Евро 2012?

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Jun 28, 2012 10:19 am

Жалко наистина. Португалците нямаха и късмет.
В началото на първенството бях убеден, че едва ли нещо ще спре Испания. След вчерашния мач вярвам, че шампион ще стане победителя от двубя тази вечер.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Jun 28, 2012 12:52 pm

Аз пък грам скука не виждам в стила на испанците - честно казано, изумително е да наблюдаваш при съвременните нива на физическа подготовка и дефанзивна тактика как някой отбор успява да запази топката за повече от 5 паса.
И въобще няма да споменавам, че повечето им голове/опасности се получават след супер яки разцъквания в наказателното през целия противников отбор. (А без нападател щяха да играят в шестък, ако Вия беше здрав - сега просто нямат кой знае какъв избор.) А мачът стана много добър вчера. Никак не съм убеден, че победителят от днес ще спечели финала.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Thu Jun 28, 2012 2:37 pm

Да, хубав мач беше снощи. Добре щеше да е да имаше повече чисти положения, но битката беше здрава и интересна през цялото време. Евала на португалците, много добре се справиха. Аз също не харесвам особено испанския маниер на игра, макар да го оценявам, предпочитам по-експлозивен и силов тип футбол. Финалът ще е интересен, който и да се класира тази вечер. Не ми се иска пак Испания да са шампиони, но пък, ако станат, няма да е незаслужено. Тъй или иначе подобно поколение няма да се събере пак скоро. Иначе много се чудя за кого да викам тази вечер - и двата отбора не са ми от любимите. Германия - Испания може би ще се получи по-красив финал, но пък от друга страна харесвам определени играчи от Италия доста повече.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Thu Jun 28, 2012 10:32 pm

Швабен нещо го закъсаха май.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Thu Jun 28, 2012 11:35 pm

Голяма излагация ще е финала. Жабари срещу Испанци ;/ Нито едните ме кефят, нито другите...

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5257
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Thu Jun 28, 2012 11:42 pm

Mindcrime wrote:Много надценяваш жабарите, единствената причина поради която са на полуфинал е че, играят на европейско, а не на световно. Във всичките им мачове до тук виждам едно и също, а именно добре подредена защита и липсата на кавато и да е раздвижена мисъл в нападение. Единственото "нещо" което се случва в нападение е Пирло, а той не е Меси :D. Щом като най-слабия отбор на Англия от незнам кога си, почти ги изнесе от четвъртфинала за какво говорим? Колкото и да не понасям швабите по дефоулт мисля, че ще ги експоузнат много лошо в четвъртък.
Почти позна. Ако не бяха нбевероятните пропуски през второто полувреме мачът като нищо можеше да е 0-4 вместо 1-2. :P А Италия създава много положения във всеки мач на това европейско, проблемът е, че много хътят.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Post by penzata » Thu Jun 28, 2012 11:57 pm

ProxyFantasy wrote:Голяма излагация ще е финала. Жабари срещу Испанци ;/ Нито едните ме кефят, нито другите...
И това е предпоставка за излагация :shock:

Mindcrime не е нужно да хвалиш тъпото световно и да се опитвате да вкарвате Меси в разговора за щяло и нещяло. Преди 2 години имаше световно, имаше и Меси и йок в крайна сметка. И англичаните почти изнесоха италианците на четвърта ама с безхаберие, а не с футбол.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Fri Jun 29, 2012 12:16 am

Мда, Италия поразмазаха. Ако на нападателите им не им се оплитаха краката постоянно, можеха спокойно да бият с 4-5 гола. Който развой всъщност мен изобщо не ме учудва, италианците правят доста силно първенство.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jun 29, 2012 9:16 am

Признавам, че италианците са странно симпатични на фона на предишни техни отбори, макар Балотели да е кретен. Иначе голяма драма, мъчно ми е за Германия, но какво да се прави, надиграха ги яростно.
This is it. Ground zero.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Jun 29, 2012 9:45 am

Matrim wrote:
Mindcrime wrote:Много надценяваш жабарите, единствената причина поради която са на полуфинал е че, играят на европейско, а не на световно. Във всичките им мачове до тук виждам едно и също, а именно добре подредена защита и липсата на кавато и да е раздвижена мисъл в нападение. Единственото "нещо" което се случва в нападение е Пирло, а той не е Меси :D. Щом като най-слабия отбор на Англия от незнам кога си, почти ги изнесе от четвъртфинала за какво говорим? Колкото и да не понасям швабите по дефоулт мисля, че ще ги експоузнат много лошо в четвъртък.
Почти позна. Ако не бяха нбевероятните пропуски през второто полувреме мачът като нищо можеше да е 0-4 вместо 1-2. :P А Италия създава много положения във всеки мач на това европейско, проблемът е, че много хътят.

Мдам, за това не ставам за хазарта I guess. Иначе, нещата които се случиха и доведоха до това развитие на мача бяха: германската защита беше неподготвена и неконцентрирана, Балотели реши че може да порита 40 мин, Пирло беше Zidane-sque, a Буфон ... е той си е Буфон.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Jun 29, 2012 9:48 am

Forza Italia!
Какво друго да кажа. Очаквах да победят, но не очаквах толкова да смажат. Жалко, че Прандели не остави Балотели за да направи хеттрик :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri Jun 29, 2012 10:39 am

Argh ;(
За един отбор виках и така да се изложат значи :(
В началото уж добре тръгнаха, ама после след гола колко се депресираха само.
По-неадекватна защита не съм виждала - сто пъти по един и същи начин им инвейдват вратата и никаква поука...
Но като играха италианците по-добре, нека им е на германците!
А сега ще викам за Италия!
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Jun 29, 2012 11:08 am

Сега на финала италианците ще ги порят като риби :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Fri Jun 29, 2012 11:11 am

Corwin wrote: Колкото до Германия - Италия - тук определено мисля, че адзурките продължават. Този отбор на Германия винаги ми е бил овъррейтид, а Италия са на гребена на вълната, играят като никога досега, а и всички знаем какво става когато италианците са раздирани от скандали и всики ги отписват...
надявам се, че залагаш :)
Аз предполагах, че няма да се дадат лесно, ама пък чак така да надиграят... Наистина необяснимо объркани бяха в защита германците. И от това, че Швайнщайгер явно не се чувстваше много добре, а на Йозил към 60-тата минута му свърши въздухът (той го има тоя проблем, макар да е наистина много талантливо дете), средната им линия и тя зазля и съвсем на нищо заприличаха. Радвам се за Италия, де.

Иначе за Испания и аз съм на мнението на Трип. Нека станат европейски пак, това е забележителен отбор (деноминация на стила Барселона, който няма спор, че пренаписа историята на клубния футбол), нищо че напоследък изглеждат уморени и поизчерпани, скоро няма да видим друг такъв, ако изобщо видим. Но то дори финалът тук, след двете предишни титли, е постижение.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jun 29, 2012 1:14 pm

Ако Испания спечели, май ще си е своего рода рекорд, някой помни ли три поредни титли на големите първенства подред за европейски отбор?
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests