Посредствено играещият Григор Димитров

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4058
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Посредствено играещият Григор Димитров

Post by Litz » Wed Mar 11, 2015 8:53 pm

Днес нивата на патриотизъм и спортна гордост ме убиват. То не са анонси, не са капс локове, ша каиш, че нашия първи е станал. Иначе се радвам за него де, щото тоя сезон игра доста посредствено :roll:

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Mar 12, 2015 9:46 am

Тц, тц, кога заочаквахме титла след титла от него, кога седнахме да го критикуваме за "посредственост" ;) А нивата на патриотизъм и спортна гордост са огромни винаги в малоумните ни медии, ше кажеш, че вчера си седнала за пръв път да ги гледаш/четеш :)

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4058
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Thu Mar 12, 2015 12:40 pm

Мен той ме ядосва, щото на моменти играе чудовищно добре и нечовешки и в следващия момент се чудя какъв е този аматьор. Мача му с Гулбис от миналата година ми е пред очите още. Толкова зле игра. Иначе е посредствен старт спрямо миналата година. Поне я няма Мариянчето да обяснява как успехите му са благодарение на нея.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Fri Mar 13, 2015 12:04 am

Все пак това ни е най-добрият тенисист. Според мен има минимален шанс да стане от най-добрите с което показва досега. Липсва му психика. С това го бият другите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Mar 13, 2015 12:23 am

какви са тия аматьори в топ 10 :roll:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4058
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Post by Litz » Mon Mar 23, 2015 10:03 am

Не е в топ 10 :mrgreen:

Иначе понякога играе аматьорски зле, демек не знае кво прави на корта и е супер наплашен. Един мач с Гулбис ми беше направил супер силно впечатление.
Ма то всички тенисисти ги имат тия аматьорски моменти, освен Федерер който винаги е на ниво. Когато Джокович почна с Бекер като треньор беше неузнаваемо зле според собственото си ниво.

И Григор така. Има толкова много потенциал, личи си че работи здраво, но или се страхува или няма увереност.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests