Ледниковый период 2

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Ледниковый период 2

Post by Ghibli » Sat Sep 13, 2008 10:48 am

Тема за шоуто, надявам се да се завърже разговор :)

Започнало е току-що, дават го в събота вечер по руския Първи канал. Не знам дали някой го следи, но на мен ми е много интересно, освен това имаме шанса да видим някои любими спортисти от близкото минало :) Вчера се изненадах приятно, като попаднах на сайта на предаването и установих, че има клипове от тренировките и изпълненията на всички участници, за който не е гледал. Линкът е http://www.1tv.ru/ice/

П. П. Всъщност не съм сигурна дали това не е трети сезон, всички в клиповете говорят за трето издание, а на сайта отгоре пише 2 (?).
П. П. П. Аха, те броят и предишното шоу "Звезды на льду", оттам "трето".
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Thu Jan 15, 2009 3:17 pm

Много обичам да гледам шоута на лед, а и състезания също. Как съм пропуснала този ти пост не знам :)

Изгледах няколко клипчета на произволен принцип, но довечера ще гледам по-целенасочено и ще потърся такива от цялото шоу или поне на целите танци, че сега гледах някакви с част от тренировки или с коментари след самите изпълнения+малко от изпълнението.

Много си харесах(като хубост) партньорката на Ставииски.
Освен като хубаво личице ми хареса и колко позитивно говори след изпълнението им, при положение, че той я изпусна много брутално.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Jan 15, 2009 3:26 pm

Мога да ти препоръчам този човек: http://www.youtube.com/profile?user=Whi ... iew=videos
Качил е вероятно всички изпълнения, имаше само едно, което не съм намерила досега. Има и тренировките, и оценките.
Можеш да направиш търсене за Ice Age в клиповете му и ще ти показва само това шоу, иначе е качил и конкурентното "Звезден лед".
Иначе на torrents.ru хората вече правят обобщен торент за сезона, аз ги свалях на парче.

Тази събота (17) ще излъчват нов концерт.

Всъщност, на официалния сайт (1tv.ru/ice) има всички тренировки и изпълнения от концертите, както и клипчета, които не са излъчвани по телевизията, а са "само на сайта" - основно интервюта зад кулисите. Малко бавно се зареждат, но пък са структурирани хронологично и лесно се намира това, което ти трябва. В раздела "участники" - "видео" може да се проследят само клиповете на конкретна двойка.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Thu Jan 15, 2009 4:06 pm

мерси, утре ще кажа повече

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Sat Jan 17, 2009 12:09 am

За жалост време за много гледане не мога да отделя в момента, та съм успяла да видя само 9 клипчета, а човека е качил 641 :)
Реших да си ги гледам от най-стария към по-новите, за да ми е интересно, за момента във всяка двойка си харесвам по нещо, което е супер:)
Особенно ми допаднаха тези с костюмите на жираф и зебра, много чаровни бяха и ужасно неочаквани като концепция, въпреки че като каране не направиха нещо сложно, като шоу бяха много добри:)

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sun Jan 18, 2009 9:17 pm

Това са Анастасия Макеева и Александър Абт, аз също ги харесвам :) За съжаление той е "одиночник" и няма опит да се пързаля с партньорка, така че им е доста трудно.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Елица
Sorcerer
Posts: 385
Joined: Wed Jul 12, 2006 12:53 pm
Location: на работа

Post by Елица » Sun Jan 18, 2009 9:27 pm

Сега изгледах цялата серия на военно(партизанска?!)тема и честно казано се поотекчих.

Дали защото аз съм скапана след цял ден ски или просто бяха твърде еднакви като визия и емоция танците не знам, ама едва ги изгледах.

Спирам гледането за днес, утре пак:)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests