Skins - The Official Topic (SPOILERS)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
beliefcontrol
Paragon
Posts: 532
Joined: Sat Jan 20, 2007 2:53 pm

Post by beliefcontrol » Sun Mar 27, 2011 5:27 pm

Не е задължително, при доста от риповете видеото се редактира и логото се заличава.

Конкретно първия сезон в Замунда е само DVD rip, от 2-ри до 4-ти са качени по два пъти - TV и DVD.
Disillusion is common place.
Confusion, our fatal flaw.
Retribution, our sacred god.
Conclusion: There is no law.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Mar 27, 2011 7:25 pm

Ами ще го гледам така какво да се прави. Не го намирам никъде от Гугъл с ТВ Рип. Каси ме кефи к'ва е завеяна и усмихната, много ме кефят и Макси, Тони и Сид. Много обичам така- някакъв сериал, книга или манга от първият епизод/първите страници да знам че ще ме изкефи брутално.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Mar 27, 2011 9:18 pm

Блех, поне гледай рипът да е от британските двд-та, че иначе финалът е сменен във версията на BBC America...

Иначе в първи сезон няма слаб персонаж.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Mar 27, 2011 9:29 pm

Няма нужда, хаха! Една душа благословена от АнимеС ми даде линк за ТВ рип на първи и втори сезон.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Mar 29, 2011 6:36 pm

Та, изгледах първи сезон. :yay: :yay: :drool: :drool: :rofl: :popcorn: :popcorn: :monkey: :monkey: :ghostche: :panda: :panda: :metal: :metal: :metal: ВЕЛИКООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кхъм, героите всичките ми бяха страхотни само Ануар ме издразни със "голямата" дилема с Макси и Джал ми беше леко безразлична. Епизода на Крис беше първият по-емоционален и ми беше много гадно, епизода на Сид, първият и последният са ми любими. Тони при все че половината време исках да мре в мъки, ми стана малко гадно като го блъснаха. Пфф, майтапя се, плаках не заради него ами като цяло заради тона на последната сцена с песента, щото беше мъкътъ за Сид и Каси. Мишел много ми хареса, не знам и аз защо, но най-съчувствах на Сид. I've been in his shoes. Макси наистина ме изкефи че не беше гея женчо от американските комедии тип Уил и Грейс и че не беше комплексиран, сдухан гей като от американска драма. Джал ми беше някаква никаква, Абигейл искам също да мре в мъки, Кенет рулира с акцента. И, моята любов, КАСИ! Толкова е сладкааааааааааааааа! :oops: Цялостното и излъчване, постоянното wow и lovely толкова ме кефят! Епизода в Русия също беше брутален, както и този на Каси. Предпоследният беше ебати психотрилъра. Рускинята от руският епизод беше яка. Copious english swearing ме изкефи брутално. Аккрисата на Ефи е много красива. :shock: Ултимативният тийн сериал, американците да ядат на Mad Twatter мустака.
Оценка: OVER 9000/10
П.П. Някой да ми пише на лично за саундтрака, моля! :cry:
It's like a fucking episode of the O.C. :lol:
Напред към втори сезон!!!!
П.П.2 Плаках бе!! :shock: В смисъл, не е като да не плача на сериали, но на тийн сериал! Не съм някакъв фен на One Tree Hill и The O.C. но покрай сестра ми съм изгледал доста от тях, дали докато ям по телевизора или докато я чакам да стане от компютъра и изобщо не ми пукаше за тях поне малко, като за някоя сълзлива сцена.
Muad_Dib wrote:Най-тежкият момент за мен в Скинс беше, когато Сид ВСЕ ПАК се оказа пълен загубеняк и не я бодна като тя дойде у тях.

Този е гей.
Аз бях раздвоен защото исках да е с Каси И да е с Мишел. Можеше да направят една тройка де. :P

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Apr 01, 2011 9:54 pm

Свърших 2-ри сезон на Skins и съм девъстейтед. Много добър сезон (при все че не е на нивото на първи) и последният епизод беше добър но тоя финал ми беше малко като тоя на Panty&Stocking with Garterbelt. I need closure goddamit! Не е ясно какво става с Мишел и Тони, Скеч нещо ми увисна (тя това прави цял сезон де), мога само да гадая за Сид и Каси, а Джал... Ката цяло по драматичен сезон но пък където имаше хумор и купони, бяха мега-концентрирани. Каси сериозно ме издразни при все колко ми беше любима, Мишел все си ми е такава добричка, Джал малко повече развитие получи, Крис се разви супер, Макси много гадно го игнорнаха, Ефи дори с краткото присъствие рулира и като зяло любими герои ми остават Тони, Сид, Мишел, Макси, Крис и може би все още Каси. Плаках 4 или 5 пъти на този сезон. За двата сезона съм плакал сигурно 6 или 5 пъти- нечуван рекорд. Любими са ми първите 4 епизода, на Тони и на Крис. Когато се овладея психически и емоционално почвам 3-ти сезон да го видя. 9/10 за този сезон, 11/10 за първи.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Jul 07, 2011 12:00 am

