Билярд

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Dec 12, 2007 2:32 pm

Валери по принцип не си вдига телефона :) не е нищо лично спрямо теб, споко
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Dec 12, 2007 2:35 pm

Не бе, сигурно точно сега си търси болнични, за да го извини Шайха...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 2:44 pm

thunder wrote:Валери по принцип не си вдига телефона :) не е нищо лично спрямо теб, споко
Разбрах наскоро. :? Въпросът е, че на мен не ми минават тия и бих го приел лично дори да не е. Резултатът е същия.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Dec 12, 2007 2:55 pm

Валери не си вдига телефона и по обективни причини. За разлика от теб, той работи и не е гот да се раззвъни по средата на оперативка. Ае стига обвиненителни подозрения. Кат да си го хванал в изневяра, мааму.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 3:04 pm

Чакай, чакай. :? Първо, в нищо не го подозирам и му имам доверие. Второ, не говоря за телефона изобщо. Не съм му звънял на човека. Изразът беше в кавички. Идеята е, че ако просто не ми отговори днес, при положение, че влиза в темата, това е като да ми затвори телефона, защото не иска да говори с мен.

Случаят, разбира се, не е такъв и Валери все по някое време додовечера ще ми отговори - било с да или не. :) Вярвам.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Dec 12, 2007 3:07 pm

А, ти дори не си му звънял? :shock:
Ми може да не е погледнал темата, може да е забравил, че е за днес, може просто да иска да отговори по-късно. Мисля, че мъжкарското "не ми минават тия номера" беше съвсем неадекватно агресивно.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 3:12 pm

Говоря принципно, очевидно. Ако някой редовно ми затваря телефон без обяснение, няма дълго да сме приятели. Не ми се е случвало, отговарях на теоретичната постановка на тъндър.
Last edited by shayhiri on Wed Dec 12, 2007 3:13 pm, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Wed Dec 12, 2007 3:13 pm

От собствен опит (а и няколко съфорумника, между които на практика май и Шайхири, би трябвало да си спомнят поне един случай) знам, че това с "може просто да иска да отговори по-късно" е твърде вярно за някои професии в някои дни... когато знаеш, че може да имаш възможност да излезеш по-рано или дори навреме от работа, иска ти се да го направиш, но до час-два по-рано (а понякога и до последния момент) не е ясно дали ще можеш. Та... Валери си е казал още преди няколко дни, че работата му не позволява да каже отрано... така че е напълно възможно просто да не иска да се обажда пак, само за да каже "ми аз още не знам", защото при доста хора това би предизвикало отрицателни реакции... отде да подозира, че при теб това просто да изчаква ще предизвика толкова отрицателна реакция... :)

Добавено: ...или поне реакция, изразена по такъв начин, че доста хора я приехме за отрицателна... може би пак стигаме до нещо, което е било споменавано и преди - за начина, по който разбираме твоите формулировки, та после има нужда от доизясняване :)

Добавено още: уф, бе я стига глупости вече... ако на Валери му се играе, ще си каже... ако не, няма смисъл да разводняваме темата с глупости.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Dec 12, 2007 3:25 pm

Аз пък Валери го търся за друго нещо при това спешно, но няма как да му се обадя, щото нямам ваучер, както винаги. Ако някой го чуе днес предайте му :) да ми се обади ^^.


Сори, че ви се намесих в билярдната тема, просто тука има шанс да влезе да прочете.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Dec 12, 2007 4:16 pm

Бе нема друг така да се покрива кат Валката ;)
:ninja:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Dec 12, 2007 5:10 pm

Така е. Аз съм скрита лимонка. :lol:

В 6 часа те чакам пред залата Шайх.

Сега се прибирам от Годеч и нямах достъп до интеренет.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 5:27 pm

Целувки. :heart: Там съм.

Къде е Годеч? :shock:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Dec 12, 2007 5:32 pm

На около час път с кола северно от София (по Ломското шосе). Шефа си строи вила там и бяхме на инспекция. :?

Бтв заведенията са супер долнопробни, но цените са ОМГ. Двамата обядвахме с общата сметка от 13 лева (пилешка пържола и картофки и палачинка за мен + 1 бира а за шефа пъстърва с картофки две коли и две кафета и палачинка също). Това е по-евтино от столовете в Студентски град май. :shock:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Dec 12, 2007 5:34 pm

Алеле! Пъстърва! Пък после било зле в провинцията. :? Трябва по-често да пътувам. :D
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Dec 13, 2007 10:08 am

Играта с залог "който падне плаща" определено е една идея по-интересна и напрегната. Вярно че вчера паднах и съответно платих игрите, но определено ми хареса най-малкото заради тръпката. :mrgreen:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests