Билярд

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Dec 21, 2007 11:51 am

По-скоро ще има опашки за повечето неща. Предпочитам точно по празниците да пропусна блъсканицата. 8-)
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jan 19, 2008 2:03 am

Ефо! Призовавам те на двубой в удобни за теб час и място.

Съвестно предупреждавам, че съм звер, когато ми е ден.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20276
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Apr 08, 2008 10:05 am

Утре ( сряда 9 април) мислим да посетим билярда няколко человека. Да речем след 8, че аз трее през Ефремов да мина там да почерпа малко народ в пицарията.

Шайх, аре там направо среща и ше се метнем до геймцентъра пък после ако са останали пари върти по заведенията. :twisted:
:ninja:

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Sep 16, 2008 4:44 am

Кхъм, тва билярдната тема ли е?... Така си и мислех.

Значи... I hereby declare myself the undisputed forum king (& queen) of billiards. Така.

Защо така? Ми просто вече бия без проблем и най-добрите семи-прота сред десетките си приятели с уклон към билярда, та се присетих за мъгливото минало и първите си стъпки, запечатани в тази тема. Сметнах, че ще ми бъде приятно да кръстосаме пак щеки с някои от хората, край които ми беше прощъпулника. Тишо, Коце, Валери, Живко, Николов и т.н. Или некой пресен ентусиаст. А в невероятния случай, в който някой успее да ме бие (5 от 9, да речем), играта ше е от мен, а може да го черпя и бири, ако пие (Андрюхата, най-добрият сред съперниците ми, намества мерника си с всяка изпита бира и на петата вече е страшен противник :lol: серьозно, требва си допинг контрол). Също така играя по правилата на противника - ако предпочита нещо различно от стандартните. А, и най-важното:

ДОРИ ПРИ ЕДНА-ЕДИНСТВЕНА ЗАГУБА ШЕ НАПИША ТУК С ГОЛЕМИ БУКВИ, ЧЕ СЪМ СЛАБ ИГРАЧ И НЕ СЪМ ДОСТОЕН ДА ОТПРАВЯМ КВИТО И ДА Е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА.

Е? :)

П.П.: Наистина мноо се кефя на играта. Оказа се перфектно поле за изява и стимулация на някои много ценни физически и психически качества. Нещо като кендо/шах хибрид. :mrgreen: Естествено, преди една година - като всеки начинаещ - бях доста смешен. Все още си спомням, макар и бегло.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Sep 16, 2008 6:25 am

Дюд, като някаква гимназистка-анорексичка си ми на моменти, с всичките ти комплекси на тема популярност и съответните им провокативни реализацийки в различни секции на форума... :roll:

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Sep 16, 2008 10:47 pm

Е не е ли доволно очевидно, че единствената цел на прежния "провокативен" пост е да доведе до игра? Което, ако просто бях помолил учтиво, вероятно щеше да стане "кога цъфнат щеките". :wink:

И след като още същата вечер се събрахме толкова хора край билярда, явно ефектът е правилно преценен. :P Държа да благодаря на Коцето за хубавата игра и да поканя отново всички останали - този път по най-нормалния начин. Нека правим чат-пат по едно ходене накъм гейм-центъра и да пускаме по едно съобщенийце тук. Тенкс.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Sep 16, 2008 11:20 pm

Радвам се, че сте играли добре с Коцето, макар и, доколкото разбирам, с общо-взето неясен резултат :) Мдам, тази вечер и Коцето, и Ксел, и аз имахме много... а сега де, лош късмет ли да го нарека, кривване на ръката ли да го нарека, успиване ли, и аз не знам - моята игра започна с вкарване на четири топки на щеката след чуждо разбиване и продължи... не чак толкова впечатляващо :) Няма лошо и в бъдещи събирания... но просто ще ти бъда признателен, ако не се опитваш да си приписваш заслуги за случки, които действително не са имали нищо общо с твои постове :)

Мдам, а сега май е време да спя, че среднощното посещение в сървърното в понеделник вечерта днес цял ден ми влияе, и не винаги по добри начини.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests