Buffy the Vampire Slayer & Angel - SPOILERS

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 01, 2008 10:21 pm

Земи тая Бъфи :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

http://www.maxim.com/SarahMichelleGella ... 5/563.aspx

Баси, бих станал вампир, само за да ме слейне...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Dec 01, 2008 11:58 pm

Пак не си е показала циците. Иначе в сериала много повече ме кефеше. Тук е наснимана като неудохотворена секси кукличка, а в Максим има къде къде по-секси неудохотворени куклички от нея.

А аз лекувам Марстърс манията си слушайки албумите на въпросния. Пичът е написал песни за сичките си гаджета, а те явно не са едно-две. Имаме приятни, но безлични фонови песньовки - тук таме баладични, тук таме някой лек рочец, някое друго блус-парче (тия са най-готините). Засега от два албума има 2 песни, които бих си пуснала заради тях самите, а не щото ги пее Спайк. То всъщност не ги пее Спайк. Спайк пее в мюзикъла. Пее фалшиво, с леко дрезгав глас и аз го обожавам, щото е Спайк с всичките му експлозивни чувства и проблеми. Тоя тук е доста по-школован и доста по-гладък. Приятен глас е, ма не е Спайк. Все още свалям рок албума на групата му Ghost of the robot, да видим там как е.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Tue Dec 02, 2008 1:35 am

Ghost Of the Robot(това най-вече Mad Brilliant) на мен лично повече ми харесваха от първият му самостоятелен албум (втория не съм го слушала), макар че според него самия песните не били подходящи за неговия глас. А въпросният глас може да не е велик, но е приятен. На аудио книга е супер 8-)
Ако искаш James Marsters, който силно напомня за Спайк, гледай първият епизод от втори сезон на Torchwood :lol: Само дето Torchwood не е за всеки,a и ако не знаеш за какво става дума няма да разбереш всичко и вероятно ще ти се види малко странно. Обаче и маниерът, и акцентът на капитан Харт са много подобни. Само годините най-накрая са взели малко да му личат.
Е аз мисля, че след танца на оня купон Ейнджъл не може да бъде възприеман постарому...
Да, никой не е подозирал у него такъв талант и грация :mrgreen:
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Dec 02, 2008 8:34 am

Издирих в ютубето въпросния танц на Ейнджъл и вече знам, че ще гледам сериала от самото му начало. :lol: :lol: :lol:
Умрех си от смех!

Иначе мексиканката от групата ми ми е дала заедно с Бъфи-то втория сезон на Bones - някфа кримка с Дейвид Бореаназ в главната роля. Изгледах една серия - новият му персонаж е по-брадясал и печен от Ейнджъл. Ще го догледам докато ми се свалят 5те сезона.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Dec 02, 2008 8:59 am

Танца трябва да влезе в учебниците просто ;). Има го и на края на надписите на She... изобщо и демонката рути... абе запомнящ се епизод е :mrgreen:

Иначе ако някой ме принуди някак да танцувам ше се постарая да е така :twisted:

ИМА СМИСЪЛ да ги гледаш подред шматко ;р
:ninja:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Dec 02, 2008 9:18 am

Доста брутализираща беше сценката, определено :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Dec 02, 2008 9:49 am

Освен това съм я линкнал няколко страници по-назад ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Dec 02, 2008 9:20 pm

Ghost of the Robot се оказа доста приятна пънк-рок група, която определено ми харесва повече от соло-изпълненията на Марстърс, въпреки че наистина не му тичка на гласа. Не е нещо нечувано, но ще си го слушкам с кеф.

Са съм заредила Mad Brilliant албума, двата му солови и ОСТ-а на Бъфи мюзикъла и смятам да компилирам няква програма за молекулна динамика под тоя музикален съпровод. Пожелайте ми успех.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Dec 02, 2008 9:36 pm

Ъ? Ghost of the Robot не беше ли оназ фрапантна ужасия, която отчаяно спря 5 секунди, след като я пусна?

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Dec 02, 2008 9:43 pm

Същата. Първата песен е с някъф виещ бек-вокал, който много боли, ма след нея нещата са ок.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Dec 02, 2008 10:28 pm

Хехе първия епизод от втори сезон на Ейнджъл прирутва с караоке бара :mrgreen:

I don't sing :mrgreen:


Изръфах почти целия втори сезон и е класи над първия. Просто ЕМО Ейнджъл контраста с 10-те секунди pure evil тук там е яко ефектен, пък и типове като конферансието и разнообразието на епизоди и гости от Бъфи вече е друго нещо.
Spoiler: show
Как ги пална двете ей така, или момента дет затвори вратите на Дегустацията :shock: :twisted: Брутално просто. Дарла си е заслужила са адмирации след кратката и тъпа роличка в бъфи
:ninja:

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Thu Dec 04, 2008 3:03 am

:lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=dH_hECM4 ... re=related това го бях забравила. Angel and Buffy's relationship in a nutshell - AtS s3, no spoilers за който е гледал Buffy до трети сезон.

Wesley: Kiss me!
Cordelia: Bite me!
Angel: Why don't you both bite me?
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Dec 04, 2008 9:30 am

Аааааааа, краят! :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Dec 04, 2008 9:32 am

Toчно го изгледах вчера тва :mrgreen:


бах мааму тва не мое да е истина!!!

на 1:18м
http://www.youtube.com/watch?v=Rm5XlGcV9Zo&NR=1
:ninja:

User avatar
Nyn
Sorcerer
Posts: 428
Joined: Sun Dec 16, 2007 12:39 pm
Location: Varna...

Post by Nyn » Thu Dec 04, 2008 12:17 pm

:lol: Истина е, истина е :mrgreen: И е един от най-готините епизоди от пети сезон, според мен (Smile Time).
To the unfortunate person who threw a shoe on the stage. We collect shoes, so you're not getting it back. You're gonna have to hop home, on one leg. And while you're hopping home, dear shoeless person, you could whistle this tune to yourself. *starts playing Nancy Boy*

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests