Европейските клубни футболни турнири

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Wed Nov 03, 2010 11:25 am

някакво 20-годишно от Тотнъм - крило, прилича на Анри в добрите му години.
Преувеличавам де, ама ако продължава така, ще заприлича.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 11:28 am

Може да захвана някои яки мачове от евротурнирите/някви първенства от последните 2-3 години вместо сериалец следващия път :)

Предложения?

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Wed Nov 03, 2010 11:44 am

Недей да гледаш стари мачове, ще утрепеш същността на спортното вълнение.
С изключение на финала на Шампионската от 2005 Ливърпул - Милан, както и Ливърпул - Реал от 2009 (4:0), просто защото такова нещо няма да се случи повече в настоящото хилядолетие. :)
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Wed Nov 03, 2010 11:52 am

Ми не знам, мен не само сюжетът ме вълнува там :) Но ше гледам да следя тогаз идните мачове.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu Nov 04, 2010 8:09 pm

Ако ше гледаш стари мачове - хвърли един поглед на Ливърпуул : Арсенал от 2009 :).
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Tue Nov 30, 2010 1:08 am

Барса - Реал - такава подигравка с цял отбор не бях гледал много време.
Елегантния се помисли за голям и се опита да се надиграва с Барса и да играе на изкуствени засади. Беше толкова патетик, §е по§ти ми дожаля за Кайсията. Видя се и колко то§но струва прехвалената халфова линия на белите - Кедира, Йозил и Шаби цял ма§ изобщо не можаха да изкарат топката до нападателите, затова пък правеха вели§ествен шпалир на Меси, Шави и Иниеста. Единственото лошо е, §е ахилесовата пета на Барса продължават да са бековете. И Алвеш, ве§е и Абидал не са на нивото на отбора и е крайно време да се погледне натам и да им се намерят ка§ествени заместници.
Колкото до оня жалък цървул Рамос - вси§ко хубаво което беше направил отиде в кофата. Дано си го накажат както трябва до края на сезона да не вижда пове§е футболна топка. Нещастен §екиджия.
Ина§е според мен и Кристияно, и Карвальо трябваше да си заминат с §ервени още по-рано, мисля, §е и мадритистите щяха да са доволни и да имат поне някакво оправдание за безумната си игра...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Tue Nov 30, 2010 10:44 am

колко красиво ги наплескаха само, трябваше да се играе до гол на Меси, за да е пълно съвършенството :lol: Не че Жозе ще си затвори голямата уста.
А на Реал най-голямата им драма е, че не знаят какво да направят, за да заприличат най-после на отбор. Верно беше голяма детинщина това на Рамос, хем той нито е груб играч, нито е някой дето обичайно да избухва, ама сега им дойде в повече унижението явно.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu Dec 02, 2010 12:40 pm

Абе според мен на Реал освен сработка им липсват и наистина класни играчи в средата на терена. Разчитата твърде много на непостоянния Алонсо и новите Йозил и Кедира. Евентуално може и да станат играчи, но в момента просто нямат класа, а очакванията от тях бяха качени до небесата от мачовете срещу по-слаби отбори. Не може да дойдеш от средни германски отбори и да се очаква от теб да поведеш халфовата линия на Реал. Да не говорим, че според тоя мач Непогрешимия направи куп гафове тактически и вината за погрома си е основно негова.
Колкото до Рамос - четох някъде че с тоя червен картон става най-грубия играч в историята на Реал на 24 години. :) Надминавал по тоя показател Йеро, който обаче поигра малко повече годинки. :)
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Thu Dec 02, 2010 5:08 pm

Има го това. Алонсо е ок (с изключение на това, че е гаден предател :), ама той си е дефанзивен халф, трябва и някой пред него за се върже игра. Йозил ще стане според мен, ама е малък още и въпреки това беше голяма глупост да го извади толкова рано. Кедира изобщо не го харесвам.

А Рамос как няма да е с най-много червени картони като малоумният му треньор го кара да си ги изкарва умишлено. :) Сериозно, картоните не са съвсем истински критерий за грубост. Сега, вярно е, че ми е слабост, ама мисля, че е съвсем обективно, че по никой начин не е ренде в смисъла на Гатузо да речем, или онзи холандски ужас.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Dec 22, 2010 9:52 am

Абе какво мислите за жребия? :)
Имам един колега, болен фен на Реал, който при изтеглянето на Лион извади една от най-безценните физиономии в личната ми класация евър. :) Сега ще го видим чичо Моу или просто Елегантния колко го бива в трошене на проклятия. Върза му с Интер и Челси, ама винаги от втората година, ще го видим как ще се справи с това.
Иначе Байерн предполагам, че ще си го върнат на Интер, а от останалите мачове изненада могат да поднесат само Тотнъм и донякъде Шалке.
Специално за Тотнъм нямам търпение да видя какво ще прави Гарет Бейл, ако си запази формата и остане при шпоричките разбира се. А и бтв не само защитата ще е проблем на Милан според мен - с безумното заточване на Роналдиньо, с недоразумението Пато и с Ибра, за който вече всеки знае, че след групите в ШЛ головите му умение и присъствие на терена падат до това на шаран на сухо...

П.П. Делюжъне как е? ;)
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Dec 22, 2010 6:04 pm

Ми как да е :). Рационално погледнато трябва да се подготвям психически за ранно отпадане. Аз обаче вярвам в тоя отбор и си мисля че ако няма контузии, Арсенал вземат купата :).
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Fri Dec 24, 2010 12:19 pm

Браво, ей тва е любов. :)
Мен ме е яд, че се срещат толкова рано Арсенал и Барселона.
Лион са зле. Мисля, че няма да имат проблем Реал.
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Mon Dec 27, 2010 1:44 pm

Jen wrote:Лион са зле. Мисля, че няма да имат проблем Реал.
Абе традициите са си традиции, а и Лион имат доста опитни турнирни играчи. Както и да е, ще видим халфовата линия на Реал срещу нещо по-сериозно от испанските отбори и нещо по-нормално от машината в средата на Барса.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Feb 16, 2011 10:18 am

Свърши почивката и започнаха наново мачовете.
Вчера Тотнъм опука Милан без двама от тримата си най-добри играчи. Стряскащо като гледаш имената, но не толкова като се вгледаш в съставите и текущото състояние на Калчото. Шпорите между другото са събрали ебаси отбора, според мен им липсва само каризматична фигура която да решава големите мачове. Като Раул бтв. Много е голям. Никога не съм виждал някакви особени качества в него, но си има футболисти дето са родени за големи мачове и голям отбор не се става без такъв...
Иначе е ясно кой мач се чака най-много. Двата отбора играещи най-динамичен и отворен футбол f2f. Няма какво да се каже много. Сигурен съм, че Барса ще играят сериозно, а Арсенал ще дадат всичко от себе си и ще стане страхотен мач. А ако топчиите направят чудото пак няма да съжалявам особено. Венгер е голям човек и треньор и заслужава да се добере най-после до заветната ушатка. Но въпреки това си мисля, че освен страхотната отборна игра, Барселона доминира и като личности и ще продължи напред. Все пак философията на Арсенал заслужаваше този мач да е доста напред в турнира...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Thu Feb 17, 2011 12:00 pm

Арсенал ми напълниха душата снощи :) Вярно, че Барса ги надиграха през по-голямата част от мача, но пък не беше особено категорично надиграване, а и моят отбор показа, че определено има зъби. В Барселона ще е адски трудно, Барса си остава фаворит, но надеждите ги има :) Страшно ще се изкефя, ако Арсенал стигнат до финал тази година, определено заслужават.
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests