Buffy the Vampire Slayer & Angel - SPOILERS

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 07, 2008 11:17 pm

Шинджи не е кучка. И на Шинджи никой не му е правил реверансите, които Ейнджъл, Райли и Спайк са правили на Бъфи. Въобще, разликата е доста осезаема.

Иначе Ейнджъл е най-голямата загуба, щото й е най-голямата любов. Но айде, тук не е по нейна вина само. Те иначе сичките се либят отдалече, нали.

Ех, дийз комликейтед фийлингс, ех! Толкова е безсмислено всъщност, като се замисли човек. Ма такова се случва като дадеш на русо американско путе власт и самочувствие. Бати, личи си че сериалът е правен от американци с американци. Казвала ли съм ви колко са ужасни жените тука? Представете си няколко милиона объркани смешни претенциозни Бъфи-та, само че без суперпауърс, за да са ептен нелепи. А болшинството мъже са доволно свестни и изстрадали същества. Не искам да раждам деца на тоя континент...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 08, 2008 10:28 pm

Мдаа, Ейнджъл сериала става се по-як. Зяпам 4 сезон са и се хила като идиот на моменти. Доста по яко ми влиза от бъфи вече.
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Dec 09, 2008 9:08 pm

2,3 и 4ти сезон се свалят с титаничната скорост от 5-13 К и затова изгледах 5ти (така или иначе не мога да спя много от зъбобол). Прирутваше, Спайк и Ейнджъл правят велико комбо, мноо ме изкефи! Към екстрите имаше филмче с гаг-ове по време на снимки. Дейвид Бореаназ се оказа баси лъчезарния пич 0_0
И има прекрасна усмивка просто. ОМГ, аз харесвам Ейнджъл! :shock:

Спайк продължава да води много, де. Изпразних се на епизода Дестини. Ей, доживях да видя това дето исках!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Dec 10, 2008 10:24 pm

Smile time :mrgreen: Умрех си днеска на тва.
Spoiler: show
Image
:mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Post by трубадур » Thu Dec 11, 2008 9:12 pm

Баси и Улица Зезам навряха в тва чудо.

Иначе съм много доволен от сриала, бая мазен и кефещ е. А и самия Ейнджъл е прекрасен тук. Особено колко добре й сипва на Бъфи с големото канче кога я види. И въобще когато трябва да постави някоя девойка на място, не си поплюва, ама ич. И тия около ангелу са пичове до един, па и как преполових вече сериала имаше само един скучен момент, а е имало дни, дет се праскат по седем епизода. Бе оправдава си високите очаквания от всегде. :)

пп Тия шапкарки са сладурести :oops: <-- най-вече това

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Dec 11, 2008 9:25 pm

Мен Smile Time не ми хареса толкова колкото The girl in question. Засега последният си остава най-смешният епизод на Ейнджъл, който съм гледала. Между другото, успях да видя 5 епизода от втори сезон - нещо бавничко върви, ма то съм забелязала, че началата на сезоните винаги са бавни и накрая се стига до няква кулминация. Та да видим.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Fri Dec 12, 2008 3:22 pm

Вдъхновихте ме да си догледам неизгледания сезон и ще почна от 3-ти, че съм позабравила...ама да видим кога ще остане време :P
ОМГ, аз харесвам Ейнджъл!
:lol: :twisted:

Ааа, как не съм се сетила че трябва да е излязал gag reel-а и за 5-ти сезон отдавна! Ей сега ще си го потърся.

The Girl In Question
Spoiler: show
имаше много готини моменти, обаче като цяло много ме подразни (навремето, когато все още бях затънала до шия в buffyverse-a, трябва да пробвам сега) с абсолютно пълната си несериозност. Обожавам смешните моменти и ни най малко не казвам, че винаги всички трябва да се давим в angst. Обаче това да остане единствения "завършек" на едни от най-централните сюжетни линии, особено като се има предвид цялостното настроение на сезона, което изобщо не беше такова...ами тогава ми подейства като плесница в лицето. Драма, драма, секс, души, любов, драма, дрън, дрън, драма, я вижте колко е забавен Андрю и колко са смешни Ейнджъл и Спайк(и как не знаят цвета на очите на Бъфи :shock:) и я да развалим на Спайк палтото и... край. Ми, забавен беше и бяха смешни, ама не за 20-тия от 22 епизода. :roll: /мрън
edit: А за Destiny само като си помисля и ми става едно такова леко и хубаво :lol: Няма такъв удовлетворителен момент просто :mrgreen:
Last edited by Nyn on Fri Dec 12, 2008 6:16 pm, edited 1 time in total.
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Dec 12, 2008 5:50 pm

Еми малко out of character бяха двамата, ма на мен не ми попречи, щото бях прекалено заета да се хиля на италианците. Италианците бяха БРУТАЛНИ!!! :lol: :lol: :lol:
Spoiler: show
Иначе и аз се удивих от това колко лесно Спайк заеба Бъфи - след 3 сезона мелодрама, епични битки за душата и т.н. изведнъж:
"Ми аз нямам шанс с нея. Да вземем да пораснем, а?"

Ма понеже вярвам страстно, че Спайк заслужава нещо по-добро от Бъфи, не бях особено опечалена.

За палтото ми стана много мъчно, ма нали му направиха цял гардероб такива накрая, кво. :lol:

Баси, много ми се искаше да го видя тоя Имортъл!

А за очите на Бъфи - те па едни очи... Мъжете и без тва не гледат в тях. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Dec 12, 2008 8:51 pm

Само да спомена, че я искам Илирия. :mrgreen: :twisted: Е тва е тру смърфиетка :mrgreen:

AAAA стигнах до 20ти епизод ;)
OMG ИТАЛИЯНЦИТЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Dec 12, 2008 11:41 pm

Нали?????????
Не е ли просто най-якият епизод евър!!!

Иначе Илирия и аз я харесвам. Много е красива.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Fri Dec 12, 2008 11:51 pm

Илирия е страшна! Честно казано
Spoiler: show
Фред ми беше леко безразлична и макар че беше тъжна цялата работа предпочитам синият вариант далеч :mrgreen:
Италианците бяха БРУТАЛНИ!!! Laughing Laughing Laughing

Добре де, вярно :D

Spoiler: show
То и аз така вярвам общо взето, само че при всички случаи това, което искаш и това, което заслужаваш не винаги се припокриват. А той определено 3 сезона искаше достатъчно за да изглежда доста странно подобно отказване ей тъй. Мен ме ядоса начина, по който беше направено. Не ме накараха да повярвам в решението на героите, а в това, че на хората, които правят сериала им е писнало да се занимават с този въпрос :P
А оригиналното яке според мен трябваше да има по-голяма стойност за сантиментален герой като Спайк, ама айде :lol:
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Dec 13, 2008 11:31 am

Уф искам още. :cry:
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Dec 14, 2008 12:01 pm

А аз хванах еднодневната промоция, в която Angel боксът беше $51 вместо $100 и ся ми пътува към дома :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Dec 14, 2008 1:05 pm

Бодем комикса ма... друго е ;(
:ninja:

User avatar
Celeborn
Adept
Posts: 233
Joined: Tue Jul 05, 2005 10:59 pm

Post by Celeborn » Mon Dec 15, 2008 4:32 pm

Отдавна ви се чудя аз на вас, като гледам какви суперлативи хвърляте за този сериал. А за мен той е в най- добрият вариант посредствен, а в най- реалният псевдо-артистичен.
novembre
la città si accende in un istante
il mio corpo non si veste più di voglie
e tu non sembri neanche più così forte
come ti credevo un anno fa
novembre.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 77 guests