Messi or Neymar ?

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Messi or Neymar ?

Post by coldie » Sat May 18, 2013 7:56 pm

Вижте огромната линия, която ги разделя.:) Освен четири голден д'ора де.

http://www.youtube.com/watch?v=0_ir0Z4IvjA

annorion
E'lir
Posts: 177
Joined: Sun Sep 03, 2006 10:23 pm

Post by annorion » Sun May 19, 2013 3:16 am

http://www.youtube.com/watch?v=xSLxa3MYMcw

Написах 'mess dives' в youtube, това е първото филмче, което излезна.

Много е лесно да събереш няколко ситуации в които футболист симулира и да ги навържеш във филмче, с което да го оплюеш. Сега да се разберем предварително - отбори като Барселона и Реал Мадрид откровено не са ми от любимите, даже напротив. Както и футболисти като Меси, Роналдо и Неймар. Фен съм на Рома, Тоти, Де Роси и т.н. така че нямам особено вземане даване нито с Реал, нито с Барса, за да тръгна да защитавам който и да било. Но ми се струва, че Меси не заслужава отделна тема във форума, особено тема, която е напълно излишна.

Иначе футбола е интересна и комплексна игра, и неща като симулирането винаги са били част от него и не знам да имало играч, който да не го е правил. При някои си личи повече като се опитват да хитруват.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sat Feb 08, 2014 9:46 pm

annorion wrote:http://www.youtube.com/watch?v=xSLxa3MYMcw

Написах 'mess dives' в youtube, това е първото филмче, което излезна.

Много е лесно да събереш няколко ситуации в които футболист симулира и да ги навържеш във филмче, с което да го оплюеш. Сега да се разберем предварително - отбори като Барселона и Реал Мадрид откровено не са ми от любимите, даже напротив. Както и футболисти като Меси, Роналдо и Неймар. Фен съм на Рома, Тоти, Де Роси и т.н. така че нямам особено вземане даване нито с Реал, нито с Барса, за да тръгна да защитавам който и да било. Но ми се струва, че Меси не заслужава отделна тема във форума, особено тема, която е напълно излишна.

Иначе футбола е интересна и комплексна игра, и неща като симулирането винаги са били част от него и не знам да имало играч, който да не го е правил. При някои си личи повече като се опитват да хитруват.
Има точно два симулативни плонжа в цялото видео, явно това са успяли да извадят от цялата му кариера досега.

kristiqna11231
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Fri Jul 08, 2016 1:22 pm

Re: Messi or Neymar ?

Post by kristiqna11231 » Fri Jul 08, 2016 1:27 pm

Messi ftw

marinelageorgieva
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Mon Jul 11, 2016 2:54 pm

Re: Messi or Neymar ?

Post by marinelageorgieva » Mon Jul 11, 2016 3:00 pm

MESSI :metal: :metal: :metal:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Messi or Neymar ?

Post by coldie » Fri Aug 04, 2017 7:11 pm

Сагата с Неймар продължава. Барса им изплющя един зад врата - адвокатите на Неймар на крака бяха принудени да платят цялата откупна клазуза наведнъж. Според авторитетен източник Неймар, че излезе на ПСЖ и шейховете 622 милиона.
И даже още не се знае дали УЕФА няма да се самосезира и сагата да продължи още по неблагоприятно за Неймар.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests