Спортни новини

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

coldie
Forsaken

Re: Спортни новини

Post by coldie » Fri Oct 16, 2020 5:48 pm

penzata wrote:
Wed Oct 14, 2020 2:21 pm
coldie wrote:
Wed Oct 14, 2020 11:15 am
Възможно е оттам да му е хрумнало да играе с крака, щото знаем че във хокея вратарите играят доста с крака.
Е, от къде да знаем. Примерно, в норвежкия хокей вратарите почти, да не кажа изобщо, не използват крака. Пък и Дудек бая крака, разбирай всичките, използва на финала срещу Милан. И не е само, заради този мач - и фейсът му е супер добър за избор в подобна класация.

Роналдиньо се пропи по-бързо, щото повече пари има бритчеда от Роналдо. Ако Роналдо имаше толкоз кинтаж и той като Балотели. На него.

Естествено, че Меси като дясно крило е неудачен избор; той, чилякът, с глава не може да играе. Веднага Ван Нистелрой на негово място.
Ако ше си говорим на футболна тема, да е сериозно. :/
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

penzata
Forsaken

Post by penzata » Fri Oct 16, 2020 10:07 pm

coldie wrote:
Fri Oct 16, 2020 5:48 pm
Ако ше си говорим на футболна тема, да е сериозно. :/
Какво искаш да кажеш?!?
The hardest battles are fought in the mind.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sun Nov 08, 2020 12:20 pm

Мухаха
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Mon Nov 30, 2020 8:26 am

Повече от 7 години Барселона не е губила домакински мач в ШЛ.
94.34 Out of the limits.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Sun Dec 13, 2020 1:51 am

Очакван резултат след мач между Антъни Джошуа и Кобрата. :ninja:

Marfa
Moderator

Post by Marfa » Sun Dec 13, 2020 11:34 am

Факт. Предвид поведението на Кубрат преди двубоя просто не знам как щеше да ме е срам повече - дали ако победи, или ако загуби. Та в момента ме е срам де, но не знам как щеше да е иначе.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Wed Dec 30, 2020 9:49 pm

Няма как да знам дали Пулев е имал качествата да бие Джошуа. Спекулативно казано, би било доста невероятно Джошуа да сдаде всичките си пояси точно пък в Англия и то при положение, че мениджърът му е Еди Хърн. Който е предоволно известен с маркетинговите си трикове.

Никакъв спец не съм в бокса, обаче спецовете открай време твърдят, че удара на Джошуа е средно ниво за тежката категория. И въз основа на това е нелогично Пулев да беше така млатен, отделно е известен, че може да поема удари. И за сравнение, Кличко имаше един от най-тежките удари в тежката категория, а Пулев издържа достатъчно добре нокдауна, докато при мача с Джошуа след първия нокдаун Пулев беше боксова круша.

Аз, обаче не бих хейтил Пулев, това е първия сънародник претендент за титлата в тежка категория. Въобще има ли друг източноевропеец, азиатец, южноамериканец който е бил претендент за титлата в тази категория? Не съм запознат в интерес на истината.

Обаче по тази нишка, се присетих за леката категория в ММА, според мен е така - в бокса най-актрактивна е тежката категория, а в ММА леката. Хабиб наистина им разказа играта, което е съвсем нормално за мен. Ако продължи, вероятно все някога ще падне от някойЕдин завършен борец, доколкото може да е завършен който и да било има предимство пред другите стилове в леката категория, докато в тежката почти всичко опира до крошета (за ММА говоря в случая).
94.34 Out of the limits.

coldie
Forsaken

Post by coldie » Sat Jan 09, 2021 1:48 pm

Това не е точно новина, то се мълви отдавна, но по-скоро няма да се случи, но от един коментар в цоциалните мрежи ми лизна въображението. Времената в спорта и особено във футбола са на ултра-хипер комерс и дори ковид 19-20-21 не успява да спре това нещо, само го бави малко.

Оттам тръгва историята, че Бекъм има отдавна идеята да събере Меси и Роналдо в един отбор. Чудя се, ако някой събере в един отбор Меси и Роналдо. И добави към тях Рамос и Пике (тия двамата са голяма атракция с изцепките си един към друг) и сложат пък другия ултра его и мега популярен футболист Ибрахимович и за капак вземат за вратари Нойер и Щеген колко ли милиарда ще им гледат първия мач? И за колко мача тоз въображаемия който го направи ще излезе на печалба???
94.34 Out of the limits.