Някой да е гледал пети сезон?
Ако не сте, недейте си го причинява, моля ви... Толкова брутално глупав сезон не знам дали е имало някога..
То бива, бива безидейност, ама чак пък толкова.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Jul 11, 2011 4:54 pm

Аз чак сега се сетих, че бях гледала примерно два епизода. Оставих ги не защото чак толкова не ми харесаха, просто не ми беше до тях. Но след като съм успяла въобще да забравя, че е имало нов сезон явно са били доста посредствени.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Mon Jul 11, 2011 5:21 pm

То проблемът е, че това поколение бяха като в забавачницата. Нямаше нищо от това, което прави Скинс нещо специално.
Какво се случва във всеки един епизод: събираме се по обяд, слушаме дъбстеб. Толкоз.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Jan 21, 2012 4:15 am

4-ти сезон беше много тежък и много добър. Наистина заобичах и тия герои, не толкова колкото първите но все пак ми пукаше за тях. Саундтрак беше чувствително по - добър от този на 3-ти. Смъртта на
Spoiler: show
Фреди
беше много психираща и стоеше изкуствено. Иначе отвореният финал наистина дразни, най - малкото защото исках да видя как Куук пребива
Spoiler: show
Фостър
. Като цяло този сезон ми вдъхна надежда в сериала и ще подходя непредубеден къв 5-ти сезон, може и да ми хареса.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed Feb 15, 2012 1:27 pm

Вие си мислите, че 4 и 1 са брутално добри. Не сте гледали още 6, явно 8-)
http://www.youtube.com/watch?v=6kI3Y60v ... ure=relmfu

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Wed Feb 15, 2012 1:29 pm

По - скоро 1,2 и 4. Пети започна яко с Франки, на Рич епизода ми беше малко meh, но това което забелязвам че се очертава като дразнеща тенденция е, че вече епизодите са изцяло концентрирани върху дадения герой и много малко се вижда от останалите.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Razaelski
Paragon
Posts: 555
Joined: Sat Jan 21, 2012 11:12 pm

Post by Razaelski » Wed Feb 15, 2012 2:55 pm

Claymore47_Fen wrote:По - скоро 1,2 и 4. Пети започна яко с Франки, на Рич епизода ми беше малко meh, но това което забелязвам че се очертава като дразнеща тенденция е, че вече епизодите са изцяло концентрирани върху дадения герой и много малко се вижда от останалите.
Ми пети е пълна скръб, тъй като Bryan Elsley и Jamie Brittain отиват в САЩ да правят американският Skins (който също се оказва пълна скръб). И май сценаристите са други конкретно за пети сезон, в който само говорят и ... говорят... Обаче идеята за хипстърчета не е никак лоша. В епизод 6 пак са оригиналните авторе и туистовете (освен пилотният, който беше скучен) те удрят като с чук. Горещо те съветвам след 5 веднага на чекнеш и 6. Епизодите на Ричард и Франки са гениални според мен :mrgreen: Имат и нов ученик в класа, който е тотален nutcase. Разхожда се с един зар и списък с от 1 до 6 и каквото покаже зара това прави. Номер 2 беше "да се сбия с някого" и просто отива и удря рандъм човек :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 10, 2013 10:54 am

Аз най-сетне рекох да видя кво прави сериалът през всичките тия години. Изгледах за ден и половина 3 и 4 сезон (3 го бях гледал навремето като излизаше, ма ми беше твърде прясно впечатлението от първите два още и не можах) и ме изкефиха много. Факт, кастът просто не е това, което е първият, но развитието беше силно. Интересно, но най-любима като че ли ми беше Кейти :shock: Отвореният финал обаче може да ми го лапа.

Засега съм видял първите два епизода от 5 сезон. Франки е разкошна, но Рич ми е визуално гнусен :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Mon Jun 10, 2013 1:00 pm

За който не е разбрал, ще има седми сезон с индивидуални истории с Ефи, Каси и Кук. Трябва значи да изрина шести...
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 22 guests