Ultimate frisbee

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jun 04, 2008 4:54 pm

Бобсън wrote:Като начало решавам, че 11ч заранта в Неделен ден е мойто време за физбуване така че следва

да се изброим.

Та Питам Ви Кои сте Вий що смятате, че в неделен ден заранта ви се търчи за отмора?
Неделният ден по принцип не почва ли в 14:00? (Дотогава тече дългата съботна нощ, през втората половина от която хората се възстановяват след купонясването и работната седмица.)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jun 04, 2008 6:03 pm

Ми мога в неделя по някое време и рано. Ма ше си кесим до 14;00 n=2 сигурно кат знам заспите наоколо.
:ninja:

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Thu Jun 05, 2008 8:55 pm

Ако все пак има навити аре тая неделя да се спретнем, м?

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Fri Jun 06, 2008 5:17 am

Ами Хай де!
преброени дотук
Бобсън
Базил

други не са се обадили за сега, но то си проличава, че Б е най-готината буква! :)

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jun 06, 2008 11:43 am

Бай Шайх не почва с "Б" и затова невинно предположи, че ако Бобсън се спре на малко по-благопристоен час, ще събере повече от един човек. Да не говорим, че по принцип уговорки не се правят с фиксиран поначало час, а по-общо: неделя сутрин, събота следобед или петък вечер, за да могат хората да си напаснат максимално графиците.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Sun Jun 08, 2008 6:15 am

за днес отпада...

ако иска некой да се изброи за идната Неделя!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests