Евро 2012?

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Евро 2012?

Post by ProxyFantasy » Fri Jun 15, 2012 12:14 pm

Не видях такава тема и затова пускам.
Според вас кой как се представя и като цяло кой ще стане шампион?
Все си мисля, че братята Шваби ще успеят да преминат през всичко останало като булдозер, но и Испанците не отстъпват.
Бтв не съм кой знае колко големия футболен фен, но се намира от време на време позяпна нещо или поне се интересувам от резултатите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Jun 15, 2012 2:28 pm

Аз съм си фен на Германия от край време и се надявам до края да показват същата игра като срешу холандците, надявам се при неминуемия сбъсък с испанците да им върнем за световното.

Иначе днес е Швеция-Англия, очертава се определено интересен.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Jun 15, 2012 4:27 pm

Аз съм за братушките. Уникална комбинация от сработени помежду си футболисти, а и самия им стил на игра много радва окото.

User avatar
Veritas
Scholar
Posts: 128
Joined: Fri Dec 12, 2008 11:38 am

Post by Veritas » Fri Jun 15, 2012 6:41 pm

Аз искам финал Германия - Русия. А тука с тайфата се майтапясваме, че ако е този финалът, трябва да го преместят от Киев в Полша...
The truth shall make ye fret.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Jun 15, 2012 6:53 pm

Разгеле, появи се тема!

Португалия-Дания ме изкефи доста, а Роналдо ме забавляваше неистово, особено като пропусна сам срещу вратаря.

Италия ме изненадва приятно, Холандия - неприятно. Франция и Англия са ми мех.

Засега от това което видях, добре се представят Германия, Испания, Италия, Португалия, Хърватия.
Русия беше добра срещу слаб отбор, ама да я видим срещу някой по-стабилен.

За след малко ще ми е интересно дали Шевченко пак ще има ден (че отборът на него разчита), а Англия ако не го тури поне на Швеция, да си ходи.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Fri Jun 15, 2012 9:10 pm

И двата френски гола с "мрежички". :lol:

Добавка: ингилизите и шведите доставиха. :D
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Veritas
Scholar
Posts: 128
Joined: Fri Dec 12, 2008 11:38 am

Post by Veritas » Sat Jun 16, 2012 10:45 pm

Язък ми за симпатиите, братушките се излагат; абе да не са махмурлии нещо тия момци бре?...
The truth shall make ye fret.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jun 16, 2012 10:48 pm

Да, боцнаха им го византийски баш в края на полувремето, ама да видим второто.


Иначе коментаторките в БНТ са една от друга по-трагични. Едно, че говорят с провинциален акцент по националната телевизия (поне едната, сливат ми се), друго, че говорят пълни глупости.

"Няма да давам прогноза, но като знам балканския манталитет, Чехия ще спечели" (за Чехия-Гърция). Понеже хърватите само губят като са балканци.

Или "А сега да се пренесем в Харков като една МАШИНА НА ВРЕМЕТО".

Image

Не знам с какви връзки са ги натресли на екран, ама толкова ли пък не може да им се намери друго занимание?

И пианото с песнички помежду спортните коментари, плюс рекламите и накрая коментарното студио остава с шепа минутки.

Image




Петела даже няма да го коментирам, той е институция. :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Jun 16, 2012 11:44 pm

passer-by wrote:Русия беше добра срещу слаб отбор, ама да я видим срещу някой по-стабилен.
Не очаквах Гърция да е по-стабилният. :lol:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 17, 2012 8:58 am

Петела няма да ми го пипаш! Единственият коментатор бтв, който се сеща не само да дава статистика и да описва какво става на терена, но и да изразява отношение към отбори и играчи. 100 пъти по-интересен ми е от останалите льольовци - освен може би оня, дето крещи като изоглавен при всеки рандъм шут към вратата.

Иначе досега доста як шампионат!
Снощи не очаквах руснаците да се издънят така, а гърците бяха силно стабилни, факт. Карагунис малко се вживя (кръстенето при дузпата, перченето пред щаба, като го смениха, седенето като бей на теферич на скамейката), ама не е без причина. Те бтв срещу Германия ли ще играят на четвъртфинала? :lol:

Пичесите на БНТ са ле-джен-де-ри. (Методи Манченко не им отстъпва, Ивайло Ангелов обаче е окей.) Едната (тъмната) е там, щото е дъщеря на Николай Гигов, бившия президент на Локо София. Другата е тотално ет рандъм избрана, убеден съм, тя е тая с провинциалния акцент - аз като я чух за пръв път, не гледах тв-то и си помислих, че са викнали за цвят да им гостува някоя чалгаджийка.

Пианцето също е тоталният фейл, както и симпатичните девойки, пеещи на плейбек.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 17, 2012 2:16 pm

Едва ли днес ще има промяна, но гърците трябва да са с Германия да. Искрено нямам търпение за този мач и се надявам най-после "симпатичният" гръцки отбор да си го получи както трябва от някой от големите, чисто съвпадение е, че ще е любимата ми Германия.

User avatar
Veritas
Scholar
Posts: 128
Joined: Fri Dec 12, 2008 11:38 am

Post by Veritas » Sun Jun 17, 2012 3:14 pm

Е аз ся довечера кой мач да гледам? Германците, че са ми любимци, или другия, че там ще е драмата? :unsure:
The truth shall make ye fret.

User avatar
LightOne
Adept
Posts: 216
Joined: Sun Mar 23, 2008 7:25 pm

Post by LightOne » Sun Jun 17, 2012 7:20 pm

Пичесите на БНТ са ле-джен-де-ри. (Методи Манченко не им отстъпва, Ивайло Ангелов обаче е окей.) Едната (тъмната) е там, щото е дъщеря на Николай Гигов, бившия президент на Локо София.
Решили са тотално да забият дъното тия хубави моми...
Ели Гигова: "Да, отивам в лагера - Кристиано Роналдо и целия португалски отбор седи и ме чака."
А познайте по каква сериозна футболна тема беше тоя цитат...
Spoiler: show
Кристиано не получавал ерекция и кой друг освен Гигова да отиде да помогне, но ща да не покрай него да помогне и на целия португалски отбор
Национален ефир ли бе да го опишеш. :lol:
If you want to touch Me-touch the sun,
if you want to catch Me-catch the wind,
if you want to smell Me-smell the blood,
if you want to kill Me-kill the death,
if you want to live-be Me
LightOne(2005-?)

Колелото на Времето - Какво липсва в превода?

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sun Jun 17, 2012 9:50 pm

Trip wrote:Петела няма да ми го пипаш! Единственият коментатор бтв, който се сеща не само да дава статистика и да описва какво става на терена, но и да изразява отношение към отбори и играчи. 100 пъти по-интересен ми е от останалите льольовци - освен може би оня, дето крещи като изоглавен при всеки рандъм шут към вратата.
Аха, като се заплесне в спомени за неща извън мача понякога почти пропуска интересни положения като при първия гол на англичаните срещу шведите. :lol:


Метафорите му и поетичните му отклонения и те са леджендери. :lol:


И толкова монотонно-приспивно-хипнотично коментира дори най-емоционалните ситуации, че като съм го слушал на фон почти съм изпускал моменти, когато са били вкарани голове. :lol:

(Добавка: ето така се съобщава за гол, като при първия на холандците. :mrgreen: )


За сравнение - по-късните повторения на цели мачове по Евроспорт. Ей там знаят какво е футболен коментар.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jun 17, 2012 10:09 pm

Евроспорт е ясен :)

А специално с мача Англия-Швеция чуваемо му беше паднал гласът, та затова беше толкова равен. Иначе и той си се наема при яките положения, винаги съм бил с това впечатление. И особено след тях: "И ето, и ето големия играч. Го-ЛЕ-мия футболист за ПО-реден път показа защо футболът е царят на спортовете."

А тоя в момента е другият, за когото говорех, дето истеризира всеки път, когато влезе някой в наказателното :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests