Buffy the Vampire Slayer & Angel - SPOILERS

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 29, 2008 1:22 pm

Ааа бързо се разкара тя сравнително. :twisted: Уесли ми е някак много противоречив, хем ме дразни яко хем на моменти е култов по-натам. Но пък са кат гледам за 6ти сезон бюджета просто немаше да им стигне за Гелето.
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 29, 2008 4:08 pm

Е не, то си е написано като за комикс просто. Не мисли, че щеше да е същото, ако беше останало на тв :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Dec 29, 2008 6:47 pm

Мдам, комиксът изглежда доста непосилен за филмиране, но пък в него се случват яки неща, така че си заслужава четенето. Но не е същото... :cry:

Аз в момента съм изчела сичкото излязло Ейнджъл и Спайк АДФ + 8ми сезон на Бъфи. И по двете линии стават интересни неща.

Опитвам се да намеря Спайк и Дру комикса, който е писан от Джеймс Марстърс и Кристофър Голдън. Някакви идеи?
Last edited by Amelia on Mon Dec 29, 2008 6:51 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 29, 2008 6:50 pm

Омнибус #1 :) Не е нищо особено обаче, предупреждавам. Има една-две яки сцени, но не губиш нищичко, ако не го прочетеш.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Dec 29, 2008 8:17 pm

Точа някакви тонове Бъфи, Ейнджъл и Спайк комикси. Ще отнеме време, ма си заслужава, мисля.
Не мога да намеря обаче новелите за Спайк, а една от тях (Pretty Maids All in a Row) ми изглежда мега яка.
Баси, колко съм пристрастена!

Трябва да погледам малко аниме да се откъсна.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Dec 30, 2008 7:42 pm

Прочетох два от Спайк комиксите - Asylum и Shadow Puppets. Прирутват, препоръчвам ги горещо. Вторият е такъв бесен фенсървис, че фенгърлската ми душичка се разби да онанира - мъпет история в Япония с кукличките Спайк, Лорн, Анджелус, Фред, няколко Гън-а, няколко Уесли-та, Корделия и Конър. ТРЕБЕ ДА СЕ ПРОЧЕТЕ!!!
Asylum е хронологично преди това с куклите. После при куклите има персонажи от него.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Jan 05, 2009 9:19 am

Подхванахме първи сезон на Buffy и честно казано не знам защо го плюете. Ако не броим, че е по-скоро Puffy the Vampire Slayer, сериалът си е съвсем на ниво от самото начало.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jan 06, 2009 10:38 pm

ААААААААААААА, the Dance of Shame!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jan 07, 2009 9:30 am

ОМГ...

http://www.youtube.com/watch?v=ycFqzNxiTwY

Познайте кой режисьор и сценарист на Бъфи, Ейнджъл и Файърфлай играе Нумфар :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jan 07, 2009 9:40 am

Мега! :lol:
Идиот.

А аз последните 2-3 дни изгледах екстрите по ДВДтата на Бъфи. Ужасно интересно ми беше. Никога не ми е било толкова интересно. И никога не съм виждала екип, в който хората да се държат като едно голямо семейство. Толкова любов е изсипана в тоя сериал, а и в Ейнджъл. Нищо чудно, че има толкова фанатични фенове.
Останаха ми някои екстри от отделното ДВД с екстри - ще ги видя утре-другиден.

Изгледах си и Fool for love с коментар. Ще погледна и някои други епизоди с коментар, че си е мания. :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jan 07, 2009 10:08 am

Може си човека :)
:ninja:

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Wed Jan 07, 2009 12:32 pm

Ахахаха, не знаех, че бил той :lol: :lol: :lol: Изрод :D
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Jan 21, 2009 6:19 pm

В средата на трети сезон Angel най-сетне демонстрира ниво от ранга на Buffy. Въпреки че въпросният епизод (9-ти май) беше ужасно бавен, цялата ситуация с Дарла и финалът бяха страхотни. Въобще за мен тя за момента е най-интересно развитият персонаж в този сериал :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jan 21, 2009 9:11 pm

Мен така и не успя да ме грабне - актрисата преиграва неприятно, а и цялата сапунка около нея е много сапунеста. Друзила си остава женски вампир номер 1 за мен - и като идея и като актьорско изпълнение. Ейнджъл обаче е пич и може да е от противен, през трогателно сладък, до адски готин. Дейвид Бореаназ ме кефи все повече и повече - продължавам да го гледам в Боунс - голям е идиот :)
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 22, 2009 8:54 am

Друзила е статична. Яка, но омръзва. Няма промяна. Дарла мина през кво ли не и "сапунка" е последното описание, което бих използвал точно за нейната ситуация.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests