Световно първенство по футбол - Южна Африка 2010

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Световно първенство по футбол - Южна Африка 2010

Post by Trip » Fri Jun 11, 2010 10:55 am

Баси, няма тема за Световното още :shock:

Тъй - къде може да се гледа с добра скорост и качество в Интярнет?

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Jun 11, 2010 1:35 pm

пробвай този сайт:

http://www.myp2p.eu/
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Jun 11, 2010 2:59 pm

Не виждам мачове от Световното тук...

Пепи Василев ли ще го коментира това по българската ТВ?

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Jun 11, 2010 3:49 pm

Ей ги мачовете в същия сайт - http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... rldcup2010

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Fri Jun 11, 2010 3:56 pm

Пепи Василев ще коментира, разбира се. Той е институция. :)

Любимата ми група е G. Не знам чии глави ще паднат, но изобщо няма да се изненадам ако едната е на Бразилия. И без друго съм им сърдита, че са без Роналдиньо.
Иначе стискам палци за среща Испания-Англия във възможно най-крайна фаза на първенството.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Jun 11, 2010 7:07 pm

Доста приличен откриващ мач. Обаче тия зурли ме побъркват, май ще гледам мачовете с изключен звук.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Fri Jun 11, 2010 10:00 pm

:)
Ужасяващи са тези тромби или както ги наричат. Особено депресиращо е как не се чува почти никакъв шум на стадиона освен постоянното чегъртащо мозъка жужене. Не много предразполгащо. Бтв четох някъде, че в центъра на един от големите градове има огромна 20 метрова такава тромба, която се активира от смси ма народа. :)
Колкото до самото световно - надявам се да се случи на втори голям форум чудо и всъщност отбор играещ футбол да го спечели. Фаворити са ми Испания - заради играчите които имат и заради футбола, който играят, и разбира се Холандия - по-същите причини, а и по традиция... Англичаните - по традиция и за тях, но не останаха много обективни причини, освен разбира се безкрайния кулнес да са англичани (който също е на изчезване с Капело) и няколкото личности, които останаха в отбора им.
На другия полюс са ми Бразилия и Аржентина. Бразилия, защото за мен са винаги били страшно оувъррейтнати, винаги са ги давали като пример на ужасно красиво играещ и техничен отбор, но аз лично никога не съм го видял този атакуващ и красив стил. Аржентина също са ми много антипатични - за тях честно казано нямам причина, но просто не ги харесвам - някви такива неблагозвучни са ми. :)
Иначе като прогноза за спечелване - Германия. Също не са ми много приятни, както винаги са си сбирщина анонимници, и както винаги ще се промъкнат поне до полуфинал - а вече си им е ред и да печелят...
Сегашния мач - 2-3:0 за Уругвай. Франция са трагични както винаги, а Форлан - Суарес са убийствено дуо...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jun 15, 2010 11:47 am

Баси, само на мен ли до момента ми е мега скучно световното??? Досега съм нямала случай да цъкам на компа, докато гледам мачове, а сега почти всеки път :? Единственият по-голям резултат беше на швабите, ма то ясно, и на холандците, макар и там да очаквах по-силен мач :evil:
Image

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jun 15, 2010 12:00 pm

Много скучно е, да. По време на повечето мачове си е усилие да не заспя, а 3/4 от отборите ги е страх да минат центъра с повече от двама играчи наведнъж. Като добавим и тоталната липса на атмосфера заради вувузелите и нещата стават трагични.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 15, 2010 1:25 pm

Те вувузелите спъват развалят и играта. Футболисите им се скопява координацията. Гледам си крещят на терена за да се чуят. И то как се играе при такава нагнетена обстановка. Хиляди еднометрови вувузели ти блъскат на главата, а играеш на световно първенство.

Аз разбирам, че това е част от тяхната култура, но то афектира играта, а това е недопустимо. Нека си ги гърмят навсякъде другаде, но не и по стадионите. Както и да е, казаха вчера, че 100% няма да ги забранят. Ще се примирим с това.

Иначе снощи Италия - Парагвай се получи приличен мач. И двата отбора се хвърлиха здраво. Играта си беше динамична, макар да нямаше много положения. От началото на първенството сякаш само Германците показаха силна игра.(за нещастие срещу Австралия :( ) Австралийците не им се дадоха, но нямаха шанс, а и опит. Сигурен съм, че ще направят силни игри в останалите мачове и няма да се очудя, ако завършат 2-ри.

За сега прогнозирам, че Германците ще станат шампиони. Просто винаги са стабилни на големите първенства. Дано се получат още добри мачове. Пък и защо да не видим вечното дерби Германия - Англия? :)

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Jun 15, 2010 2:11 pm

Гемания- Англия не е дерби, а разправа на група немци с невинни англичанчета ;)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Tue Jun 15, 2010 3:28 pm

разправа като в онези квалификации за световно, когато англичаните им набутаха пет броя насред Мюнхен ли, три от които на невинния двайсетинагодишен Майкъл Оуен? :wink:
Много е скучно наистина. А италианският национален отбор е най-консистентно-скучното нещо в историята на тая игра. Да видим испанците утре...

Corwin wrote: Бразилия, защото за мен са винаги били страшно оувъррейтнати, винаги са ги давали като пример на ужасно красиво играещ и техничен отбор, но аз лично никога не съм го видял този атакуващ и красив стил...
Ако кажеш, че и по времето на трите Р-та, когато Ривалдо правеше хирургически 50 метрови пасове, Роналдиньо спираше топката все едно е спукана, а единственият начин да се противодейства на Роналдо беше нарушение, не си го видял красивия стил, няма да повярвам. :)
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19282
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jun 15, 2010 3:38 pm

Те пък кога са играли по едно и също време ;р
This is it. Ground zero.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 15, 2010 3:38 pm

Jen wrote:разправа като в онези квалификации за световно, когато англичаните им набутаха пет броя насред Мюнхен ли, три от които на невинния двайсетинагодишен Майкъл Оуен? :wink:
Искаш да кажеш квалификациите за онова световно, на което Германия игра финал ли? :wink:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 15, 2010 4:06 pm

Amikae wrote:
Jen wrote:разправа като в онези квалификации за световно, когато англичаните им набутаха пет броя насред Мюнхен ли, три от които на невинния двайсетинагодишен Майкъл Оуен? :wink:
Искаш да кажеш квалификациите за онова световно, на което Германия игра финал ли? :wink:
хахахахах Мега-Оунд:)))

Аз съм си за Англия и Германия (със силкен превес за последните, особено след показаното до момента). Надявам се силно на фона на останалите слаби "големи" немците да направят едно страхотно първенство.

Нали знаете лафа за какво става накрая, когато всички си играят добре :wink:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests