Евро 2008 - Австрия/Швейцария

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Jun 30, 2008 10:12 am

Moridin wrote:А и най-якото е, че Испания може и можеше да си позволи квит да е смени, щото имат почти два отбора ебаси :mrgreen: Нека да поиграят и резервите на европейски финал ;р
Което и имах предвид с "ей тъй небрежно". :wink:
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Mon Jun 30, 2008 10:16 am

Особено в полузащита имат невероятен избор, могат да си позволят да държат на пейката Фабрегас и Алонсо и да оставят вкъщи Висенте, Хоакин, Гути и т.н.

Дори и контузията на Давид Вия, който за мен е най-добрия нападател в света в момента, в толкова решителен момент, не можа да им попречи.
Last edited by Demandred on Mon Jun 30, 2008 10:25 am, edited 1 time in total.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11224
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Jun 30, 2008 10:21 am

Именно. Единствено само дето можеха да набучнат още някой голец, ама и така бива :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 30, 2008 10:31 am

Дали има някъде в нета награждаването? Че снощи го изпуснах.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Mon Jun 30, 2008 10:50 am

Аз по-скоро имам предвид, че испанците си гледаха техния отбор, в тяхната кошничка, манталитета им беше, че победата си зависи от тях, а не от това дали ще се наредят звездите или противника ще играе слабо.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon Jun 30, 2008 11:55 am

Испанците си взеха заслужено Евро купата - не видях и един параграф, по който германците да могат да им се опънат :mrgreen: Дотук с глупостите за "по-добрия" бундестим :lol:
Image

User avatar
Jen
Paragon
Posts: 645
Joined: Thu Mar 29, 2007 12:06 pm
Contact:

Post by Jen » Mon Jun 30, 2008 2:16 pm

Това първенство беше толкова яко, не само заради това, че напълно закономерният победител съвпадна с моя първоначален фаворит и любим отбор... :D Като се замисля, въпреки изненадващите обрати, сякаш всичко се разви напълно логично. Развенчаните мега-фаворити всъщност напълно заслужено стегнаха рано куфарите, двата “неочаквани” отбора пък показаха, че има причина, различна от чистия късмет, да са в Топ 4 на Европа. Испания категорично беше най-стабилният и постоянен отбор на европейското. На мен треньорството на Арагонес ми е доста странно, но важен е резултатът. А и твърдостта, с която отстоява решенията си, въпреки напрежението покрай звезди, медии и федерации си е за възхищение. Примерно не знам дали имаше мач, в който да не извади Торес в средата на второто полувреме (и с което, признавам, всеки път ми късаше нервите), включително и вчера, независимо, че неведнъж го критикуваха, че буквално няма с кого да го замести равностойно и въпреки откритото нежелание на самия Торес да излезе. Но човекът си има някаква концепция и изобщо не се подава на натиск, а явно тази твръда ръка работи при тях... Жалко, че няма да продължи да ги води.
Честито на всички нас дето без глас останахме за тая Испания. :D
If I never meet you in this life, let me feel the lack.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Mon Jun 30, 2008 4:43 pm

Ех, днес цял ден има да злорадствам пред феновете на Германия. Испанците бяха направо велики. :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests