Европейските клубни футболни турнири

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Jul 15, 2010 2:27 pm

Мдам...
Запътваме се към стадиона по някое време...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

walkearth
Commoner
Posts: 38
Joined: Thu Sep 10, 2009 11:05 pm

Post by walkearth » Thu Jul 15, 2010 2:40 pm

Е те Левски кви са...
6лв. билет за сектор "Б" за някъв ирландски отбор :lol:
Аз пасувам категорично.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu Jul 15, 2010 3:14 pm

Джайм, за кой сектори си и с други хора ли си?
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Jul 15, 2010 4:25 pm

Corwin wrote:Джайм, за кой сектори си и с други хора ли си?
Ми по принцип съм с един приятел, който може и да не влезе на стадиона щото си бастиса крака нещо...
Мисля във В да съм ако съм с него. Ако остана сам сигурно ще ходя в Б за да си крещя на воля....
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Aug 26, 2010 10:29 am

Айде днеска всички на стадиона!

И без малко да добавя няква простотия, ама се бъгна!
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Aug 27, 2010 11:18 am

Някой вчера на Герена?
:)
То вярно дойдоха всички ;)
Попрепълни се стадиона. Такава атмосфера на мач на Левски отдавна не бях виждал ;)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Aug 27, 2010 2:05 pm

една прогноза за групите:
Юве/Севиля Ман Сити, Левски, Дебрецен.
Ливърпул, Леверкузен/Бешикташ, ЦСКА, Шериф

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Fri Aug 27, 2010 4:34 pm

Бяхме, бяхме и се и се изкефихме максимално!!! Друг въпрос е, че тия си бяха обикновенни швецки дървари!!! :wink:

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Aug 27, 2010 7:09 pm

Да.
Ама дървари с много късмет. Направо не мога да повярвам, че не отнесоха 5-6 гола.
Спортинг... Ела нииии!!! Спортинг!!
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Aug 27, 2010 8:55 pm

Левски срещу белгийски отбор = бедствие, чакащо да се случи :)

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sat Aug 28, 2010 2:35 am

Много брутално беше, да. А тия наистина тотално ги надиграхме, с много желание играха вси§ки. Единствено Дани Младенов и Дарко ми се губеха, но пък Дарко поигра то§но 10 минути в на§алото на второто полувреме и тогава вкарахме и головете.
В групите се надявам да боцнем 6-7 то§ки, за пове§е не ми се вярва, хем сме си дале§ко като възможности, хем още не е сработен отбора. Важното е да натрупат само§увствие и да не се продават много игра§и за атака догодина на ШЛто...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Aug 28, 2010 10:00 am

Еми за групите не знам. Всичко може да стане.
Гент са във форма. Уж. Поне като им гледаме резултатите в Белгия, но от друга страна те никога не са били някакъв особено голям отбор.
Подобно е пложението и с Лил, само дето те са в дъното на таблицата във Франция с 3 равенства.
Мисля, че срещу тия отбори може всичко да стане. Зависи ние как ще сме, ще вървим ли нагоре или не, те в каква форма ще са, как ще се завъртят нещата в групата и не на последно място е важно и това кой колко зор ще си дава за лига европа. Честно казано ми се струва, че ако отборът ни продължи да прогресира по този начин по който го прави от началото на сезона, ще вземем доста точки.
Що се отнася до Спортин- те са си гранд и при все оптимизма ми си мисля, че трудно ще ги изненадаме.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Tue Aug 31, 2010 1:13 pm

Абе Генк си боцнаха Фейенорд, което си не е малко. Надявам се Слори да влезе бързо във форма, щото Дани Младенов много безличен. Вкарва от време на време, но не може да е на нивото на Жо, а когато атаките ти минават само по едното крило ставаш доста предвидим.

=====

Иначе жребия за ШЛто - Аякс е с Реал и Милан в група - кеф. :) В момента са големи машини и смятам, че Специалния може да си замине рано-рано от балетчето. Като никога не си разпродадоха отбора, а Суарес продължава да вкарава като ненормален. Ако задържат инерцията дето я имат още от миналия сезон, като нищо Милан и Реал ще страдат..

Барса стартира ударно, а Меси продължава да беснее. Вия бързо ще се адаптира, и се отърваха от Ибрахимович. Взеха и един от топ 3 опорни халфове в света, и ако се опазят от контузии, просто не ми се мисли.

При липсата на Пул в ШЛ тая година фаворити са ми Барса и Челси. На специалното момче му трябват поне 2 години, а не е сигурно че ще му ги дадат, Интер без него ще забуксуват според мен, а Байерн миналата година малко на клизма стигнаха до финала. При Юнайтед положението също е съмнително - Руни загуби форма, а той изстреля Манчестър преднага година. В момента Гигси и Скоулси влачат отбора, но просто няма да могат да издържат физически, а не виждам кой друг може да избухне тая година...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5257
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Tue Aug 31, 2010 5:04 pm

Corwin wrote:
=====

Иначе жребия за ШЛто - Аякс е с Реал и Милан в група - кеф. :) В момента са големи машини и смятам, че Специалния може да си замине рано-рано от балетчето. Като никога не си разпродадоха отбора, а Суарес продължава да вкарава като ненормален. Ако задържат инерцията дето я имат още от миналия сезон, като нищо Милан и Реал ще страдат..
Не знам за теб, но аз гледах квалификациите на Аякс за ШЛ и бая късмет им трябваше. С тая весела защитка дето я имат един Суарес и вратаря няма да им стигнат срещу Милан и Реал. Много ми се иска да греша, зашото са ми легнали на сърцето още от времената на Давидс, Ван дер Сар и Овермарс, но за момента и класирането за групите си е голям успех.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Sep 01, 2010 3:22 pm

Барса за мен са абсолютните фаворити тая година. Не знам колко време ще трябва на Маскерано и Вия да се сработят с екипа, но ако го направят преди края на годината, положението става страшно. Като потенциални стопери виждам Челси и Real. Мауринхо е достатъчно гениален, за да направи отбор от балерините. Ще ми се да мисля и за Арсенал същото и го мисля, само дето не знам до колко съм обективен и до колко съм фен. Невърдалес изгарям от желание да се получи пак същия четвъртфинален жребий и Уалкот & Аршавин да напълнят каталунската кошница(с краставици).
Look at the darkness...
...around me.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests