер не го виждахме всяка серия.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Jul 04, 2011 7:10 pm

Мда, по-скоро щеше да е странно ако виждахме Кастиел често в следващия сезон. Все пак
Spoiler: show
deus ex-а трябва да се ползва пестеливо, иначе бързо ще омръзне. А и Кастиел стана прекалено мощен, за да се намесва често. Аз си имам една надеждица, че ще се пробват да му пуснат Смърт. Тогава ще стане забавно.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jul 05, 2011 3:39 am

Това в спойлера ти наистина ще е доста интересно и съм сигурен, че неминуемо ще го видим, така и така два сезона едни герои въртят, че защо не и трети.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Tue Jul 05, 2011 8:29 am

Четвърти сезон с тоя епичен финал ме вкара в джаза :)
Много добър. Баси тоя сериал задобрява с всеки нов сезон.
Spoiler: show
Подозирах че Сам го готвят да убие Лилит, но чак в предпоследната серия се досетих че това е ключа да извадят Луцифер на свобода. Концепцията с ангелите много ме кефи
"GOD has left the building"
Awesome :lol:
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Tue Jul 12, 2011 2:33 pm

Малко протеворечиво мнение ще изкажа след предишните ми възторжени такива. :))
Пети сезон беше ок с изключение на финалната битка която ми се стори доста изсмукана от пръстите.
Spoiler: show
Не може Луцифър който смаза Гейбриел да изгуби контрола от Сам някой-си Уинчестър... ВТФ... И Михаил как пада в дупката.... смях голям.

Както и да е, обаче 6-ти сезон е толкова слаб и безсмислен, че чак ми се приплака. Разговорите между двамата братя спокойно могат да заместят добро разхлабително ако имаш чревни проблеми... Едно и също писва, дори супер комичните стендалоунки и дори туитващия Кастиел няма как да спасят положението. И сега колкото повече време минава толкова повече осъзнавам (ще ме прощават върлите фенове) колко е зле като цяло тоя сериал. И като мейн стори и като кастинг извън Дийн и Кастиел.
Ще тествам 7-ми сезон все пак да видим що ще стане, но като цяло драмата в сериала ми е е съвсем през центъра. Отдавна не ми се беше случвало да искам един сериал да свърши по-бързо, да очаквам края с нетърпение... бррррр.
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jul 12, 2011 3:02 pm

Луд лииии шести бясно задобрява, туитващият кастиел е омг :Р
This is it. Ground zero.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Tue Jul 12, 2011 3:14 pm

Moridin wrote:Луд лииии шести бясно задобрява, туитващият кастиел е омг :Р
Е стига де. Точно от теб неочаквах да се превърнеш във Фенбой, честно. Винаги си бил умерен.
Въпросната серия е яка. Просто ей така за миг си представи отношенията между двамата главни героя в началото и сега накрая. Каква тотална деградация пада. :))
Да не говорим че тука саможертвата я има за здравей здрасти и думата тотално си загуби значението.
Аз не разбрах дали си догледал сезона затова ще пиша в спойлер таг.
Spoiler: show
Човек вече се чудят какво да измислят и чак дракони вкарват. ДРАКОНИ!!! Дето са некви хора ставащи на прилепи. Ами Майката? След Алистър и Луцифер, тая е като неква пача и понамирисва на измислена по пътя... Сега Крипки като го няма и нещата заораха. Няма го вече оня свежарски хумор, няма ги сериите с пророка дето бяха едва ли не най-култовите в поредицата.
Кастиел изведнъж го извъртяха да мине на "тъмната страна". Нямаше встъпление, промени в поведението му. Просто го сервираха в последните 3-4 серии, щото вече се чудят кво да измислят. И сега имат deus ex machina как ще се справят натам не знам. Само да не е като с Питър Петрели в Хироус дето измислиха баща му да му вземе силата и героя тотално потъна в кофите. По голяма тъпотия няма :)))
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jul 12, 2011 3:50 pm

не съм го догледал, затова се въздържам от крайно мнение, но с чисто сърце потвърждавам, че в момента в който
Spoiler: show
сам си върна душата
сериалът отново запрличиа на себе си и доста задобря.

финалът на пети и мен ми беше малко изсмукан, ама можеше и по-зле :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Aug 23, 2011 11:51 am

Най-сетне след мноооого слог догледахме сериала. Еми изводът е, че шести сезон все пак не става. Началото му е много зле, към средата набира скорост и веднага след края на първия сториарк (с душата), закратко нещата наистина се върнаха във форма, имаше изключително силни епизоди. После обаче стана голяма манджа с грозде, твърде много заплахи, които се обезцениха една друга
Spoiler: show
(развитието с Майката беше епичен фейл)
цялата линия с Кастиел беше яко в джаза и съм съгласен, че можеше да я билднат по-добре. Не беше съвсем от синьото, но не беше и особено оригинално.

Последният епизод беше масивно разочарование, дори на фона на повечето слаби завършеци на сезони в тоя сериал.
This is it. Ground zero.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Tue Sep 13, 2011 6:36 pm

Тва от преди месец нейде, но Каризма Карпентър и Джеймс Мастърс щели да се появят в някакъв епизодец от новият сезон. Йей!

http://www.tvline.com/2011/08/supernatu ... y-reunion/
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Mother
Misting
Posts: 266
Joined: Fri Jul 06, 2007 9:32 am

Post by Mother » Tue Oct 04, 2011 12:10 pm

Random wrote:Тва от преди месец нейде, но Каризма Карпентър и Джеймс Мастърс щели да се появят в някакъв епизодец от новият сезон. Йей!

http://www.tvline.com/2011/08/supernatu ... y-reunion/
Хех, след Унифред, Дарла и не знам кой още се беше появявал сега и тия двамата. Ще ме обхване носталгия.

БТВ след якия първи епизод от новия сезон, втория беше доста meh...
Но да видим какво ще стане де. Аз почти съм се отказал от този сериал.
Повечето смъртни понякога престават да вярват на разни части от себе си. С изключение на Круппе, разбира се, чиято заслужена самоувереност е абсолютна.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Oct 12, 2011 10:01 pm

Краят на трети епизод с беше най-гадното нещо, което сценаристите досега са правили в тоя сериал. Никога повече няма да кажа добра дума за Дийн :?

@Гибли - и ти казваше, че втори епизод бил по-депресарски от този? :shock:
This is it. Ground zero.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Thu Oct 13, 2011 9:58 am

След като свърши стори арка на Крипки (5те сезона и въпреки малко насиления финал), сериала за мен си завърши перфектно и за това нямам, и нямах, никакви очаквания за Гембъл ерата. С мъка изгледах 6ти и сега пробвам и 7ми сезон, но ако продължава да затъва(както съдя от думите ви) мисля да спра вече да си причинявам насилствени лоботомии (визирам двама мъже и половина, как се запознах с майка ви и други такива пляви). Хората вече не знаят кога да се откажат.
Spoiler: show
Да се появява Бог най-накрая, потоп, след това Нов нов завет и Сара да си ходи или битка между Бог и Луцифер, да затриват земята и да ходят да се гърмят някъде другаде.
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests