Skins - The Official Topic (SPOILERS)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jan 25, 2009 2:59 pm

Не ме изкефи много епизодът отчасти поради това, че не разбрах половината :mrgreen: отчасти поради даскалите - ужасно са умрели. Парадоксално, като имаме предвид, че става дума за колеж, а досега беше даскало, но цялото ниво на сериала е доста по-незряло. I mean, fart jokes, really now..

Фреди е по-готин от целия каст на предните Скинсове заедно, де.. е, може би без Макси :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jan 25, 2009 3:01 pm

Глупости, Фреди е Крис, ма без треварската завеяност. Иначе това е същото даскало, просто се казва "колеж".


Едит: опа, грешка, аз за Кук си мисля. Тия ги мешам още. Фреди е готин, ма засега нищо особено.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jan 25, 2009 4:56 pm

Баси якото - американското издание на първи сезон не само СЪЩО е с орязан саундтрак, ами и цялата "Wild World" в края на девети епизод е махната заради некви проблеми с правата. ЗОМГ, дет се вика :evil:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Rayko
Scholar
Posts: 148
Joined: Wed Dec 26, 2007 10:17 am

Post by Rayko » Sun Feb 08, 2009 6:42 pm

В момента тука при мене пускат един епизод всеки четвъртък. честно казано за момента ги бива, само дето женските персонажи(особено не-готината близначка) за момента почти нищо не правят. Последния епизод, който гледах беше имровмънт за разлика от втория и третия, с пристигането на Томас. Джони Уайт е малко по-интересен и участва повече от ганстера от първите серии Мадисън Туатър. Бе пак има развитие, ама не съм доволен от развитията на взаимоотоношенията, между героите...
Slaughter the mutant, purge the unclean, burn the heretic!

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Feb 13, 2009 6:23 pm

Много яка 4-та серия. Според мен се доближава до най-доброто на предните сезони.

Кук почва да ме кефи... а пък Ефи с разпусната коса и раздърпана пижама прилича на Кейт от Lost

Пандора е по готин Сид и от истинския :) или поне не му отстъпва като герой.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Fri Feb 13, 2009 6:45 pm

Смъквам я, макар че предишните две бяха огромно разочарование.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Feb 14, 2009 5:06 am

некви линкове, по възможност събнати?
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 14, 2009 11:06 am

Е научи се да ползваш мининова, баси. А събс ако има, определено не биха вървяли с файла.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 14, 2009 1:39 pm

Нищо лошо вместо всеки да трябва да браузи мининовата, да има линк. Доста по-удобно е.
Това са епизоди 2,3 и 4.

http://www.mininova.org/get/2233612
http://www.mininova.org/get/2253698
http://www.mininova.org/get/2277160
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Sat Feb 14, 2009 2:32 pm

Вярно че за пръв път най-накрая се върна малко усещането от стария Скинс в тази серия. Почти се бях отказала да се надявам. Макар че предната с Томас също не беше толкова лоша спред мен.
Ефи беше добре да видим че още е човешко същество, а Кук верно малко по-малко ме дразни вече. Малко. :wink:
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Feb 14, 2009 6:19 pm

Мерси Морв :)

edit: субтитри - http://www.addic7ed.com/show/157

(не съм ги тествал, и сайтът май има досадни попъпи, да предупредя)
This is it. Ground zero.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 15, 2009 1:49 pm

Аз преизгледах първи епизод събнат (хареса ми доста повече), както и втори (не чак толкова), но си мисля, че ако Пандора е някого, по-скоро мяза на Каси, нежели на Сид :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Sun Feb 15, 2009 3:45 pm

Четвъртият епизод вярно е доста добър, най-накрая позабавиха темпото . Мисля и предишните да си изгледам сега със субтитри, че на първо гледане не успях да уловя голяма част от диалозите.
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 17, 2009 1:28 pm

Много готини трети и четвърти епизод наистина, особено четвърти :) има си всичко, което правеше първия Скинс Скинс. Бих казал, че беше на по-високо ниво от целия втори сезон.

Само краят беше малко гаден, но това си е част от нещата i guess

Фреди ме кефи все повече, а следващият епизод очевидно е с него :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Tue Feb 17, 2009 6:25 pm

Дам, 3 и 4 качиха значително нивото. Все още не мога да харесам героите, колкото каста от предишните сезони, но има надежда :)
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests